Rogier van der Weydestraat 1-B151817 MJ AlkmaarBergerhof en Blaeustraatkwartier
€ 299,000 k.k.
- 57 m²living area
- Aenergy label
Description
Modern en strak afgewerkte studio nabij het centrum van Alkmaar!
Welkom in wooncomplex Walter: een eigentijds en comfortabel thuis voor starters die nét dat beetje extra zoeken. Aan de Rogier van der Weydestraat in Alkmaar komen diverse moderne studio’s en 2-kamerappartementen beschikbaar. Hier woon je betaalbaar, slim ingedeeld en met alle gemakken binnen handbereik.
Wonen in Walter
Elke woning is praktisch ontworpen en beschikt over een eigen berging. Optioneel is een parkeerplaats beschikbaar. Bewoners genieten bovendien van aantrekkelijke gezamenlijke voorzieningen, waaronder een fitnessruimte, pakketpunt, sfeervolle binnen- en buitenruimtes en een riante gemeenschappelijke tuin om heerlijk van de zon te genieten. Ook is er een praktische wasruimte met wasmachines (tegen betaling te gebruiken). Wonen in Walter betekent comfortabel wonen én onderdeel zijn van een levendige wooncommunity.
De studio
Deze instapklare studio op de begane grond biedt een slimme indeling met veel licht en een moderne afwerking. Strakke wandafwerking, een stijlvolle grijze laminaatvloer en grote raampartijen zorgen voor een frisse en ruimtelijke uitstraling.
De open keuken is compleet uitgerust met een 4-pits inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, afzuigkap en koelkast. Het woongedeelte is ruim opgezet en het slaapgedeelte is eenvoudig af te schermen, wat zorgt voor een efficiënt en overzichtelijk woonconcept.
De badkamer heeft een moderne, frisse uitstraling en is voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel en spiegelwand. Daarnaast is er een separaat toilet met fontein.
De locatie
De ligging is ideaal. De ringweg van Alkmaar ligt om de hoek en het NS-station bereik je in slechts vijf minuten fietsen. Winkelcentrum De Hoef bevindt zich op korte afstand voor de dagelijkse boodschappen en binnen tien minuten fiets je naar het bruisende centrum van Alkmaar met gezellige winkels, horeca en terrassen.
Kenmerken
- Inclusief parkeerplaats en eigen berging
- Aanvaarding in overleg, mogelijk op korte termijn
- Energielabel A
- VvE-bijdrage ca. € 243,68 voor het appartement (incl. voorschot blokverwarming) en ca. € 11,99 voor de berging (indicatief)
- Voorbehoud: goedkeuring en gunning eigenaar
- Projectnotaris: Van Buttingha Wichers Notarissen (Den Haag) of Van Doorne N.V. (Amsterdam)
NEN2580 meting:
Het verkochte is ingemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel het verkochte met veel zorg is opgemeten, kan het zijn er verschillen zijn in de afmetingen. Verkoper en verkopend makelaar aanvaarden geen aansprakelijkheid voor foutieve meetuitkomsten. De maatvoeringen dienen gezien te worden als zuiver indicatief. Als de exacte maatvoering voor koper van belang is, raden wij koper aan de maten zelf te (laten) meten.
Niet zelfbewoningsclausule:
Het appartement is in het verleden verhuurd geweest. De verkoper heeft derhalve nooit in de woning gewoond. Daarom wordt er voor de volledigheid een zogenoemde ''niet-zelfbewoningsclausule'' in de koopovereenkomst opgenomen.
Courtage:
Leygraaf Makelaars behartigt de belangen van de verkoper. Als koper bent u ons derhalve geen courtage verschuldigd.
Hypotheekadvies:
Heeft u vragen over de financiële mogelijkheden? Neem dan gerust contact op met Living Finance voor persoonlijk advies. | 072 5115366
Disclaimer:
Alle door Leygraaf en de verkoper verstrekte informatie moet uitsluitend gezien worden als een uitnodiging tot nader overleg c.q. tot het uitbrengen van een voorstel. Hoewel gestreefd is naar een zo zorgvuldig mogelijke weergave van de beschikbare gegevens, moet ervan worden uitgegaan dat bovenstaande slechts indicatief is.
De gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen, etc.) kunnen zijn verkregen door mondelinge overdracht waardoor wij niet instaan voor de volledigheid hiervan op deze website. Een kandidaat-koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem van belang zijn. Daarom adviseren wij om u door een eigen NVM-makelaar bij te laten staan.
Onze opdrachtgever stelt uitdrukkelijk dat een overeenkomst niet eerder tot stand komt dan nadat niet alleen over de hoofdzaken maar ook over de details (zoals oplevering etc.) schriftelijk overeenstemming is bereikt.
Alle onderhandelingen die worden gevoerd, zijn onder voorbehoud goedkeuring en toestemming eigenaar. Door LEYGRAAF Makelaars, wordt geen aansprakelijkheid aanvaard, behoudens voor zover de door ons verplicht afgesloten beroepsaansprakelijkheidsverzekering in voorkomend geval aanspraak op een uitkering geeft.
Interesse in deze woning?
Schakel direct je NVM-aankoopmakelaar in. Je aankoopmakelaar bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Dit is jouw kans op comfortabel en modern wonen in Alkmaar!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 299,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,246
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 255.67 per month
Construction
- Type apartment
- Mezzanine (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- External storage space
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 198 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ALKMAAR D 2096
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, sheltered location and in residential district
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 255.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,880x
Viewed
29x
Saved
9-12-2025
On Funda
Neighborhood

Bergerhof en Blaeustraatkwartier
Alkmaar- Residents
- 1,955
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 5,186
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.