New
Luttik Oudorp 391811 MT AlkmaarBinnenstad-Oost
€ 600,000 k.k.
- 105 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Wonen aan de gracht, midden in het historische hart van Alkmaar.
Aan het sfeervolle Luttik Oudorp, één van de meest karakteristieke locaties van Alkmaar, ligt deze goed onderhouden maisonnette van ca. 105 m² woonoppervlak. Gelegen in een fraai en authentiek grachtenpand, met een prachtig uitzicht over het water en de historische binnenstad, biedt deze woning een unieke combinatie van ruimte, licht en stedelijk comfort. Vanuit het Victoriepark heb je perfect zicht op dit fraaie pand.
De maisonnette is verdeeld over twee woonlagen en beschikt over twee ruime slaapkamers (voorheen drie, eenvoudig weer te herstellen). De woning is verzorgd en goed onderhouden, met een prettige indeling en een aangename lichtinval. De woonkamer biedt een fraaie loggia aan de achterzijde. Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime werkkamer met uitzicht op de gracht, wat het wonen hier extra bijzonder maakt.
Aan de rustige achterzijde bevindt zich een loggia op het zuiden, een heerlijke plek om beschut van de zon te genieten. Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, horeca, cultuur en het NS-station zich op loopafstand, terwijl u thuis profiteert van rust en privacy.
Kenmerken:
• Woonoppervlak ca. 105 m²
• Karakteristiek grachtenpand
• Gelegen in het centrum van Alkmaar
• 2 slaapkamers (voorheen 3)
• Fraai uitzicht over de gracht
• Loggia op het zuiden
• Goed onderhouden
• Unieke combinatie van charme en comfort
Een bijzondere woning op een toplocatie voor wie royaal en sfeervol wil wonen in de binnenstad van Alkmaar. Plan nu een bezichtiging in met ons kantoor!!
INDELING
Royale centrale entree op de begane grond met toegang tot de 2e verdieping:
Via de hal in het midden van de woning kom je bij het separate toilet en de badkamer. De moderne badkamer is voorzien van een comfortabel ligbad, ruime inloopdouche, toilet, wasmachine aansluiting en een wastafelmeubel. Aan de voorzijde bevindt zich een slaap-/werkkamer van 22 m². De wanden zijn strak gestukt en het plafond heeft een fraai ornament. Aan de achterzijde bevindt zich de tweede slaapkamer met toegang heeft tot een kastenkamer, met grote verdiepingshoge kasten met hang- en legcombinaties. Hier bevindt zich ook de cv-ketel.
De 3e verdieping (circa 41m2) is één grote ruimte met de fraaie dakspanten in het zicht. Deze ruimte is ingedeeld als woonkamer met keuken. Door de dakkapellen en dakramen is er een fraaie lichtinval met sfeer. De verdieping heeft dubbele openslaande deuren naar het terras/ loggia (circa 9m2). Dit terras is voorzien van houten vlonder-delen en een bergkast voor bijvoorbeeld uw terrasspullen.
• Woonoppervlak 105 m2, bouwjaar 1900;
• Houten kozijnen met dubbel glas;
• Het gehele appartement is v.v. grenen vloerdelen;
• Parkeergelegenheid in de buurt (betaald parkeren met vergunning);
• Servicekosten € 100,00 per maand. De VVE wordt nu opgericht:
• In de koopakte zal een ouderdomsclausule, asbestclausule en niet-zelfbewoningsclausule opgenomen worden;
• Oplevering in overleg.
De plattegrond is gemaakt o.b.v. van de NEN2580 meting. Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. U kunt een (NVM-)makelaar inschakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Er wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid of onjuistheid, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,714
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 373 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR B 5613
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 29-07-2036)
- Fees
- Paid until 29-07-2036
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and unobstructed view
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
25-2-2026
On Funda
Neighborhood

Binnenstad-Oost
Alkmaar- Residents
- 3,295
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 5,487
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



