Sold
Karekietstraat 492802 CM GoudaDe Korte Akkeren Oud
€ 400,000 k.k.
- 86 m²living area
- 126 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 5, 2025
- Date of sale
- November 27, 2025
- Term
- 4½ month
Description
Instapklare, modern afgewerkte eengezinswoning in geliefde wijk "De Vogelwijk"!
Ben je op zoek naar een sfeervolle, goed onderhouden woning waar je zó in kunt? Dan is deze moderne 4-kamer tussenwoning precies wat je zoekt!
De woning beschikt over een lichte en ruime woonkamer met openslaande deuren naar de zonnige achtertuin op het zuidwesten, ideaal voor lange avonden buiten. De open keuken is voorzien van alle moderne gemakken en vormt het hart van het huis. Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers en een fraai afgewerkte badkamer. Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde van de woning over de volle breedte en geeft toegang tot royaal balkon.. De tweede verdieping biedt een praktische zolderruimte met de mogelijkheid tot het creëren van een extra (slaap)kamer. De achtertuin is verzorgd aangelegd en voorzien van een stenen berging en een handige achterom.
Kortom: een ideale gezinswoning waar comfort, stijl en ruimte samenkomen. Kom snel kijken en laat je verrassen!
Indeling:
Begane grond:
Verzorgde voortuin met entree woning, hal voorzien van garderoberuimte, meterkast, trapopgang en trapkast. Sfeervolle ruime woonkamer voorzien van strak afgewerkte wanden en openslaande deuren. Open moderne keuken gelegen aan de achterzijde van de woning. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w.: combi-oven met inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en een vaatwasser. Vanuit de keuken is er ook toegang tot de achtertuin. De gehele begane grond is voorzien van een laminaatvloer.
Tuin:
Verzorgde betegelde achtertuin gelegen op het zuidwesten. De tuin is circa 10 meter diep en is voorzien van een vrijstaande stenen berging en een achterom.
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot alle vertrekken. Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde over de volle breedte. Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde van de woning ook over de volle breedte en is voorzien van een royaal balkon. De badkamer is gelegen in het midden van de woning en is voorzien van een douchecabine, 2e toilet en een wastafel in meubel.
2e Verdieping:
Via vaste trap bereikbaar. Ruime kamer (mogelijkheid tot het maken van een slaapkamer) met CV installatie (2022) en de wasmachine-en droger aansluiting. Ook is deze ruimte voorzien een waterkraan en heel veel bergruimte!
Bijzonderheden:
- Goed onderhouden woning.
- Verzorgde afwerking.
- Bijna geheel voorzien van dubbele beglazing.
- Volledige vloerisolatie aanwezig.
- Verwarming door middel van cv-combiketel (Remeha, bouwjaar 2022).
- Zonnepanelen 8 stuks, eigendom.
- Verzorgde voor- en achtertuin.
- De dakbedekking van de berging is recent vernieuwd.
- De berging is uitstekend voor een motor bereikbaar vanwege de dubbele deur.
- Op loopafstand van het historische centrum van Gouda.
- De straat is recent opgehoogd en voorzien van een nieuwe rioolaansluiting naar de woning.
- In de nabijheid van winkels, scholen, NS-station, apotheek, huisarts, diverse speeltuinen en openbare voorzieningen.
Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens kunnen geen aanspraken worden ontleend.
* Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
* Heeft u vragen of wenst u een bezichtiging? Neem contact met ons op.
Toelichtingsclausule NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 415,000 kosten koper
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,651
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1936
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 126 m²
- Volume in cubic meters
- 304 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- GOUDA E 3996
- Cadastral map
- Area
- 126 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (10.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
5,530x
Viewed
50x
Saved
5-7-2025
On Funda
Neighborhood

De Korte Akkeren Oud
Gouda- Residents
- 5,890
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,312
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




