New
Emmastraat 481814 DS AlkmaarEmmakwartier
€ 410,000 k.k.
- 68 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherLevensloopbestendig wonen op toplocatie met een privé parkeerplaats!
Description
WONEN OP EEN TOPLOCATIE IN EEN GELIJKVLOERS 3-KAMERAPPARTEMENT MET PRIVÉPARKEERPLAATS EN (FIETSEN)BERGING!
Bent u op zoek naar een levensloopbestendig appartement? Kom dan snel kijken bij deze leuke woonkans in het uitermate geliefde ‘Emmakwartier’! Dit 3-kamerappartement beschikt over een courante indeling en een knusse loggia met uitzicht op het karakteristieke ‘F.H. Ringershof’ aan de Paul Krugerstraat. Het UNIQUE SELLING POINT van dit appartement is de beschikking over een PRIVÉPARKEERPLAATS op het afgesloten parkeerterrein, gesitueerd aan de voorzijde van het appartementencomplex ‘Julia Staete’. Dit keurig verzorgde appartementencomplex met in totaal 28 appartementen beschikt onder andere over een actieve en financieel gezonde Vereniging van Eigenaars.
Hier heeft u de mogelijkheid om te wonen op een TOPLOCATIE in Alkmaar, op slechts enkele wandelminuten van de reuring van het historische stadscentrum. Het ‘Emmakwartier’ biedt u een geweldige ligging: in de wijk bevinden zich onder andere gezondheidscentrum Elisabeth, een prachtige wandelroute langs het Kennemerbolwerk, het aan de overzijde van de Kennemerstraatweg gelegen stadspark Alkmaarder Hout en het Noordwest Ziekenhuis. Met de auto bent u via de Vondelstraat/Kennemerstraatweg binnen enkele minuten op de A9 of Ringweg en ook het NS-station bevindt zich op korte fietsafstand.
U bent van harte uitgenodigd voor een vrijblijvende bezichtiging, zodat wij u alles kunnen vertellen over de geweldige locatie en u zelf de afwerking en courante indeling van de woonruimte kunt beoordelen!
Indeling:
Begane grond:
Privéparkeerplaats op een met slagboom afgesloten parkeerterrein. Gemeenschappelijke entree met videointercom, brievenbussen en via de lift of het trappenhuis toegang tot de 1e verdieping. Op de begane grond bevindt zich de privé (fietsen)berging van ca. 5 m², welke is voorzien van elektra, evenals de keurig verzorgde gemeenschappelijke binnentuin!
1e verdieping:
Via de galerij toegang tot de privétoegangsdeur van het appartement Emmastraat 48. Entree/hal met meterkast (3-fase, 5 automatische groepen, aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting), garderobenis en toegang tot de verschillende vertrekken. De 2 slaapkamers zijn gesitueerd aan de voorzijde van het appartement en hebben een oppervlakte van respectievelijk ca. 6 m² en 12 m². De hoofdslaapkamer is voorzien van een vaste kast met schuifdeuren.
Vanuit de hal heeft u toegang tot de inpandige berging met aansluiting voor de wasmachine/droger en de opstelling van de cv-combiketel en mechanische ventilatie-unit. Ook de geheel betegelde toiletruimte met hangend toilet en fonteintje en de geheel betegelde badkamer zijn vanuit de hal bereikbaar. De badkamer heeft een oppervlakte van ca. 6 m² en is voorzien van een inloopdouche, ligbad en wastafelmeubel.
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de woonkamer van ca. 30 m², voorzien van een halfopen keuken en een deur naar de loggia/het balkon. De woonkamer is, net als het gehele appartement, voorzien van een grenenhouten vloer en afgewerkt in lichte kleurstellingen. Vanuit de woonkamer en de loggia/het balkon heeft u een leuk uitzicht over de Paul Krugerstraat. De halfopen keuken is voorzien van een L-vormig keukenblok met ingebouwde koelkast met vrieslade, combi-oven/magnetron, keramische kookplaat, afzuigkap en veel onder- en bovenkastjes. Vanuit de woonkamer heeft u middels een deur toegang tot de loggia/het balkon. Deze heeft een oppervlakte van ca. 4 m² en is gesitueerd op het zuidoosten.
Bijzonderheden:
- Het appartement wordt te koop aangeboden INCLUSIEF privéparkeerplaats op afgesloten parkeerterrein
- Levensloopbestendig (gelijkvloers) appartement in verzorgd complex met liftinstallatie
- Het appartement beschikt over een definitief energielabel A
- De servicekosten bedragen ca. € 141,- per maand
- De actieve VvE beschikt over een Meerjarenonderhoudsplan en is financieel gezond
- Gelegen op toplocatie in het uitermate populaire ‘Emmakwartier’
- Beschikking over privé (fietsen)berging op de begane grond met elektra
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 410,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,029
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 141.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 68 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 201 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR F 6619A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 141.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Emmakwartier
Alkmaar- Residents
- 1,665
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²