Sold
Brederostraat 172951 TE AlblasserdamSchrijversbuurt
€ 350,000 k.k.
- 107 m²living area
- 154 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- January 9, 2025
- Date of sale
- February 5, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Op zoek naar een leuke woning in de gezellige Schildersbuurt? Deze knusse buurt biedt een ideale plek voor starters. Met een hofje met voldoende parkeergelegenheid en in de nabijheid van scholen, is hier alles binnen handbereik. Zin om je handen uit de mouwen te steken en deze woning uit 1970 naar jouw smaak te maken? Bij binnenkomst in de hal tref je meteen een handige inbouwkast voor je garderobe aan. De woonkamer heeft aan de achter- en zijkant kunststof kozijnen. De gezellige zithoek bevindt zich aan de voorkant en de eethoek is direct bij de keuken aan de achterzijde. De keuken ziet er tip-top uit met een mooi hardstenen blad en is voorzien van inbouwapparatuur. Een deur geeft toegang tot de achtertuin. De trap bevindt zich in het midden van de woonkamer, wat zorgt voor een speelse indeling. Op de eerste verdieping bevinden zich de badkamer en drie slaapkamers. De ruime masterbedroom heeft een inbouwkast en geeft toegang tot een balkon met vrij uitzicht over de straat. De badkamer is functioneel maar kan wellicht een verfrissende make-over gebruiken. Op de tweede verdieping is er een overloop met de Cv-ketel en een wastafel. Hier vind je ook een grote vierde slaapkamer met airconditioning. Ook is er veel lichtinval door een groot dakraam. De onderhoudsvrije achtertuin op het Westen is betegeld en heeft een achterom. In de tuin staat een stenen schuur met elektra en een kleine overkapping voor de kliko's. Wil jij deze kluswoning omtoveren tot jouw droomhuis? Neem snel een kijkje en maak van deze woning jouw nieuwe thuis!
Indeling
Hal: Prima hal met inbouwkast. Voldoende ruimte voor garderobe. De hal geeft toegang tot de meterkast, toilet en woonkamer. De hal is afgewerkt met een laminaatvloer, behang wanden en een delen plafond.
Meterkast: 11 elektrische groepen en een aardlekschakelaar.
Toilet: Toilet is volledig betegeld met een staand toilet en een fonteintje.
Woonkamer: De woonkamer heeft aan de achter- en zijkant kunststof kozijnen. De gezellige zithoek bevindt zich aan de voorkant en de eethoek is bij de keuken aan de achterzijde. De trap bevindt zich in het midden van de woonkamer, wat zorgt voor een speelse indeling. De woonkamer is afgewerkt met een laminaat vloer, behang wanden en een gestuukt plafond.
Keuken: De deels open hoekkeuken ziet er tip-top uit met een mooi hardstenen blad en is voorzien van inbouwapparatuur. De keuken beschikt over een oven, een koel-,vriescombi, een vaatwasser, een magnetron, een 4-pits gasstel en een afzuigkap. Ook de wasmachine aansluiting bevindt zich in de keuken. Een deur geeft toegang tot de achtertuin. De keuken heeft een laminaat vloer, kunststof wanden en een gestuukt plafond.
Eerste verdieping
Overloop:
Badkamer: De badkamer is functioneel ingericht en voorziet in alles wat je nodig hebt. Hoewel de basis solide is, biedt deze ruimte een mooie kans voor een persoonlijke touch of een moderne make-over. De badkamer beschikt over een toilet, ligbad, design radiator, inbouwspots, meubel met geïntegreerde wastafel.
Slaapkamer 1: Slaapkamer gelegen aan de voorzijde van de woning. Deze kamer is knus en heeft een deur naar het balkon. De ramen zijn voorzien van horren. De kamer is afgewerkt met vloerbedekking, behang wanden en een gestuukt plafond.
Slaapkamer 2: De masterbedroom is gelegen aan de voorzijde van de woning en is royaal. De ingebouwde kast biedt volop opbergruimte, waardoor de kamer altijd netjes en opgeruimd blijft. Een bijzondere troef van deze slaapkamer is het aangrenzende balkon. Hier kun je ’s ochtends genieten van een kop koffie of simpelweg even ontspannen, terwijl je uitkijkt over de straat. Er zijn horren voor de ramen aanwezig. De kamer is afgewerkt met behang wanden, gestuukt plafond en vloerbedekking.
Slaapkamer 3: De derde slaapkamer beschikt over een inbouwkast en is prima van formaat. Er is een zonnescherm aanwezig en er zitten horren voor de ramen. De kamer is afgewerkt met zeil op de vloer, behang wanden en een gestuukt plafond.
Tweede verdieping
Overloop: Op de overloop bevindt zich de CV-ketel, de droger en een handige wastafel, wat deze ruimte veelzijdig maakt. Hier kun je bijvoorbeeld eenvoudig een wasruimte creëren. Er is ook een dakraam aanwezig op de overloop voor lichtinval. De overloop is afgewerkt met vloerbedekking, behang wanden en een gips plafond.
Slaapkamer 4: Er is nog een fijne vierde slaapkamer op deze verdieping aanwezig. Dankzij het grote dakraam geniet je hier van natuurlijk licht, wat zorgt voor een frisse en uitnodigende sfeer. De aanwezige airconditioning zorgt het hele jaar door voor een aangenaam klimaat. Plaats jij hier een dakkapel? Deze kamer is om te toveren als masterbedroom, logeer-/slaapkamer of thuiskantoor. De kamer is afgewerkt met vloerbedekking, behang wanden en een gips plafond.
Tuin
Voortuin: De voortuin (afm. ca 7,70x7,90) is onderhoudsvrij aangelegd, met een verzorgde uitstraling. In de tuinborder zorgen prachtige hortensia’s voor een vleugje kleur en groen! De voortuin is gelegen op het oosten.
Achtertuin: De onderhoudsvrije achtertuin (afm. ca. 5,70 x 6,50 ) is gelegen op het westen. De tuin is volledig betegeld wat een strakke uitstraling geeft en weinig onderhoud vergt. Via een handige achterom is de tuin gemakkelijk toegankelijk. Daarnaast zijn er elektrische zonneschermen aanwezig, die zowel schaduw als comfort bieden op warme dagen. In de tuin bevindt zich een praktische stenen schuur met elektra, perfect voor het opbergen van gereedschap, fietsen of andere spullen. Aangrenzend aan de schuur is een kleine overkapping geplaatst voor het netjes opbergen van de kliko's .
Bijzonderheden
Op zoek naar een leuke woning in de gezellige Schilderswijk? Deze knusse buurt biedt een ideale plek voor starters. Met een hofje met voldoende parkeergelegenheid en in de nabijheid van scholen, is hier alles binnen handbereik voor een jong gezin. Zin om je handen uit de mouwen te steken en deze woning uit 1970 naar jouw smaak te maken?
ALGEMEEN
Bouwjaar: 1970
Verwarming: CV-ketel Nefit trendline 2015
Warmwatervoorziening: CV-ketel Nefit trendline 2015
Glas: Dubbele beglazing en enkele beglazing
Kozijnen: Houten en kunststof kozijnen
Energielabel: D
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,271
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 154 m²
- Volume in cubic meters
- 376 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ALBLASSERDAM C 1095
- Cadastral map
- Area
- 154 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,434x
Viewed
75x
Saved
9-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




