Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 9 0 3 7 9
Bezichtiging
Wij plannen alleen een bezichtiging wanneer u een Qii account heeft aangemaakt en uw gegevens via DigiD aan ons, ter inzage, heeft vrijgegeven (reageer via 'Neem contact op' voor de vervolgstappen). LET OP: Minimaal inkomen van €85.680, -
Viewing
We will only schedule a viewing if you have created a Qii account and released your details to us for inspection with DigiD. (Please respond via 'Contact us' for next steps)
PLEASE NOTE: Minimum income of €85.680,-
Omschrijving
Een ruime 4 kamer woning in Haarlem gelegen in Parkwijk.
Indeling?
Hal met toilet en doorloop naar woonkamer met nieuwe luxe open keuken en tuin.
1e etage de 3 slaapkamers en badkamer met douche
2e etage ruime zolder
Bijzonderheden
-Beschikbaar circa per direct
-Bouwjaar 1996
-Energie index 1.22
-3 slaapkamers
-1 grote zolderruimte
-Tuin
-Luxe keuken met inbouwapparatuur
-Badkamer met douche
-Externe berging
-Woning wordt ongemeubileerd verhuurd
-Huurder dient zelf zorg te dragen voor het sauzen of behangen van de muren en wanden en het leggen van een vloerbedekking
-Huurprijs is € 1.785, - per maand (excl. Servicekosten)
-Servicekosten ca. € 9,25 incl. BTW
-Huurder dient zelf gas en/of elektra en water aan te vragen??
Inkomenseis
-Kredietwaardig en voldoet aan inkomensnormen (48x de netto huur als?bruto jaarinkomen);??????
-Bij één inkomen dient het bruto jaarsalaris minimaal ca. 48 keer de maandhuur van de woning te zijn (bij deze woning van € 1.785, - huur per maand, is het bruto jaarsalaris dus minimaal ca. € 85.680, -). Bij twee inkomens dienen de twee bruto jaarsalarissen samen minimaal 48 keer de maandhuur van de woning te zijn.?
-Waarborgsom van tweemaal de netto huur € 3.570, -??
Huurperiode
-Een huurovereenkomst voor ten minste één jaar en wordt daarna automatisch verlengd voor onbepaalde tijd;??
-Na de minimale huurperiode van één jaar bedraagt de opzegtermijn voor de huurder één maand;
-De huurperiode kan op elke dag van de maand ingaan. Yvastgoed bepaalt de ingangsdatum van de huur.
Toewijzing
-Maximaal twee volwassen personen op de huurovereenkomst;
-Toetsing inkomen op alle contractanten, zegt één contractant op zal er opnieuw een toetsing worden gedaan, is het inkomen onvoldoende dienen alle contractanten op te zeggen;
-Huurder dient stabiel, vast en toereikend inkomen uit werk te hebben;
-Woning wordt niet verhuurd aan studenten;
-Friends-contracten worden niet verstrekt;
-Garantstelling (door bijvoorbeeld ouders) worden niet geaccepteerd;
-De woning kan niet als pied-à-terre?worden gehuurd;
-Huurder dient zich op het adres in te schrijven bij de gemeente;
-Huurders van Ymere krijgen voorrang, ga voor de voorwaarden naar de website van Ymere; ??
-Een creditcheck maakt onderdeel uit van onze toewijzingsprocedure, bij aanmelding verleent u hiervoor automatisch toestemming;
Parkeren
Op straat is het betaald parkeren, voor de kosten kunt u kijken op de website van de gemeente.
Overnames:
Geen
*Deze aanmelding is met zorg samengesteld, de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief er kunnen geen rechten aan worden ontleend.?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Rental price
- € 1,785 per month (excluding service charges à 10 per month)
- Deposit
- € 3,570 one-off
- Year of construction
- 1996
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Volume in cubic meters
- 306 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Not available
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Architectenbuurt
Haarlem- Residents
- 1,865
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 5,736
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.