Midden in het gezellige Garenkokerskwartier, op loopafstand van het centrum van Haarlem, ligt dit recent volledig gerenoveerde, trendy gestylde loft-appartement van circa 65m². Comfortabel wonen met lage verbruikskosten door het energielabel B.
Dit verrassend ruime loft in een voormalig winkelpand uit 1895, beschikt o.a. over een eikenhouten visgraat parketvloer, paneeldeuren, luxe keuken en badkamer en een Domotica systeem. De open slaapkamer is eventueel simpel te scheiden d.m.v. een wand. Perfect onderhouden, dus zo te betrekken!
Locatie: Ideaal gelegen! Op loopafstand van de binnenstad, het NS-station, diverse buurtwinkels aan de Zijlweg, een grote Albert Heijn XL, bioscoop, cafés en restaurants. Openbaar vervoer 'om de hoek' en op fietsafstand van de duinen en het strand.
INDELING:
Entree, ruime living met een plafondhoogte van ca. 3,40 meter. Grote ramen aan de voorkant en een extra daklicht aan de achterkant. Er is een handige verborgen trapkast achter een draaibare wandkast. De luxe L-vormige keuken ligt aan de achterkant en is voorzien van een Fenix werkblad, inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een koelvriescombinatie. De slaapkamer is nu open maar kan desgewenst eenvoudig worden afgescheiden door het plaatsen van twee wanden. Tevens beschikt de slaapkamer over een handige ingebouwde ruime kast met een paneeldeur aan een rails. De gehele vloer is voorzien van een fraai eiken visgraat parketvloer met extra grote delen. De moderne badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel met een waskom en een apart toilet.
• Woonoppervlakte ca. 65m²
• Bouwjaar 1895
• Energielabel B
• Domotica systeem
• Elektra: 12 groepen, recent volledig vernieuwd
• Verwarming en warm water via CV ketel Remeha Avanta
• Nieuwe betonnen broodjesvloer
• Schilderwerk buiten 2021
• ½ de aandeel in de VvE, collectief verzekerd en ingeschreven en de KvK
• Slaapkamer is simpel te scheiden d.m.v. een wand
• Parkeren met een parkeervergunning, meerdere vignetten mogelijk, geen wachtlijst
• Oplevering in overleg, kan snel
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 375,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,769
Status
Sold
Construction
Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1895
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
65 m²
Volume in cubic meters
263 m³
Layout
Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, sink, and washstand
Number of stories
1 story
Facilities
Smart home and passive ventilation system
Located at
Ground floor
Energy
Energy label
B
Insulation
Double glazing and energy efficient window
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)