New
Adriaan G. Smitstraat 482951 VB AlblasserdamDrentsebuurt
€ 385,000 k.k.
- 69 m²living area
- 174 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Deze woning uit 1948 ademt sfeer en beschikt over een woonoppervlakte van 69 m². De doorzonwoonkamer met balkenplafond en houtkachel is de ideale plek voor gezellige avonden. Je beschikt hier over een riante kelder (met raam!) voor al je voorraad of als extra hobbyruimte en de zolder biedt nog eens 14 m² aan overige inpandige ruimte. De tuin is een absoluut pluspunt: met een diepte van circa 16 meter heb je hier alle ruimte voor de zon én privacy. Achterin vind je een grote stenen schuur met zadeldak, perfect voor de handige klusser of als extra bergruimte. De woning is voorzien van rolluiken en zonnepanelen, wat direct bijdraagt aan je wooncomfort en energierekening. Een huis waar je je eigen droomplek van kunt maken!
Indeling
Hal: Je komt binnen in een knusse hal met ruimte voor je garderobe. Hier vind je ook de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal bereik je via een klein opstapje de toiletruimte.
Toilet: De toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een staand closet en inbouwspots.
Meterkast: De meterkast is voorzien van zeven elektrische groepen, twee aardlekschakelaars en een hoofdaardlekschakelaar.
Woonkamer: De doorzonwoonkamer is heerlijk licht en sfeervol door het balkenplafond en de houtkachel (ter overname). Aan zowel de voor- als achterzijde heb je rolluiken voor extra privacy en zonwering. Een uniek detail is de toegang tot de ruime kelder; een ruimte met een raam waar je verrassend veel spullen kwijt kunt (hier vind je ook de wasmachine-aansluiting).
Keuken: De open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer en is voorzien van zowel onder- als bovenkasten. Je vindt hier een oven, 4-pits gasstel, afzuigkap en een koel-vriescombinatie. Hoewel de keuken aan vervanging toe is, biedt de ruimte een mooie kans om hier jouw droomkeuken te realiseren. Via de achterdeur loop je zo de diepe tuin in en door het raam heb je gezellig zicht.
Eerste verdieping
Overloop: De overloop geeft je toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de zolderverdieping.
Slaapkamer 1: Slaapkamer één ligt aan de voorzijde van de woning en is een prima slaap-, kinder- of werkkamer. De inbouwspots zorgen voor prima lichtinval en dankzij het aanwezige rolluik kun je de kamer heerlijk koel en donker houden.
Slaapkamer 2: D Slaapkamer twee ligt aan de achterzijde van de woning en heeft ruimte afmetingen. Je hebt hier genoeg ruimte voor een groot tweepersoonsbed en de handige inbouwkast zorgt voor de nodige opbergruimte. Een uniek detail zijn de slimme inbouwspots met kleurverlichting; met een druk op de knop bepaal je zelf de sfeer in de kamer! Ook hier is een rolluik aanwezig voor een goede nachtrust.
Slaapkamer 3: Een fijne derde kamer, eveneens gelegen aan de achterzijde. Hoewel de ramen wat kleiner zijn, zorgen de inbouwspots voor voldoende licht. Het is een ideale kamer voor een slaapkamer, als hobbyruimte of als inloopkast. Uiteraard is ook deze kamer voorzien van een rolluik.
Badkamer: De huidige badkamer is volledig betegeld en ingericht met een douchecabine, een wastafelmeubel en een designradiator. Het is een knusse ruimte die op dit moment prima te gebruiken is, maar we kunnen ons voorstellen dat je deze op korte termijn wilt vervangen. Je kunt hier een badkamer plaatsen die helemaal aansluit bij jouw woonwensen.
Tweede verdieping
Slaapkamer 4: Via de vaste trap bereik je de zolderverdieping. Door de kunststof dakkapel en de maar liefst drie dakramen is dit een volwaardige en lichte vierde slaapkamer. De kamer is slim ingedeeld met houten knieschotten voor extra bergruimte en een ingebouwde boekenkast in het trapgat. De radiator is fraai weggewerkt met een steigerhouten ombouw. Zowel de dakramen als de dakkapel zijn voorzien van rolluiken. Hier hangt ook de Cv-ketel.
Tuin
Voortuin: De voortuin op het zuidoosten is netjes betegeld en voorzien van een sierhekwerk, elektra- en wateraansluiting.
Achtertuin: Wat een ruimte! De achtertuin is circa 16 meter diep en ligt op het noordwesten, waardoor je altijd wel een plekje in de zon of schaduw vindt. Langs de zijkant staat een houthok over de volle lengte van de tuin. Er is volop potentie voor een aanbouw, zonder dat dit ten koste gaat van je buitenruimte. De tuin is voorzien van sierbestrating en een wateraansluiting.
Schuur: De vrijstaande stenen schuur is een droom voor elke klusser. Dankzij het zadeldak heb je een flinke vliering voor extra opslag. De schuur is uitgerust met elektra, een werkbank en zelfs elektrische verwarming. Hier hangen ook de twee omvormers voor de acht zonnepanelen.
Bijzonderheden
De A.G Smitstraat ligt super centraal in de wijk Blokweer op korte afstand van diverse voorzieningen. Zo kun je kunt gezellig naar de kinderboerderij lopen en ook het winkelcentrum ‘Makado’ en diverse basisscholen zijn lopend binnen 5 minuten te bereiken.
ALGEMEEN
Bouwjaar: 1948
Verwarming: Remeha Avanta 28c Cv-ketel (2010)
Warmwatervoorziening: Remeha Avanta 28c Cv-ketel (2010)
- Asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,580
- Year of construction
- 1948
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 174 m²
- Volume in cubic meters
- 329 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28-C (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM A 7800
- Cadastral map
- Area
- 174 m²
- Back garden
- 95 m² (15.00 metre deep and 6.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Drentsebuurt
Alblasserdam- Residents
- 900
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 4,321
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.