Sold
- 207 m²living area
- 504 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 15, 2025
- Date of sale
- June 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Luxe vrijstaande, uitgebouwde villa op perceel van circa 500 m2 in populaire wijk Burggooi.
• Gehele woning is uitgebouwd (beg.grond, 1e en 2e verdieping)
• Royale woonkamer met extra zithoek door uitbouw aan de zijkant
• Energiezuinig met 18 zonnepanelen
• Woonkeuken met kookeiland en eetbar
• Tuin rondom met meerdere zithoeken + aangebouwde veranda
• Eigen oprit voor meerdere auto's + garage
Deze vrijstaande woning uit 2010 is gelegen in de geliefde villawijk 'Burggooi', een kindvriendelijke, groene en waterrijke woonwijk. De woning is gelegen in een rustige straat. De woningen in dit deel van de wijk zijn gebouwd in een fraaie landelijke architectuurstijl. Op korte afstand bevinden zich diverse basisscholen, sportvoorzieningen, het station, winkelcentrum de Atlas en het stadscentrum met theater en een divers winkelaanbod. Ook de N11 en A4/A12 zijn snel bereikbaar.
Vanuit de woning loopt u direkt een groen wandelgebied in met een dijk, waterpartij en klimaatbos. Een fraai en leerzaam gebied met een verscheidenheid aan bomen, planten, waaronder fruitbomen, bessenstruiken en notenbomen. Ideaal voor een rondje hardlopen of een wandeling met de hond.
Begane grond:
Uitgebouwde entree/hal met zeer uitgebreide meterkast, moderne toiletruimte, op maat gemaakte garderobekast en trapopgang naar de 1e verdieping. Via de hal komt u in de zeer royale en lichte woonkamer met fraaie houten vloer en 2 x een zithoek. De zithoek aan de achterzijde heeft een fraaie gashaard en zicht op de achtertuin. De 2e zithoek is gerealiseerd in de uitbouw aan de zijkant, tevens met gashaard. Vanuit de beide zithoeken kunt u via openslaande deuren de achter- en zijtuin in. Via de openslaande deuren aan de kant van de keuken kunt u ook aan die zijde de tuin in. Door de vele raampartijen (met roedeverdeling) valt er veel licht de woning in en kunt u vanuit iedere hoek de tuin in kijken.
Aan de voorzijde treft u de grote woonkeuken. De keuken beschikt over een groot kookeiland met eetbar en de volgende inbouwapp: vaatwasser, koelkast, vriezer, inductie-wokbrander, kookplaat, bakplaat, afzuigkap, combi magnetron/oven, stoomoven en Quooker. Alle inbouwapparatuur is van Miele. De keuken beschikt verder over comfortabele vloerverwarming. Dit geldt ook voor de entree/hal.
1e Verdieping:
Overloop met toegang tot een separaat toilet, 3 grote slaapkamers en de badkamer. De 3 zeer riante slaapkamers hebben allemaal op maat gemaakte kastenwanden c.q. bergruimte. De slaapkamer aan de achterzijde heeft als extra nog 2 ingebouwde bedden (chill-plekken / ideale ruimte voor tieners...). De slaapkamer aan de zijkant van de woning is extra ruim omdat deze kant van de woning ook is uitgebouwd.
De luxe badkamer is voorzien van een vrijstaand ligbad, een grote dubbele inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, handdoekradiator, vloerverwarming en 2e meubel voor handdoeken e.d. De slaapkamers en overloop beschikken over een houten vloer.
2e Verdieping:
De ruime overloop geeft toegang tot enkele bergkasten, 2 slaapkamers en de technische ruimte. Deze technische ruimte bevat de opstelplaats van de cv-ketel, de mechanische ventilatie (2 x mv-box) en de aansluiting voor de wasmachine/droger. De 4e en 5e slaapkamer zijn groot en bruikbaar als slaap -of werkkamer. Ook de 2e verdieping beschikt weer over een fraaie houten vloer.
Tuin:
De tuin ligt op het zuid/zuid-westen en is fraai aangelegd met meerdere terrassen. Er is dus altijd wel een terras met zon of schaduw te vinden. De veranda aan de achterzijde van de woning heeft 2 ingebouwde heaters, zodat u al snel buiten kunt zitten.
Parkeren/garage
Aan de voorzijde heeft u parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Aan de achterzijde van de woning vindt u de garage, die zowel via de zijkant als via het perceel bereikbaar is.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen met HR++ glas
- Voorzien van 18 zonnepanelen
- Laadpaal op eigen terrein
- Elektrische garagedeur te bedienen via app of afstandsbediening
- Fraaie binnendeuren in stijl met de woning
- Veel luxe inbouwverlichting (Modular) aanwezig
- Voorzien van alarm
- Shutters als raambekleding in meerdere kamers
- Gestucte wanden en plafonds (geen V-naden)
- Energielabel A is opgemaakt voordat de zonnepanelen zijn geïnstalleerd.
- De douche heeft een energiezuinig wtw-systeem
Zoekt u een zeer luxe en royale vrijstaande villa in een gewilde villawijk? Maak dan een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging!
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Er wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,039
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 207 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 504 m²
- Volume in cubic meters
- 700 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ALPHEN AAN DEN RIJN B 10724
- Cadastral map
- Area
- 504 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,869x
Viewed
99x
Saved
15-5-2025
On Funda
Neighborhood

Archeon
Alphen aan den Rijn- Residents
- 2,675
- Family with children
- 66%
- Avg. asking price / m²
- € 4,860
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




