Sold
Lievenshof 311816 KJ AlkmaarDe Hoef I en II
€ 275,000 k.k.
- 68 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- May 7, 2025
- Date of sale
- June 6, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Gesitueerd op de eerste woonlaag van dit kleinschalige appartementencomplex vindt u dit heerlijk ruime 3-kamer appartement met 2 balkons, dat op vele fronten is gemoderniseerd. Door de grote raampartijen heeft u veel lichtinval en aan de achterzijde zelfs prachtig uitzicht op groen, echt een topplek! Op loopafstand vindt u het uitgebreide winkelcentrum De Hoef, waar u terecht kunt voor al uw boodschappen. Loopt u onder het tunneltje door dan bent u binnen korte tijd midden in de binnenstad. Maar hier woont u heerlijk rustig, met parkeergelegenheid voor de deur! Enthousiast geworden? Bel ons voor een rondleiding ter plaatse, een bezichtiging zal uw enthousiasme alleen maar doen toenemen!
Indeling begane grond: op de begane grond vindt u de afgesloten entree met het belbord en de brievenbussen. Twee trapjes hoger vindt u de voordeur naar dit fijne appartement. Indeling appartement 2e verdieping: We komen binnen in de ruime entree, waar u een leuk doorkijkje naar de woonkamer heeft. Vervolgens betreden we de riante woonkamer waar de wanden zijn afgewerkt met spachtelputz stucwerk. De grote raampartijen in zowel de voor- als de achtergevel zorgen voor een flinke hoeveelheid daglicht. In de voorgevel vindt u de deur naar het zonovergoten balkon op het zuidwesten, waar u gedurende de middag en in de avond optimaal van het zonnetje kunt genieten! Hier heeft u een heerlijk zicht over de voorgelegen groenstrook die in eigendom is bij de Vereniging van Eigenaars.
De gesloten keukenruimte bereikt u vanuit de entree. deze is ingericht met een keuken in parallelopstelling, afgewerkt met een kunststof aanrechtblad. Inbouwapparatuur: 4-pits gasstel, oven, afzuigkap in RVS schouw, koelkast, vriezer en vaatwasser. De wanden van de keuken zijn voorzien van glad stucwerk en de vloer is voorzien van dezelfde tegels als de entree. Een deur geeft toegang tot een klein balkon aan de achterzijde van het appartement. Aan de koele achtergevel vindt u de grootste slaapkamer. Hier zijn de wanden voorzien van spachtelputz stucwerk. Ook de aansluiting voor de wasmachine is in deze kamer aangebracht. Aan de voorzijde vindt u slaapkamer 2, die een vrij uitzicht heeft over de voorgelegen groenstrook.
Vanuit de entree bereikt u de licht betegelde badkamer met fraaie granito vloerafwerking. Hier vindt u de doucheruimte, een wastafelmeubel met 1 wastafel, een spiegelkast en een designradiator. In de ruimte is elektrische ventilatie aangebracht. Naast de badkamer vindt u de separate toiletruimte, die is voorzien van een fonteintje. Op de begane grond heeft u een eigen afsluitbare bergruimte die is voorzien van verlichting.
Servicekosten zijn € 149,85 per maand en bestaan uit:
- Opstal, glas- en brandverzekering;
- Reservering groot en klein onderhoud;
- Kosten energie algemene ruimtes;
- Kosten voor schoonmaak algemene ruimtes;
- Glazenwasser en tuinman;
- Kosten administrateur.
Bijzonderheden/locatie aspecten:
- Keurig appartement waar u zonder te klussen direct kunt starten met genieten;
- Alle kozijnen zijn van kunststof met draai-/kiep ramen en HR++ beglazing;
- Meterkast (2009) voorzien van 6 groepen met 2 aardlekschakelaars;
- Op de begane grond is uw privé berging met elektra en stopcontacten aanwezig voor het bijvoorbeeld opladen van uw elektrische fiets;
- Voorzien van energielabel C;
- Verwarming middels CV combi ketel uit 2009;
- Aanvaarding per 1 september 2025.
Kenmerken:
Bouwjaar: 1963
Woonoppervlakte: 68m²
Gebouw gebonden buitenruimte: 6m²
Externe bergruimte: 9m²
Inhoud: 219m³
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,044
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 149.85 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 68 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 219 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 4 stories
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR E 5626
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ALKMAAR E 5626
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 149.85 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,276x
Viewed
41x
Saved
7-5-2025
On Funda
Neighborhood

De Hoef I en II
Alkmaar- Residents
- 3,325
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 4,098
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




