Sold
Koningin Wilhelminaweg 652951 XE AlblasserdamOranjebuurt
€ 475,000 k.k.
- 112 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 16, 2025
- Date of sale
- October 28, 2025
- Term
- 12 days
Description
Licht en ruim appartement op de 4e verdieping in het hart van Alblasserdam, met een weids uitzicht en een terras op het noordwesten. De open keuken grenst direct aan de woonkamer en zorgt samen voor een fijne en gezellige leefruimte. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad en inloopdouche. Daarnaast is er extra bergruimte en de mogelijkheid voor een derde slaapkamer of een werk-/eetruimte. Dankzij rolluiken, dubbele beglazing en de lift is wonen hier comfortabel. Onder in het complex beschikt u over een eigen berging en parkeerplaats. Het complex ligt centraal: winkels, openbaar vervoer, scholen en andere voorzieningen zijn op loopafstand bereikbaar. Een instapklaar appartement waar u zo in kunt trekken, wij leiden u graag rond!
Indeling
Entree: De lange, brede hal geeft toegang tot de slaapkamers, wasruimte, meterkast, toiletruimte, badkamer en woonkamer. De ruimte is afgewerkt met vloerbedekking, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Meterkast: De meterkast is voorzien van 7 elektrische groepen, een aardlekschakelaar en een hoofdschakelaar.
Toilet: De keurige toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een zwevend closet (bidet van het merk Geberit), een fonteintje en mechanische ventilatie.
Woonkamer: De woonkamer biedt veel ruimte en daglicht. Dankzij de aanwezige rolluiken kunt u eenvoudig de lichtinval en privacy regelen. Via de openslaande deuren komt u op het terras op het noordwesten, perfect voor een zonnige middag of avond. In de woonkamer beschikt u over voldoende ruimte voor het plaatsen van een zit- en eethoek. Naast de woonkamer bevindt zich een aparte kamer, momenteel in gebruik als studeerruimte, die u naar wens ook kunt inzetten als werk- of hobbyruimte. Deze ruimte zou weer teruggebracht kunnen worden tot slaapkamer. De ruimte is afgewerkt met een PVC-vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Keuken: De keuken is licht en ruim van opzet, met volop werk- en opbergruimte. U beschikt over diverse apparatuur, waaronder een oven, 5-pits gasstel, afzuigkap, koelkast, vriezer en vaatwasser. De keuken is gescheiden van de woonkamer door een laag muurtje, wat zorgt voor een open, maar toch afgescheiden werkplek.
Berging: De inpandige berging biedt veel bergruimte en is voorzien van aansluitingen voor wasmachine en droger. Daarnaast vindt u hier de Cv-ketel, de mechanische ventilatiebox en een inbouwkast, waardoor de berging multifunctioneel en praktisch in gebruik is. De ruimte is afgewerkt met een zeilvloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond.
Badkamer: De badkamer is uitgevoerd in een marmerlook, wat een luxe en frisse uitstraling geeft. U beschikt over een ruime douche en een praktisch bad met instapdeur, waardoor in- en uitstappen eenvoudig is. Het badkamermeubel is voorzien van een geïntegreerde wastafel en de ruimte is uitgerust met mechanische ventilatie.
Slaapkamer 1: De kleinere slaapkamer is ideaal te gebruiken als hobbyruimte of logeerkamer. De kamer is voorzien van een fijn rolluik en, net als de andere slaapkamer, afgewerkt met vloerbedekking, gestuukte wanden en een spuitwerkplafond.
Slaapkamer 2: De ruime slaapkamer is voorzien van een rolluik en een grote inbouwkast, waardoor u voldoende opbergruimte heeft. Een fijne en lichte kamer die voldoende ruimte heeft voor een tweepersoonsbed.
Balkon
Terras: Het terras is gelegen op het noordwesten en geeft u weids uitzicht over de omgeving. U kunt hier in de middag en avond in de zon zitten. Voor de nodige schaduw is er een zonnescherm aanwezig.
Berging: Inpandige berging (afm. ca. 2.61 x 1.51/1.95) voorzien van elektra. Hier kunt u uw fiets plaatsen en overige spullen opbergen.
Parkeerplaats: Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder.
Bijzonderheden
De Koningin Wilhelminaweg is super centraal gelegen nabij winkels en het gezondheidscentrum. Vanuit de woning kunt u de kinderboerderij al zien. Uw auto of scootmobiel kunt u plaatsen in de inpandige parkeerkelder en er is ook een lift aanwezig.
ALGEMEEN
Bouwjaar: 2002
Verwarming: Nefit Cv-ketel (2023)
Warmwatervoorziening: Nefit Cv-ketel (2023)
Glas: Dubbele beglazing
Kozijnen: Houten kozijnen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,241
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 160.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 342 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, and rolldown shutters
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM C 4952
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ALBLASSERDAM C 4952
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 160.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,119x
Viewed
25x
Saved
16-10-2025
On Funda
Neighborhood

Oranjebuurt
Alblasserdam- Residents
- 2,375
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




