Molenlaan 834401 CB YersekeYerseke - Kern
€ 1,200 p/mo.
- 74 m²living area
- 2bedrooms
- A+++energy label
Description
Dit zelfstandige appartement in Oester Staete is bedoeld voor senioren met een reformatorisch identiteitsprofiel. De woningen zijn zeer geschikt als u ouder wordt en geen of juist wel een zorgvraag heeft. U beschikt over uw eigen appartement en kunt gebruikmaken van de faciliteiten die Oester Staete biedt. Tevens wordt de mogelijkheid geboden om aan een bredere doelgroep te verhuren.
Comfortabel wonen
Woningtype A is één van de meest voorkomede types in het gebouw. Dit driekamerappartement is circa 74 m2 groot. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met open keuken met inbouwapparatuur (bij koop is eventueel een eigen indeling mogelijk). De woning beschikt over twee slaapkamers. U betreedt de woning via een ruime hal welke toegang geeft tot de meeste vertrekken in de woning. In de hal is ook de meterkast en de separate toilet aanwezig. De badkamer is zowel via de hal als ook via de grootste slaapkamer te betreden. Als u bij binnenkomst rechtdoor loopt, komt u uit bij de tweede slaapkamer. Een praktische ruimtes, voor logees of kantoor aan huis. Links van deze tweede slaapkamer ligt de woonkamer met open keuken. Vanuit de keuken is de berging bereikbaar. Een handige ruimte voor opslag. Ook de technische installaties zijn in deze berging geplaatst. De woonkamer is voorzien van grote raampartijen voor een aangename lichtinval. Via de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon.
Begane grond
De entree en ontmoetingsruimte op de begane grond vormen het hart van Oester Staete. Het is een fijne plaats om de andere bewoners te ontmoeten en even bij te praten. Dat kan in de ontmoetingsruimte of in het zonnetje op het terras. Bij de entree heeft u een postvak en is er een bellentableau. Na de toegangsdeur heeft u toegang tot het trappenhuis en de lift, de tuin en de ontmoetingsruimte.
Verdiepingen
Op elke verdieping zijn zowel huur- als koopwoningen gesitueerd. Vanuit de lift of via het trappenhuis betreedt u de hal welke toegang geeft tot de woningen op de betreffende verdieping.
Buitenruimte
Aan de achterzijde van het gebouw is een parkeerterrein. Bij elke woning hoort een parkeerplaats op het parkeerterrein. Daarnaast beschikt elke woning over een eigen buitenberging. Deze bevinden zich ook op het terrein aan de achterzijde van het gebouw.
Bijzonderheden
Alle woningen zijn uiteraard hoogwaardig geïsoleerd en voldoen aan de meest recente eisen op het gebied van energiezuinigheid. De woningen hebben geen gasaansluiting. De woningen zijn levensloopbestendig gebouwd, waardoor u ook met een zorgvraag in de woning kunt blijven wonen.
Huurvoorwaarden:
- Verhuur geschiedt na goedkeuring verhuurder en akkoord inkomsten toets.
- Roken niet toegestaan.
- Huisdieren niet tegestaan.
- Huurprijs: € 1200,- per maand excl. nuts kosten en € 109,- service kosten.
- Huurder dient rekening te houden dat hij de reformatorische indemniteit in het gebouwd dient te onderschrijven. Huurder dient rekening te houden dat hij zich moet houden aan het huishoudelijk reglement en de akte van splitsing.
- Vloer en wandafwerking dient door huurder te worden aangebracht.
Deze woning maakt onderdeel uit van het complex Oester Staete, een initiatief van Cedrah. In Oester Staete delen de bewoners de christelijke levensvisie. Dit kenmerkt zich door de voor deze bewoners herkenbare sfeer, omgangsvormen en leefstijl. Zij hebben er bewust voor gekozen om te wonen in een leefomgeving waar bewoners een gezamenlijke christelijke identiteit delen. Kunt u zich in deze leefstijl, sfeer en uitgangspunten vinden, dan bent u van harte welkom voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Rental price
- € 1,200 per month (no service charges)
- Deposit
- € 2,400 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 222 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- French balcony, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
Cadastral data
- YERSEKE G 7528
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Double glazing
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 109.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,041x
Viewed
30x
Saved
23-6-2026
On Funda
Neighborhood

Yerseke - Kern
Yerseke- Residents
- 2,920
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,955
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




