Nieuw
Albert Luthulistraat 31-D1091 NS AmsterdamTransvaalbuurt-West
€ 725.000 k.k.
- 80 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Wonen op een toplocatie in de levendige Transvaalbuurt in Amsterdam-Oost: dit luxe gerenoveerde appartement aan de Albert Luthulistraat biedt een perfecte combinatie van comfort, ruimte en moderne elegantie. De woning is hoogwaardig afgewerkt met oog voor detail en direct te betrekken.
Met als absoluut hoogtepunt het privé dakterras is dit een ideale plek voor wie wil genieten van luxe wonen met buitenruimte in een dynamische en goed bereikbare omgeving.
I N D E L I N G
Via de gemeenschappelijke entree bereik je op de derde verdieping dit hoogwaardig afgewerkte appartement van circa 80 m². Bij binnenkomst word je direct verwelkomd in de royale woonkamer, waar ruimte, licht en luxe naadloos samenkomen. De woonkamer biedt volop plaats voor een groot zitgedeelte en een ruime eettafel, waardoor het een ideale plek is om te ontspannen én om met een groter gezelschap te dineren of samen te komen. De woning is daarbij voorzien van moderne radiatoren en beschikt over energielabel B, wat bijdraagt aan een comfortabel en energiezuinig woonklimaat.
De open keuken vormt het hart van de woning en is stijlvol vormgegeven met een ruim kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker, koelkast, vriezer, combi-oven en separate oven. In het kookeiland is de inductiekookplaat fraai geïntegreerd, gecombineerd met een strak afgewerkte afzuigkap met sfeervolle verlichting. Het eiland is bovendien praktisch ingericht met subtiel weggewerkte stopcontacten, waardoor koken en dagelijks gebruik perfect samenkomen met design en comfort.
Grenzend aan de keuken bevindt zich het balkon, waar je heerlijk kunt genieten van de ochtend- en middagzon. Aan de voorzijde van deze woonlaag is een hal gesitueerd met toegang tot het separate toilet.
Via de open designtrap bereik je de bovenverdieping, waar de luxe woonbeleving zich op een rustige en comfortabele manier voortzet. Hier bevinden zich drie kamers waarvan twee goed bemeten slaapkamers. Eén van de kamers is momenteel ingericht als stijlvolle walk-in closet in combinatie met een home office en biedt middels openslaande deuren toegang tot een tweede balkon gelegen aan de voorzijde waar je kunt genieten van de namiddag-/avondzon.
Op deze verdieping bevindt zich tevens de luxe badkamer, die bijzonder hoogwaardig is uitgevoerd en is voorzien van een jacuzzi, een ruime inloopdouche met dubbele regendouche, een toilet en een dubbele wastafel met fraai afgewerkt meubel en luxe materiaalgebruik.
De tweede slaapkamer is licht en ruim opgezet en beschikt over een eigen trap die leidt naar het absolute hoogtepunt van de woning: het privé dakterras. Dit dakterras is hoogwaardig afgewerkt en vormt een unieke plek om in alle rust te ontspannen en te genieten van het uitzicht en de zon.
Tot slot is er een extra kamer aanwezig die momenteel in gebruik is als wasruimte, voorzien van aansluitingen en extra bergruimte. Dankzij de praktische indeling kan deze ruimte echter ook eenvoudig worden ingericht als babykamer, werkkamer of hobbyruimte.
O M G E V I N G
De ligging is minstens zo aantrekkelijk. De woning bevindt zich in de levendige Transvaalbuurt in Amsterdam-Oost, een karakteristieke en opkomende stadswijk met een prettige mix van rust en stedelijke dynamiek. Op korte afstand liggen de Amstel en het Oosterpark, ideaal voor een wandeling of sportieve ontspanning, en ook Park Frankendael en de Dappermarkt zijn eenvoudig te voet bereikbaar.
In de directe omgeving is er een ruim aanbod aan gezellige cafés en restaurants, zoals aan de Amstel, rondom het Beukenplein of in de Indische Buurt. Daarnaast bevinden zich diverse dagelijkse voorzieningen, supermarkten en speciaalzaken op loopafstand. Met station Amsterdam Amstel en diverse tram- en busverbindingen om de hoek is de bereikbaarheid uitstekend, en met de fiets sta je binnen korte tijd in het centrum van Amsterdam.
E R F P A C H T
De woning is gelegen op grond met een voortdurend recht van erfpacht, waarbij de erfpachtcanon is afgekocht tot en met 15 juli 2058. Dit betekent dat er tot deze datum geen periodieke erfpachtcanon verschuldigd is, wat zorgt voor duidelijkheid en stabiele, voorspelbare woonlasten voor de komende jaren.
B I J Z O N D E R H E D E N
+ Appartement van ca. 80 m² (NEN2580 meetrapport beschikbaar);
+ Ruim privé dakterras, een absolute eyecatcher van de woning;
+ Voorzien van 2 ruime slaapkamers;
+ Extra kamer momenteel ingericht als wasruimte/berging, eenvoudig te gebruiken als kinder- of werkkamer;
+ Energielabel B;
+ Royale en lichte woonkamer met ruimte voor een groot zitgedeelte én eetgedeelte;
+ Moderne open keuken met luxe kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur;
+ Praktisch kookeiland met geïntegreerde stopcontacten;
+ Moderne radiatoren in de woning;
+ Twee balkons, waaronder één op de woonverdieping en één grenzend aan een slaapkamer;
+ Separate wasruimte met extra bergruimte;
+ Erfpacht afgekocht tot en met 15 juli 2058;
+ Modern gerenoveerd en luxe afgewerkt in 2021;
+ Servicekosten €228,11 per maand.
A A N V U L L E N D E I N F O R M A T I E
• Oplevering in overleg;
• Verkoop onder voorbehoud van gunning door verkoper;
• De ouderdoms- en asbestclausule is van toepassing;
• De koopakte wordt opgemaakt door een notaris in Amsterdam;
• Er is pas sprake van een overeenkomst zodra de koopakte is getekend.
D I S C L A I M E R
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt echter geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, noch voor de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De koper heeft een eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot dit appartement treedt de makelaar op als adviseur van de verkoper. Wij adviseren u een deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zichzelf volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 725.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.062
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 228,11 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1906-1930
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 80 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Inhoud
- 277 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, jacuzzi, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kompakt HRE (2021, eigendom)
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig en balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 228,11 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Transvaalbuurt-West
Amsterdam- Inwoners
- 3.970
- Gezin met kinderen
- 21%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.963
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.