Sold under reservation
Admiraal de Ruyterstraat 657122 WG AaltenAalten-kern West
€ 289,000 k.k.
- 73 m²living area
- 195 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Wat een leuke hoekwoning is dit, boordevol sfeer en met een ruime tuin op het zuiden! Wat in de tuin direct opvalt zijn de grote veranda, de heerlijke jacuzzi en de carport. De keuken met inbouwapparatuur is een fijne plek om te eten, met vrienden of familie. In de woonkamer ligt een houten vloer boordevol karakter en het uitzicht op de tuin maakt van dit huis een droomhuis. Nog een paar positieve punten: de HR-ketel is in 2025 vernieuwd en aan de zuidkant van het dak liggen 12 zonnepanelen.
Winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zijn allemaal op loop- of fietsafstand. Bovendien ben je binnen een kwartier op de A18 richting Doetinchem of de A12, en zijn ook Winterswijk, Groenlo en het Duitse Bocholt uitstekend bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Via de donkere voordeur loop je de hal in, met een mooie mozaïekvloer en de trap naar de eerste verdieping. Aan de rechterzijde zijn de meterkast en de toiletruimte, met lichte tegels op de wanden en zwarte tegels op de vloer.
De lichte woonkamer staat in halfopen verbinding met de keuken, waar de eettafel een plek heeft gekregen. Zo kan de woonkamer geheel als zitkamer worden ingedeeld, met lichtinval vanaf de noord- en zuidkant. Bij het zitgedeelte is een mooie nis gemaakt en de houten vloer is één van de sfeermakers.
In de keuken ligt dezelfde vloer als in de hal, die qua kleur goed past bij de keukenopstelling en de wandtegels. De gaskookplaat, afzuigkap en magnetron zijn ingebouwd en extra bergruimte is er in de trapkast. Wat een fijne plek is de keuken, niet alleen om te koken, maar ook om gezellig te tafelen!
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop is er toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde, waarvan één met de wasmachineaansluiting en de derde slaapkamer is aan de achterzijde. Alle slaapkamers hebben een inbouwkast, voor kleding en andere spullen.
De badkamer is ingedeeld met een douche, wastafelmeubel, een hoge kast en een handdoekenradiator. Ook hier is gekozen voor grote, lichte wandtegels en donkere vloertegels met een fraai resultaat.
Zolder:
In de nok van deze hoekwoning is de bergzolder, te bereiken vanaf de overloop.
Tuin:
Vanuit de keuken is de grote, fraaie veranda te bereiken. Dit is een buitenruimte van groot formaat, groot genoeg om een loungeset en een tafel met stoelen neer te zetten. Zowel de veranda als de achtertuin heeft een uitstekende zonligging, klaar voor vele uren buitenplezier. Blikvanger in de tuin is de jacuzzi en verder zie je gevarieerde beplanting, waarvan een deel achterblijft.
Onder de carport is plek voor de auto en een bergkast voor onder andere de afvalcontainers. De grote berging is ideaal voor de fietsen en andere spullen. Hou je van klussen? Dan is deze berging jouw nieuwe hobbyruimte!
Bijzonderheden:
- Houten en kunststof kozijnen, merendeels met HR++ glas;
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2022 (voorzijde) en 2024 (achterzijde);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Atag, 2025, eigendom);
- 12 zonnepanelen, geplaatst in 2016;
- Parkeergelegenheid onder de carport (2006);
- Mooi aangelegde tuin met een jacuzzi en veranda (2008);
- Asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,959
- Year of construction
- 1956
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 195 m²
- Volume in cubic meters
- 259 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- AALTEN K 2887
- Cadastral map
- Area
- 195 m²
- Back garden
- 96 m² (15.00 metre deep and 8.50 metre wide)
Popularity
3,830x
Viewed
30x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Aalten-kern West
Aalten- Residents
- 2,060
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,815
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.