Sold
Spoorlaan 651391 SZ AbcoudeAbcoude-Noordoost
€ 625,000 k.k.
- 106 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 28, 2025
- Date of sale
- April 20, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
ABSOLUTE BUITENKANS IN HET MOOIE ABCOUDE. HOEKAPPARTEMENT IN BROEKZIJDSE HOF TE KOOP!
Zeer ruim hoekappartement met uitzonderlijk grote hoofdslaapkamer, zonnige woonkamer en inpandige loggia op het zuiden. Het treinstation van Abcoude ligt direct aan de overkant en onder het appartementencomplex kunnen auto - eigen parkeerplaats - en fietsen veilig en droog geparkeerd worden. In de fraaie loggia van ca. 10 m2, zit u naar believen uit de wind of, op het naar buiten stekende deel, nog lang in de zon na te genieten.
Dit driekamerappartement is gelegen op de begane grond met een mooie hoekligging waardoor de ochtend- én middagzon door de fijne grote ramen van de woonkamer naar binnen schijnt. Ook heeft u hierdoor veel uitzicht en een lange zichtlijn naar het zuidoosten. De woning beschikt over veel bergruimte en een tweede slaapkamer die uitstekend te gebruiken is als kinderkamer, logeerkamer of studeerkamer. De hoofdslaapkamer is door haar ongebruikelijk grote oppervlakte van 24 m2 wellicht de meest bijzondere ruimte van dit appartement.
Persoonlijke noot van Makelaar Jurgen Kuipers RMT/RT.
De meeste appartementencomplexen die ik de afgelopen twintig jaar heb gezien blinken niet uit in 'mooiheid'. Maar, Broekzijdse Hof in Abcoude, heeft nu net die extra elementen die het doet opvallen. Bijzondere architectuur die tot uitdrukking komt in geknikte gevels en een puntvormig dak. Verdeeld over twee gebouwen tref je 80 appartementen aan waarvan er enkele uitspringen. Bij dit appartement is dat zo. Hoekligging in combinatie met begane grond en uitzicht maken het tot een unieke en gewild object. Een absolute aanrader voor wie de drukke stad wil ontvluchten. Maak die afspraak en kom deze topper bekijken. Ik ontvang jullie persoonlijk.
Indeling
Entree via de ruime gemeenschappelijke hal aan de voorzijde van het mooie complex. Hierin bevinden zich ook de postbussen. U komt met de lift of het trappetje bij het appartement met de hal, inpandige berging met aansluiting voor wasmachine en droger, CV ruimte, meterkast, 1 slaapkamer rechts, ruime badkamer met douchecabine, vrijhangend toilet en een wastafelmeubel en een uitzonderlijk grote slaapkamer met openslaande deuren naar de tussentuin.
De royale en lichte woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van het gebouw. Er is een schuifpui naar het gedeeltelijk inpandige balkon. De moderne en nieuwe keuken heeft een zwart blad van composiet, inductie kookplaat, losse koel/vriescombinatie, ingebouwde afwasmachine en afzuigkap van RVS.
In de onderbouw vind je een privé berging, een privé parkeerplaats en een algemene opstelplaats voor fietsen.
Balkon
Dit mooie appartement voorziet in een fijn balkon, uit de wind maar in de zon, dat vanuit de woonkamer is te bereiken.
Bijzonderheden
1) Servicekosten bedragen momenteel € 196,08 per maand - later in het jaar kan een aanpassing volgen;
2) Modern, goed onderhouden appartementen gebouw;
3) Er is een gemeenschappelijke binnentuin aanwezig;
4) Bruto vloer oppervlakte bedraagt maar liefst 124,60 m2 en dat in Abcoude onder de rook van Amsterdam;
5) Privé parkeerplaats en berging in de onderbouw, bereikbaar vanuit de centrale hal d.m.v. zowel trap als lift;
6) Energielabel A, is aanname gezien andere appartementen - een energielabel wordt aangevraagd;
7) De woning heeft geen glasvezelaansluiting maar wel een intercom;
8) Voor bezoekers kan een parkeervergunning aangevraagd worden;
9) Bruto vloeroppervlak woning 124,60 verdeeld in 106 m2 wonen en overige ruimtes - zie het NEN 2580 meetrapport;
10) Actieve VvE. Nieuwe ALV op 5 juni 2025 met diverse onderwerpen als MJOP en maandelijkse bijdrage.
Abcoude is een mooi, landelijk gelegen dorp, dichtbij Amsterdam, Amstelveen, Utrecht, en Schiphol. De Zuidas, Amsterdam Zuid en Stadshart Amstelveen liggen op 15 minuten autorijden. Het openbaar vervoer is goed vertegenwoordigd. In de buurt rijden diverse buslijnen en u kunt lopend naar het NS station.
Het dorp heeft een oud en gezellig centrum met restaurants, cafés en voldoende winkels. Gedurende het gehele jaar worden er diverse culturele activiteiten georganiseerd en er is een theater. Ook zijn er voorzieningen zoals sportverenigingen (voetbal, hockey, tennis), kinderopvang, vier basisscholen, een golfbaan en zelfs een gloednieuwe sporthal met een zwembad. De omgeving biedt mooie wandel- en fietsroutes naar het Abcoudermeer en de Vinkeveense Plassen, of langs het Gein en de Amstel.
Disclaimer: Alhoewel zorgvuldig samengesteld, kunnen er aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Wij staan dan ook niet in voor de juistheid en volledigheid van de getoonde gegevens, waaronder die van de VvE. De woning is ingemeten volgens de normen vastgelegd in de NEN 2580. Toch kunnen er altijd verschillen ontstaan tussen de opgegeven maten en de werkelijkheid. Indien de maten voor u belangrijk zijn nodigen wij u van harte uit de maten op voorhand op juistheid te controleren. Het meetrapport is beschikbaar en ter inzage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,896
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 196.08 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 455 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- French balcony, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, draft protection, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and central facility
- CH boiler
- VHRC ketel (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- DE RONDE VENEN A 40
- Cadastral map
- DE RONDE VENEN A 119
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 196.08 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,942x
Viewed
21x
Saved
28-3-2025
On Funda
Neighborhood

Abcoude-Noordoost
Abcoude- Residents
- 3,015
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 6,411
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




