New
Bocholtsestraatweg 517121 GB AaltenAalten-kern Zuid 1
€ 469,000 k.k.
- 198 m²living area
- 1,219 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Laat je verrassen door de ruimte en indeling van deze nagenoeg vrijstaande woning aan de Bocholtsestraatweg. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, een badkamer en twee grote zolderruimtes. Mogelijkheden om extra slaapkamers te realiseren, of om vanuit huis te werken. Op de oprit kunnen meerdere auto’s staan en de circa 75 meter diepe tuin is perfect voor de tuinliefhebber.
Met de fiets en lopend zijn de basisschool, het treinstation, centrum en het prachtige buitengebied goed bereikbaar. De N318 zorgt voor goede verbindingen met Winterswijk, Varsseveld en de A18 naar Doetinchem. Voor fiets- en wandelliefhebbers is dit een uitstekende uitvalsbasis om het afwisselende en glooiende coulisselandschap te ontdekken.
Indeling
Begane grond:
Aan de kant van de oprit is de entree, die toegang geeft tot de ruime hal. Hier zijn de trapopgang en de toiletruimte, die rond 2012 is vernieuwd. De woon-/eetkamer heeft een lengte van circa 8.40 meter, met een gaskachel en lichtinval vanaf drie kanten. Het zitgedeelte is aan de voorzijde en aan de achterzijde, bij de schuifpui, is plek voor een grote eettafel. Bij het zitgedeelte, achter de open kasten, is een multifunctionele ruimte die als tv-hoek en muziekruimte in gebruik is.
Niet alleen in de woonkamer, maar ook in de keuken is plek voor een eettafel. De lichte hoekopstelling (circa 2012) heeft een fraai aanrechtblad van zwart graniet en alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en een koelkast.
In het verlengde van de keuken is een ruime, verwarmde bijkeuken. Er is plek voor een vriezer, de wasmachine en er staat een kwartronde douchecabine. De voormalige garage is gesplitst in een werkkamer/hobbyruimte en een (fietsen)berging. Wil je gelijkvloers wonen? De afmetingen van de werkkamer in de voormalig garage zijn goed om deze als slaapkamer in te richten.
Eerste verdieping:
Niet alleen op de begane grond, maar ook op de eerste verdieping is er verrassend veel ruimte. Er zijn drie ruim bemeten slaapkamers en een badkamer met een inloopdouche, een nis met toilet en een wastafel.
Boven de voormalige garage en de bijkeuken is een grote zolder, die ook bereikbaar is vanuit een van de slaapkamers. Welke invulling geef je aan deze ruimte?
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot een grote zolder, die uit twee ruimtes bestaat. In de grootste ruimte, bij de trap, zorgt een dakraam voor veel lichtinval.
Tuin:
Dit huis heeft een ruime voortuin met oprit, een eigen achterom en een diepe achtertuin op het oosten. In de achtertuin zie je meerdere terrassen, veel groen, een houten berging en een in 2021 gebouwde kapschuur. Het stuk tuin vlak na de kapschuur hoort bij de woning, net als het stuk grond achter de nieuwe schutting. Het perceel strekt zich uit tot aan De Miggelt!
Bijzonderheden:
- Zeer royaal perceel van 1.219 m²;
- Dak- en gevelisolatie;
- Hardhouten kozijnen, deels met dubbel glas;
- Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2022;
- Verwarming via een cv-ketel en een gaskachel;
- Warm water via een elektrische boiler en een geiser;
- De keuken, badkamer en toiletruimte zijn rond 2012 vernieuwd;
- Mogelijkheid tot gelijkvloers wonen;
- Kapschuur in de tuin, geplaatst in 2021;
- Energielabel D.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,369
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 1,219 m²
- Volume in cubic meters
- 755 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and gas heaters
- Hot water
- CH boiler, electrical boiler and gas water heater
- CH boiler
- Benraad (gas-fired combination boiler from 1982, in ownership)
Cadastral data
- AALTEN K 1603
- Cadastral map
- Area
- 1,219 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 925 m² (75.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
847x
Viewed
16x
Saved
23-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



