New
Lage Veld 67122 ZG AaltenAalten-kern West
€ 315,000 k.k.
- 114 m²living area
- 152 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Met een speelplantsoen, parkeergelegenheid voor de deur en een tuin op het zonnige zuiden heeft deze woning een fantastische ligging. Er zijn vier slaapkamers, de keuken is in 2022 geplaatst en er is een werkkamer/hobbyruimte op de begane grond. De fietsen kunnen in de berging staan en de blikvanger in de achtertuin is de houten veranda met houtkachel. In 2022 zijn de zonnepanelen, de HR-ketel en de airco geïnstalleerd.
Het Lage Veld is een rustige straat, waar kinderen alle ruimte hebben om buiten te spelen. Verder zie je dat er veel groen in de wijk is, wat het tot een aantrekkelijke plek maakt om te wonen. Via de Willemstraat en de Hogestraat fiets je binnen 5 minuten naar het centrum van Aalten. Aalten heeft vele voorzieningen, waaronder supermarkten, winkels, sportverenigingen, scholen en een treinstation.
Indeling:
Begane grond:
Aan de voorzijde zie je drie buitendeuren: naar de voordeur, de werkkamer en de (fietsen)berging. We gaan via de voordeur en lopen de hal in, met de toiletruimte en een bergkast aan de rechterzijde. De lichtgrijze laminaatvloer ligt niet alleen in de hal, maar op de gehele begane grond.
De woonkamer met open keuken is in een L-vorm, met het circa 5.70 meter brede zitgedeelte aan de achterzijde. Een brede schuifpui geeft toegang tot de zonnige tuin en aan de andere zijde, in de keuken, is plek voor de eettafel. In 2022 is de keukenopstelling geplaatst, met een stijlvol aanrechtblad en alle benodigde inbouwapparatuur: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combioven en een koelkast.
Vanuit de keuken is een werkkamer/hobbyruimte te bereiken, met een eigen entree die momenteel niet in gebruik is. Deze ruimte is ook geschikt als speelkamer of provisieruimte. De aangrenzende houten berging is alleen van buitenaf bereikbaar.
Eerste verdieping:
Met drie slaapkamers en een ruime badkamer heeft deze verdieping de perfecte indeling. Er zijn twee slaapkamers aan de achterzijde, waaronder de master bedroom met airco, en de slaapkamer aan de voorzijde is vanwege de grootte ook geschikt als tweepersoonskamer.
In de badkamer vind je een bad, aparte douche en een toilet. Zowel de wanden als de vloer zijn geheel betegeld en boven de wastafel hangen een planchet en spiegel. De originele douchekraan met douchekop is vervangen door een zwart exemplaar, met een dubbele douchekop.
Tweede verdieping:
De overloop biedt toegang tot een berging, de wasruimte en de vierde slaapkamer. De slaapkamer is voorzien van twee dakramen en bergruimte in de schuinten van het dak. Een dakkapel en het splitsen van de kamer is mogelijk.
Tuin:
De achtertuin op het zuiden is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Een groot deel is bestraat, aan twee kanten staan houten schuttingen en er is een houten veranda gemaakt. Dankzij de houtkachel is dit ook in het voor- en najaar een fijne plek om te zitten. Als je naar de buren kijkt, zie je de mogelijkheid voor een uitbouw om zo de woonkamer fors te vergroten.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen en houten kozijnen, merendeels met HR++ glas;
- Elektrisch zonnescherm aan de achterzijde;
- Rolluiken bij de keuken en slaapkamers;
- Verwarming via een HR-ketel (Intergas, 2022) en een airco-unit (Daikin, 2022);
- Tado verwarmingssysteem (2022), om elke kamer apart te kunnen verwarmen;
- 9 zonnepanelen van 385 Wp, geplaatst in 2022;
- Keuken met inbouwapparatuur is in 2022 geplaatst;
- Vier slaapkamers;
- Tuin op het zuiden;
- Energielabel A.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,763
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 404 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- AALTEN K 1093
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 63 m² (11.00 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-7-2026
On Funda
Neighborhood

Aalten-kern West
Aalten- Residents
- 2,060
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 2,946
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



