Rented
- 137 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Rental history
- Listed since
- May 1, 2025
- Date of rental
- June 6, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Weipoortseweg 73 a,2381 NG Zoeterwoude
Half vrijstaande woning met grote tuin, eigen parkeerplek gelegen op een rustige en idyllische omgeving.
Deze geweldige woning met 3 slaapkamers, grote woonkeuken, extra schuur en geweldig grote tuin met tuinhuis is een genot om te mogen wonen. Toegang tot de woning is achterom (lokale gewoonte) De voordeur wordt dus nooit gebruikt. De woning is keurig onderhouden en grotendeels gemoderniseerd.
INDELING WONING:
Begane grond. Entree/hal met meterkast waarin ook de opstelling CV-ketel en de vloerverwarmingsunit voor badkamer, hal en
keuken. Entree naar de grote woonkeuken met keukenblok in hoekopstelling (eind 201 9 ! ! !) met inductiekookplaat en ruim werkblad. De woonkeuken heeft een dubbel deur naar de grote tuin op zuid zuid/westen. Linksafslaand vanuit de hal naar de geheel betegelde badkamer met inloopdouche, 2'toilet, wastafel, buitenraam en designradiator. Prettig gelegen naast de grote slaapkamer op de Begane grond (ca. 4,37x 2,96) .
Vanuit de woonkeuken doorlopen naar de grote woonkamer aan de voorzijde woning (ca.4,37 x7,20). Aangebouwd zijn een hal met vaste kasten. De voordeur wordt dus zelden gebruikt maar komt wel uit in de woonkamer.
Vanuit de woonkamer entree naar een kleine tussenhal met toegang tot de toiletruimte (met fonteintje) en de vaste trap naar de etage onder het schuine dak
Etage
Royale overloop / tussenruimte met twee grote velux dakramen en grote vaste kast met vier schuifdeuren. Duidelijke multifunctionele ruimte tussen de 2 slaapkamers in (lx achter, lx voor over de gehele breedte woning). Beide slaapkamers met ramen in de kopgevel en allebei een dakkapel aan de tuinkant.
De gehele etage is voorzien van laminaat.
Tuin
grote zijtuin met terras en tuinhuisje een vrijstaande stenen schuur (4x6m.) met kap, royale achtertuin (met achterom) welke zeer gunstig gelegen is op de zon(Zuid). Totaal ca. 400m2. (tuingrenzen zijn aangegeven op de kadastrale kaart als bijlage huurovereenkomst).
BIJZONDERHEDEN
Bouwjaar: eerder gebouwd doch rond 1990 latere jaren vrijwel geheel herbouwd
Perceeloppervlakte: 322 m2. (kadastraal) plus een grote speelweide van ca. 125m2.
Woonoppervlakte: ca. 137m2 Inhoud : ca.460m3
Ligging: aan een rustige, doodlopende straat met slechts bestemmingsverkeer.
Parkeren: twee parkeerplekken op terrein (plaatsje) direct achter de woning met oplaadpunt voor de auto
Onderhoud: Binnen : goed Buiten: goed
Energielabel: definitief Energielabel : C
- Huur per maand 2250,00 euro
- Vereiste gegevens. Wanneer u het wilt huren, bent u verplicht om sommige gegevens over te dragen. Deze gegevens worden gebruikt om een huurovereenkomst op te stellen. Deze gegevens bestaan uit:
* Kopie van paspoort-huurders en bewoners.
* Kopie van arbeidsovereenkomst of werkgeversverklaring van inkomensgegevens.
* Laatste 3 salarisstroken.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 2,250 per month (excluding service charges à 50 per month)
- Deposit
- € 4,500 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 460 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Exterior space
- Location
- Open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 72 m² (12.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,860x
Viewed
35x
Saved
1-5-2025
On Funda
Neighborhood

Weipoort
Zoeterwoude- Residents
- 350
- Family with children
- 33%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.