Sold
Kennemerstraatweg 62-B1815 LB AlkmaarOranjepark
€ 265,000 k.k.
- 40 m²living area
- 1bedroom
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- October 17, 2025
- Date of sale
- November 13, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Dit heerlijke appartement is in 2024 met veel gevoel voor smaak opgeknapt en ingericht.
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en beschikt over een knusse woonkamer met een dakkapel. Vanuit hier heb je een mooi en vrij uitzicht over de Kennemerstraatweg en de Heilooërdijk. De fraaie open keuken is in 2024 geplaatst en is voorzien van inbouwapparatuur. Alle wanden zijn in dat jaar strak gestuukt.
Vanuit de slaapkamer is het dakterras bereikbaar. Deze is zeer gunstig gelegen op het westen en is een unieke plek om met vrienden te genieten van een wijntje en het uitzicht over de daken terwijl de zon ondergaat. Verder is het appartement voorzien van een praktische bijkeuken waar de wasmachine en cv-ketel staan opgesteld. Achter het complex bevindt zich de privé berging, waar genoeg ruimte is voor een paar fietsen.
Wil je lopend naar de stad, wandelen in het bos of moet je snel met de auto naar de randstad? Vanuit dit super leuke appartement ben je er zo. Het appartement ligt heel centraal nabij een middelgroot winkelcentrum, stadspark De Alkmaarderhout en uitvalswegen. Ook het NS Station en het gezellige centrum van Alkmaar zijn op korte afstand bereikbaar.
Het appartement is enorm geschikt voor diegenen die hun eerste stappen zetten op de woningmarkt. Je kunt er zo intrekken en de servicekosten zijn laag.
Kom gauw kijken en ervaar zelf waarom wij zo enthousiast zijn!
Indeling:
Begane grond:
Door de gave voordeur kom je in het trappenhuis waar nog twee andere bewoners gebruik van maken. Er is een belpaneel en je hebt je eigen brievenbus.
Tweede verdieping:
Voorportaal met een lichtkoepel die zorgt voor licht in het trappenhuis. Hier kun je mooi je schoenen neerzetten en je jas ophangen. Via de privé voordeur loop je het appartement in. Geen ruimteverlies door onnodige halletjes, maar direct toegang tot de woonkamer, waar het vrije uitzicht over het Burgemeesterskwartier meteen je aandacht trekt.
Er is een fijne zithoek om te relaxen en bij de dakkapel bevindt zich de eethoek. Hier kun je gezellig eten, spelletjes spelen of lekker kletsen met een borrelplank erbij.
De keuken is in 2024 geplaatst en is zowel mooi als praktisch. De keuken is voorzien van veel werkruimte, een barretje met twee krukken en inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat en een subtiele ¾ vaatwasser. In het gehele appartement ligt dezelfde fraaie laminaatvloer, wat voor een rustig beeld zorgt in het appartement.
In de badkamer tref je een prima douchehoek, een wastafelmeubel en het toilet. De betegeling en het sanitair zijn in wit uitgevoerd, wat een frisse uitstraling geeft.
De slaapkamer is aan de achterzijde gelegen. Ook hier is een dakkapel geplaatst. Naast het bed staat een kast met schuifdeuren en ook onder het bed is opslagruimte voor bijvoorbeeld seizoenspullen.
Vanuit de slaapkamer is het balkonterras bereikbaar. Deze is zeer gunstig gelegen op de middag- en avondzon en geeft met uitzicht over de daken richting het bos en zelfs de duinen een groot vrijheidsgevoel. Het terras is groot genoeg om met 3 à 4 mensen te genieten van de ondergaande zon.
Vanuit de slaapkamer is er ook toegang tot de bijkeuken, waar de cv-ketel en wasmachine staan opgesteld. Tevens is hier genoeg ruimte voor bijvoorbeeld een extra vriezer, je sporttas en de stofzuiger. De wanden en de vloer zijn betegeld.
Via een steeg is de privé berging bereikbaar, waar plek is voor meerdere fietsen. Tevens is de berging voorzien van stroom voor licht en eventueel opladen.
Bijzonderheden:
• Superleuk en zeer verzorgd startersappartement.
• In 2024 grotendeels gerenoveerd/verbeterd.
• Knusse woonkamer met vrij uitzicht over de Heilooërdijk.
• Nieuwe keuken met inbouwapparatuur en barretje.
• Nette badkamer.
• Slaapkamer met toegang tot het ruime balkonterras (westen).
• Fraai uitzicht over de daken.
• Praktische bijkeuken.
• Ruime privé berging, voorzien van elektra.
• Servicekosten € 83,- per maand.
• Actieve VvE.
• Gelegen in een mooi complex.
• Parkeervergunningstelsel van toepassing (goede buurregeling).
• Zeer centraal gelegen nabij winkelcentrum, uitvalswegen, het Heilooërbos en De Alkmaarderhout.
• Het gezellige centrum van Alkmaar met de vele winkels en terrassen is op loopafstand bereikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 83 per month
- Last asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,625
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 83.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1901
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 40 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 116 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 24C (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR E 5691
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ALKMAAR E 5691
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 83.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,687x
Viewed
42x
Saved
16-10-2025
On Funda
Neighborhood

Oranjepark
Alkmaar- Residents
- 1,240
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 5,295
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




