Sales history
- Listed since
- April 1, 2025
- Date of sale
- April 14, 2025
- Term
- 13 days
Description
Hip, duurzaam en in een leuke wijk? Dan is dit huis een buitenkans! Gelegen in een rustige straat in Zuilen ligt deze op en top verbouwde en sfeervolle tussenwoning uit de jaren ’30 met nieuwe keuken, 3 slaapkamers en een fijne stadstuin.
Locatie
Het huis ligt op een fijne locatie, op maar 10 minuten fietsen van de gezellige binnenstad. Wil je de rust opzoeken? Dan ben je in 10 minuten lopen in het Julianapark of wandel je langs de Vecht. Winkels vind je om de hoek in winkelcentrum Rokade en ook scholen en kinderopvang zijn binnen handbereik.
Het huis is recent mooi en luxe verbouwd. De spouwmuur is geïsoleerd, er liggen 6 zonnepanelen op het dak en er hangt een airco-unit in de woonkamer. Deze zorgt in de zomer voor verkoeling en in de winter voor duurzame warmte. De keuken is pas 2 jaar oud en luxe uitgevoerd. De 1e en 2e verdieping worden elektrisch verwarmd. De zolder heeft een vaste trap gekregen en een grote goed geïsoleerde dakkapel waardoor een volwaardige slaapkamer is ontstaan. Kortom: instapklaar!
Indeling
Hal met trapopgang en meterkast. Ruime woonkamer met licht parket op de vloer en een groot raam dat zorgt voor veel lichtinval. Een moderne toevoeging is de lambrisering die is aangebracht tegen de muur. Vanuit het zitgedeelte kijk je op de gezellige stadstuin.
De aan de achterzijde gelegen moderne en nagenoeg nieuwe keuken is uitgevoerd in wit en heeft diverse inbouwapparatuur zoals een Quooker kraan, inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, een oven, magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer.
1e verdieping
Deze etage is ook opvallend licht. Er is een royale slaapkamer aan de voorzijde, met een inbouwkast. Aan de achterkant van het huis ligt de superluxe badkamer (3 jaar oud) met ruime inloopdouche, dubbele wastafel, grote spiegel (met verlichting en verwarming), elektrisch verwarmd handdoekrek en toilet, alles mooi afgewerkt.
Naast de badkamer licht de 2e slaapkamer die nu als werkkamer dient. In deze kamer vind je de trap naar de 2e verdieping.
2e verdieping
Op zolder vind je de 3e slaapkamer. Recent is er een grote dakkapel geplaatst (kunststof) wat deze kamer een grote, moderne kamer maakt maar door de zichtbare balken zeer sfeervol.
Tuin
De achtertuin is een stadstuin met voldoende ruimte om lekker van buiten te genieten. In de ruime schuur zit een aansluitpunt voor de wasmachine en vind je de cv-ketel (2021). Er is een achterom aanwezig. De deur naar het gangetje bevindt zich achter de houten achterwand, maar is eenvoudig weer in gebruik te nemen.
Kortom: Een instapklaar sfeervol huis met alle gewenste luxe en comfort!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 490,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,049
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 81 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Plot size
- 81 m²
- Volume in cubic meters
- 309 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR ketel (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ZUILEN C 4913
- Cadastral map
- Area
- 81 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
2,344x
Viewed
50x
Saved
1-4-2025
On Funda