Sold
- 198 m²living area
- 260 m²plot size
- 7bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 6, 2025
- Date of sale
- June 25, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Stijlvol hoek herenhuis met diepe op het zuiden gelegen tuin met een verzorgde en moderne afwerking en volop ruimte voor wonen, werken en of dubbele bewoning.
Aan de statige Alexanderstraat in de geliefde wijk Lombok staat dit gerenoveerde herenhuis te koop. Dit karaktervolle pand uit 1911 is met zorg en visie verbouwd. Het resultaat is een royaal herenhuis met maar liefst 198 m² woonoppervlak verdeeld over vier woonlagen, met een 30 meter diepe achtertuin vol volwassen groen én een vrijstaand gastenverblijf annex hobbyruimte. Hier geniet je van de rust en ruimte, terwijl je op loopafstand woont van het bruisende stadscentrum van Arnhem.
Deze woning biedt het perfecte samenspel tussen sfeer, een fraaie tuin en mogelijkheden. Dankzij de slimme indeling is het huis ideaal voor mensen die op zoek zijn naar ruimte, dubbele bewoning, werk aan huis of een gastenverblijf. De moderne afwerking, de aantrekkelijke leef keuken en de diepe tuin met achterom maken dit een zeldzame kans in deze populaire wijk Lombok.
Indeling
Begane grond:
Entree, toegang naar de gang en de charmante en moderne woonkeuken met ornamenten plafonds en een fraaie hoogte. De royale keuken is voorzien van een inrichting over de gehele diepte van de woning wat zorgt voor een verrassende indeling. Er is een plek voor een grote eettafel, een zithoek en er zijn openslaande deuren naar een balkon. Heerlijk voor een wijntje tijdens het koken. Vanuit de woonkeuken is er een verrassende speelse doorkijk in de lager gelegen en op de tuin gerichte woon/tv-kamer. De gang heeft een bergkast met wasmachine aansluiting, een toiletruimte, halletje en trapafgang naar de genoemde woon/tv-kamer met openslaande deuren naar de tuin. Trapafgang naar het souterrain....
Souterrain:
Hal met toegang naar de gang. Vanuit de gang zijn er twee ruime slaapkamers, een ruime inloopkast/berging en badkamer te bereiken. De slaapkamers zijn goed afgewerkt en dankzij het daglicht en de de vloerverwarming comfortabel. De badkamer is modern en heeft een inloopdouche en een wastafelmeubel.
Eerste verdieping
Trappenhuis naar de overloop met toegang naar een toiletruimte. Twee slaapkamers waarvan een open verbinding heeft met een aan de achterzijde gesitueerde keuken en een balkon. De keuken is eenvoudig uitgevoerd. Er is een separate wasmachine ruimte met CV opstelling.
Tweede verdieping
Overloop met aansluitend drie slaapkamers en een tweede badkamer met een ligbad en wastafel. Kers op de taart is het op zuiden gesitueerde pand brede balkon met fraai uitzicht.
Tuin en dakterras
De 30 meter diepe stadstuin is werkelijk een oase van rust en groen, met volop zon, volwassen bomen en gevarieerde beplanting – perfect voor gezinnen én natuurliefhebbers. De balkons op de begane grond, eerste en tweede verdieping bieden een prachtig uitzicht op de tuin en omgeving. Via de zijkant is de achtertuin te bereiken. Verrassend is de ruime achter in de tuin geplaatste tuinkamer. kortom een echte buitenbeleving midden in de stad.
Wonen in Lombok – karakter, cultuur en comfort
De Alexanderstraat ligt in de charmante, 19e-eeuwse wijk Lombok, bekend om zijn karaktervolle architectuur en levendige sfeer. Je woont hier op steenworp afstand van het centrum van Arnhem, de Koepelgevangenis, Station Arnhem, gezellige horecazaken en unieke winkels. Alles wat je nodig hebt, ligt binnen handbereik.
Door de fantastische locatie nabij de bossen, op loopafstand van de parken Mariëndaal, Zypendaal en Sonsbeek, bent u verzekerd van vele heerlijke wandelingen. Ook zijn er diverse voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, supermarkten, sportfaciliteiten en openbaar vervoer in de nabije omgeving te vinden. De binnenstad en het Centraal Station van Arnhem zijn op loopafstand. De uitvalswegen A12 en A50 zijn uitstekend te bereiken. Kortom, een heerlijk een locatie om te wonen.
Highlights op een rij:
- Woonoppervlakte: 198 m²;
- Perceel: 260 m²;
- 4 woonlagen;
- 30 meter diepe, groene achtertuin met tuinhuis en achterom;
- Voormalige boven en benedenwoning;
- 15 Zonnepanelen;
- Energielabel C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 798,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,030
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1911
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 260 m²
- Volume in cubic meters
- 681 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2020, in ownership
Cadastral data
- ARNHEM P 2736
- Cadastral map
- Area
- 260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 225 m² (30.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,017x
Viewed
107x
Saved
6-6-2025
On Funda
Neighborhood

Lombok
Arnhem- Residents
- 1,570
- Family with children
- 15%
- Avg. asking price / m²
- € 4,173
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




