Stroom-Esch
Toppositie

8 koopwoningen
in Stroom-Esch, Borne

Sorteer
Wonen met royale tuin (557m2), ruime woonkamer, garage en carport!
Blikvanger
Kamgras 17 main image
Kamgras 17 secondary image
Kamgras 17 tertiary image

Kamgras 17  
7623 DM Borne

€ 550.000 k.k.
  • 108 m²
  • 557 m²
  • 3
  • C
Tussenwoning met 4 slaapkamers, diepe tuin en energielabel C.
Blikvanger
Blauwgras 7 main image
Blauwgras 7 secondary image
Blauwgras 7 tertiary image
Zonnige vrije achtertuin, woonkeuken, 3 slaapk, bijkeuken, garage!
Blikvanger
Kamgras 21 main image
Kamgras 21 secondary image
Kamgras 21 tertiary image

Kamgras 21  
7623 DM Borne

€ 499.000 k.k.
  • 130 m²
  • 277 m²
  • 3
  • B
Een huis waar comfort, ruimte en een fijne ligging samen komen!
Blikvanger
Stroom-Eschlaan 35 main image
Stroom-Eschlaan 35 secondary image
Stroom-Eschlaan 35 tertiary image
Royaal half vrijstaande woonhuis met serre, garage en carport!
Blikvanger
Struisgras 33 main image
Struisgras 33 secondary image
Struisgras 33 tertiary image

Lees meer over de volgorde van de resultaten van deze lijst.

Hand met zwarte verrekijker uit scheur in oranje papier

Geen huis te vinden dat aan jouw wensen voldoet?

Zo gebruik je de Funda-filters optimaal

Koopwoningen in Stroom-Esch, Borne

Op zoek naar huizen in Stroom-Esch, Borne? Op Funda vind je momenteel 8 huizen te koop in Stroom-Esch, Borne.