Sold
Spinkatstraat 137121 AL AaltenAalten-kern Noord/Noordoost
€ 498,013 k.k.
- 184 m²living area
- 759 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- June 12, 2025
- Date of sale
- October 1, 2025
- Term
- 3½ month
Description
Meer dan welkom aan de Spinkatstraat- waar het vroeger spinde van de bedrijvigheid--- en nu jouw nieuwe woning ligt te spinnen van gezelligheid.
Ooit deed een toonaangevend bedrijf het hart van deze ruim opgezette buurt kloppen. Nu staat er op een markante hoek een woning die verleden en toekomst weeft tot een onweerstaanbare thuisbasis. Op een royaal perceel van bijna 800 m2 ontvouwt zich een woonervaring die je niet snel loslaat. Met, jawel, slaapkamer en badkamer op de begane grond! Lees mee en raak enthousiast over karakter, comfort én verrassingen achter elke deur- of kattenluik, wie weet….
VIA DE VOORDEUR
Onze nieuwsgierigheid is direct gewekt als we de woning zo aan de voorkant aanschouwen. Midden in de drie compartimenten zit de voordeur. We zien een lange gang met veel deuren. We gaan, ondanks dat we links zijn, rechtsaf. Via de ruime bijkeuken komen we in een vertrek wat voorheen de garage was. Nu een ruim kantoorvertrek. Verdeeld in twee ruimtes. Verwarmd, met leuke lichtinval en de wanden en het dak zijn geïsoleerd. Met deur naar de achtertuin. Schilder, timmer, game of mediteer je weg in deze fijne extra ruimte. Dit plekje past zich aan jou aan…. We gaan terug de gang in en zien beurtelings een grote kastenwand, het toilet, de ruime badkamer met ligbad, douche, wastafel, vloerverwarming en toilet. Ernaast de masterbedroom met deur naar natuurlijke veranda.
We lopen terug en zien onderweg de kelder (stahoogte), de trapopgang, de dichte keuken en de woonkamer. Deze laatste is in L- vorm met houtkachel. Later is er een tuinkamer aangebouwd. Een lichtovergoten verlengstuk van je leefruimte. Een plek waar je de seizoenen ziet komen en gaan, terwijl jij stilletjes spint van geluk.
VERDIEPING
Drie ruime slaapkamers met vaste kasten en eentje met balkon. Een tweede badkamer met douche en wastafel en een bergkamer met cv-combiketel (Nefit uit 2021). Platte dak van de tuinkamer dateert uit 2024. Ook de andere daken zijn geïsoleerd maar zijn ouder (bitumen ca. 20 jaar). Er is grotendeels dubbel glas en volgens opgave is ook de spouw geïsoleerd. Tuinkamer is in 1993 aangebouwd. Er is een waterontharder aanwezig.
TOT SLOT DE TUIN…
Tja. Daar kunnen we veel woorden aan vuil maken., maar dit is er eentje die je moet voelen. Groot, groen, speels, verrassend. Waar kinderen verdwalen in hun fantasie, waar jij met een boek onder de boom belandt en je partner eieren raapt in het kippenhok. Waar je verse groenten voor de pluk hebt en waar avonden zomaar nachten worden.
DUS, DURF JIJ HET AAN?
Om te gaan wonen op een locatie waar je woning spint van sfeer, comfort en geschiedenis? Waar elke kamer een verhaal fluistert, en de tuin een nieuwe bladzijde opent? Kom kijken en laat je verrassen. Want bij Iets Anders Makelaars geloven we: een huis koop je niet met je hoofd. Maar met je hart…. En soms met je snorharen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 498,013 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,707
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 184 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 759 m²
- Volume in cubic meters
- 629 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- AALTEN I 11243
- Cadastral map
- Area
- 759 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,485x
Viewed
69x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood

Aalten-kern Noord/Noordoost
Aalten- Residents
- 2,810
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,354
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




