Sold
- 102 m²living area
- 342 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 13, 2025
- Date of sale
- July 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Rust, ruimte, natuur, water en een aantrekkelijk geprijsde woning....… waar vind je dat tegenwoordig nog?
In het charmante Tolkamer, een karakteristiek dorpje aan de Rijn in de groene en waterrijke streek Rijnwaarden, staat op steenworp afstand van het recreatiegebied “De Byland” deze sfeervolle jaren ’50 twee-onder-een-kapwoning met uitbouw.
Met een dubbele eigen oprit, stenen schuur, houten berging en een heerlijke diepe tuin vol privacy is dit een plek waar je zó verliefd op wordt.
De woning ademt karakter, met zijn typische jaren ’50 architectuur, maar is ook helemaal van nu.
In de uitbouw bevindt zich momenteel een tweede gezellige zitkamer en aansluitend een voormalige badkamer met witgoedopstelling. Deze indeling maakt deze ruimte ook uitermate geschikt maakt voor LEVENSLOOPBESTENDIG wonen. Liever een praktijk aan huis of een inspirerende werkplek? Ook dat kan hier moeiteloos!
KENMERKEN/METRAGES:
- Bouwjaar: 1955
- Woonoppervlakte: 102 m²
- Inhoud: 396 m³
- Perceel: 342 m²
- Externe bergruimte: 8 m²
Wat is er al gebeurd aan modernisering en onderhoud? Deze woning is de afgelopen jaren goed onder handen genomen en voorzien van diverse verbeteringen.
ENKELE HIGHLIGHTS:
- Nagenoeg alle hardhouten kozijnen zijn vervangen en voorzien van HR++ beglazing
- Het dakbeschot is geïsoleerd
- De gevels zijn in 2018 na-geïsoleerd
- De dakbedekking op de aanbouw is vervangen
- Dak van de aanbouw is geïsoleerd, voorzien van nieuw lood en nieuwe boeiboorden
- Vloer woonkamer is geïsoleerd
- Schilderwerk exterieur is deels uitgevoerd (overstekken moeten nog geschilderd worden)
- Er dient ook wat houtreparatie aan dak overstekken uitgevoerd te worden
- De keukenopstelling is gerenoveerd en voorzien van nieuwe (inbouw)apparatuur
Mede hierdoor is de woning niet alleen een charmant, maar ook nog eens een zeer comfortabel woonhuis geworden!
WONEN IN TOLKAMER / RIJNWAARDEN
Tolkamer is een verborgen pareltje aan de Rijn. Omgeven door water, bossen en uiterwaarden vind je hier het echte buitenleven. Je wandelt zo naar het recreatiegebied “De Byland”, waar je kunt zwemmen, zeilen of simpelweg genieten van de natuur. Ook zijn er tal van wandel- en fietsroutes langs de rivier – perfect voor wie houdt van rust én avontuur.
De gezellige Europakade van Tolkamer met haar terrasjes, restaurants, kampeerplaats en uitzicht op de Rijn is dé plek om de dag ontspannen af te sluiten. In de directe omgeving zijn daarnaast scholen, winkels zoals de Jumbo, een fietsenwinkel, een drogisterij, een opticien, dames kledingwinkel, sportvoorzieningen en openbaar vervoer te vinden.
De bereikbaarheid vanuit Arnhem, de regio Liemers maar ook vanaf de "andere kant" van de Rijn, richting Nijmegen, is goed te noemen.
Hier woon je dus vrij, maar toch met alles binnen handbereik!
INDELING:
BEGANE GROND: entree, hal met mooie authentieke bordestrap, kelder met meterkast en c.v.-opstelling (HR Combi, bouwjaar 2011), gemoderniseerd toilet met hangcloset, half open keuken voorzien van diverse (inbouw)apparatuur zoals een losse koel/vriescombinatie, losse magnetron, close-in boiler en gaskookplaat met design schouw.
De sfeervolle en lekker lichte woonkamer loopt door naar de royale uitbouw, waar je nu een tweede zitkamer vindt én een wasruimte met witgoedopstelling en 2e toilet.
TUIN: de met ca. 212 m² grote en weelderige achtertuin is een oase van rust: volop privacy, zon en plekjes om lekker te zitten, tuinieren of borrelen met vrienden.
1e VERDIEPING: overloop, drie goed bemeten slaapkamers waarvan één met vaste kast, badkamer met doucheruimte en wastafelmeubel.
ZOLDERVERDIEPING: via een luikje bereikbare bergzolder zonder stahoogte – ideaal voor opslag.
Laat je verrassen door dit heerlijke huis! Wie weet woon jij straks op deze mooie plek, omringd door water, natuur en een dorps gevoel dat je tegenwoordig zelden meer vindt.
Vraagprijs € 300.000,- k.k. aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,941
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Modified residential property, accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 342 m²
- Volume in cubic meters
- 396 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Combi (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- LOBITH EN SPIJK B 3467
- Cadastral map
- Area
- 342 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 212 m² (25.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,632x
Viewed
150x
Saved
13-6-2025
On Funda
Neighborhood

Tolkamer
Tolkamer- Residents
- 2,815
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,987
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




