New
Bilderdijkstraat 772951 TB AlblasserdamSchrijversbuurt
€ 489,500 k.k.
- 130 m²living area
- 145 m²plot size
- 6bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRoyale woning met maar liefst zes slaapkamers en twee bergingen!
Description
Deze verrassend ruime gezinswoning biedt werkelijk alles wat een gezin zich kan wensen! In de loop der jaren is deze namelijk fors vergroot door middel van een uitbouw, dakopbouw en dakkapel wat heeft geresulteerd in een heerlijke royale woning met maar liefst zes slaapkamers. Alle vertrekken zijn heerlijk licht en voelen ruimtelijk aan, wat zorgt voor een fijne en comfortabele woonbeleving. Ook buiten zult u volop genieten! De fraaie, groen aangelegde voor- en achtertuin zorgen voor volop privacy en sfeer, wat mede zorgt voor een aangenaam samenzijn. Tot slot zijn er ook twee bergingen, waar u volop gemak van zult hebben. Het geheel is gelegen op een rustige locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Kortom, een bezichtiging waard!
ENTREE
De woning staat aan een rustige straat waar het voetpad aan de voorzijde u naar de woning brengt. Komt u liever achterom? Dat kan ook! Via het achtergelegen pad heeft u de toegang via de tuin.
HAL
Aan de voorzijde stapt u binnen in de ruime hal waar aan de linkerzijde direct de meterkast en inbouwkast zijn. Verder heeft u hier ook de toiletruimte, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkeuken.
Maatvoering: Circa 8 m²
Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming
Wandafwerking: Schoonmetselwerk
Plafondafwerking: MDF delen
TOILET
Nette toiletruimte voorzien van een vrijhangend closet.
Maatvoering: Circa 1.13 x 0.83m
Vloerafwerking: Betegeld
Wandafwerking: Betegeld
Plafondafwerking: Kunststof delen
WOONKEUKEN
Vanuit de hal komt u in de woonkeuken welke aan de voorzijde is gesitueerd. Direct valt het grote raam op waar u niet alleen heerlijk groen uitzicht heeft over uw tuin, maar ook veel lichtinval. De keuken betreft een eikenhouten hoekopstelling met aan inbouwapparatuur een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Via de halfronde toog loopt u naar de woonkamer.
Maatvoering: Circa 3.64 x 3.52m
Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming
Wandafwerking: Betegeld / spachtelputz
Plafondafwerking: MDF delen
WOONKAMER
De woonkamer is dankzij de uitbouw uitgegroeid tot een heerlijke leefruimte. De grote raampartijen met fraaie roedeverdeling, die doorlopen van vloer tot plafond, zorgen voor een prettig lichtinval. Hierdoor staat de kamer ook in mooi contact met de tuin en als u de twee openslaande deuren opendoet betrekt u het buitenleven direct met binnen. De sfeervolle gashaard vormt het warme middelpunt en maakt dit dé plek om gezellige samen te komen.
Maatvoering: Circa 32 m²
Vloerafwerking: Plavuizen met vloerverwarming
Wandafwerking: Spachtelputz
Plafondafwerking: MDF delen
INDELING EERSTE VERDIEPING
OVERLOOP
Vanaf de overloop heeft u toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
Maatvoering: Circa 4 m²
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Schoonmetselwerk
Plafondafwerking: MDF delen
SLAAPKAMER I
De (ouder) slaapkamer is gesitueerd aan de achterzijde en heeft een unieke afwerking in groentinten.
Maatvoering: Circa 4.10 x 3.55m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Spuitwerk met houten balken
SLAAPKAMER II
Eveneens aan de achterzijde is deze tweede slaapkamer en voorzien van een vaste kast.
Maatvoering: Circa 3.21 x 2.19m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Spuitwerk
SLAAPKAMER III
Aan de voorzijde is deze slaapkamer.
Maatvoering: Circa 3.55 x 3.50m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Spuitwerk
BADKAMER
De badkamer en toiletruimte zijn in dezelfde stijl afgewerkt. U heeft de beschikking over een ligbad met douche, wastafelmeubel en toilet.
Maatvoering: Circa 5 m²
Vloerafwerking: Betegeld
Wandafwerking: Betegeld
Plafondafwerking: MDF delen
INDELING TWEEDE VERDIEPING
OVERLOOP
U zult versteld staan van de ruimte die er schuilgaat op de tweede verdieping. Hier zijn namelijk drie slaapkamers en volop bergruimte. Maar dan bent u er nog niet, want er is ook nog de vlizotrap naar de riante bergzolder van circa 5.86 x 3.68m groot. Vanaf de overloop zijn alle vertrekken bereikbaar. Aan de voorzijde is een berging waar de aansluitingen zijn voor uw wasapparatuur en de C.V.-ketel.
Maatvoering: Circa 4 m²
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang / schoonmetselwerk
Plafondafwerking: Houten delen
SLAAPKAMER IV
De vierde slaapkamer treft u aan de achterzijde en onder het schuine dak is er bergruimte.
Maatvoering: Circa 3.49/2.72 x 2.76m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Houten delen
SLAAPKAMER V
Deze slaapkamer is eveneens aan de achterzijde en ook voorzien van bergruimte onder het schuine dak.
Maatvoering: Circa 2.15 x 2.10m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Houten delen
SLAAPKAMER VI
Tot slot deze laatste slaapkamer aan de voorzijde. Deze is voorzien van een dakkapel en daardoor echt een ruime kamer met onder het schuine dak ook opbergruimte.
Maatvoering: Circa 3.51 x 2.82/2.03m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Houten delen
RONDOM DE WONING
Zowel aan de voor- als achterzijde is er een fijne tuin! De voortuin is groen aangelegd waardoor u hier heerlijk beschut kunt vertoeven. De tuin aan de achterzijde is voorzien van een grote overkapping met naast gelegen houten berging van circa 3.00 x 2.09m. Via de berging is er een poort naar het achterpad waar u nog een stenen berging heeft van circa 3.04 x 2.05m.
FUNDERINGSRISICO
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,765
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM C 1182
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ALBLASSERDAM C 1188
- Cadastral map
- Area
- 7 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 50 m² (8.21 metre deep and 6.10 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
14-5-2026
On Funda
Neighborhood

Schrijversbuurt
Alblasserdam- Residents
- 1,565
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 3,456
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.