Postiljonstraat 211825 EK Alkmaar't Rak-Zuid
€ 400,000 k.k.
- 95 m²living area
- 135 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
BEN JIJ OPZOEK NAAR EEN HOEKWONING WELKE JE NOG NAAR EIGEN WENS KAN MODERNISEREN EN GELEGEN IS OP EIGEN GROND NABIJ HET CENTRUM VAN ALKMAAR? Dan is dit jouw kans! Deze woning biedt volop mogelijkheden en kan binnenkort van jou zijn. De hoekwoning is gelegen op een perceel van 135 m² eigen grond en beschikt over een fijne indeling. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, die momenteel deels is afgesloten. Deze ruimte is eenvoudig open te maken, waardoor je een mooie en lichte leefruimte kunt creëren in verbinding met de woonkamer. De woonkamer profiteert van veel natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt een prettig uitzicht op de groene achtertuin. Een heerlijke plek om tot rust te komen. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een badkamer. Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar zich een royale vierde slaapkamer bevindt. Zowel aan de voor- als achterzijde is deze verdieping voorzien van een kunststof dakkapel (2023), wat zorgt voor extra ruimte en licht. De zonnige achtertuin is gelegen op het zuiden, waardoor je hier volop kunt genieten van de zon en veel privacy ervaart. Achterin de tuin staat een houten berging, geschikt voor diverse doeleinden. De tuin is bovendien bereikbaar via de zijkant van de woning en via de achtergelegen steeg. Kortom een woning met veel potentie, ruimte en een fijne ligging, ideaal voor wie zijn eigen woonwensen wil realiseren. Ben je al geïnteresseerd? Je kunt telefonisch contact met ons op nemen of een mail sturen voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Perceel
Perceeloppervlakte : 135 m2 eigen grond
INDELING WONING:
Begane grond: Via de entree bereik je de hal met meterkast (voorzien van 4 nieuwe groepen), toiletruimte met toilet en fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal kom je in de woonkamer met een ruime trapkast. De woonkamer is prettig licht dankzij de grote raampartijen en biedt uitzicht op de achtertuin. De begane grond (buiten het toilet) is voorzien van comfortabele vloerverwarming. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de half open keuken. De keuken is uitgerust met een oven, afzuigkap, 5-pits gaskookplaat en een koelkast. Tevens bevindt zich hier de unit voor de vloerverwarming.
1e verdieping: Via de vaste trap bereik je de overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Slaapkamer 1 (4,20 x 2,84) heeft een praktische 3-deurs vaste kast en bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Slaapkamer 2 (2,58 x 2,25) bevindt zich ook aan de achterzijde. Slaapkamer 3 (2,83 x 3,19) bevindt zich aan de voorzijde. Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststofkozijnen en HR ++ beglazing. De badkamer (0,90 x 2,65) is voorzien van een douche, tweede toilet en wastafel.
2e verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op de ruime voorzolder (4,03 x 2,10) bevinden zich de opstelling van de cv-ketel (Bosch HR, 2006) en een kunststof dakraam dat zorgt voor prettig daglicht. Op de zolder bevindt zich slaapkamer 4 (4,15 x 5,97), een royale ruimte met toegang tot een praktische bergzolder. Zowel aan de voor- als achterzijde is in 2023 een kunststof dakkapel geplaatst met HR++ beglazing, wat zorgt voor extra licht, ruimte en een volwaardige slaapkamerbeleving. Daarnaast is het eenvoudig mogelijk om hier een vijfde slaapkamer te realiseren.
Achtertuin: de zonnige achtertuin (11,30 x 6,48) is gelegen op het zuiden en is verzorgd aangelegd met bestrating en vaste beplanting. De tuin beschikt over een achterom en biedt dankzij de hoekligging veel privacy. Achterin de tuin staat een houten berging (2,43 x 4,32) voorzien van elektra. Naast de woning bevindt zich nog een praktische fietsenstalling (7,50 x 0,76).
Verwarming
HR Bosch (2006), eigendom
Aanvaarding
In overleg. Kan op korte termijn.
Bezichtiging
Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken, Vastgoedadviseur Ralf de Pagter of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar.
Bieding
Mocht je interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij je jouw bieding uitsluitend te doen via je account op Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,211
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 135 m²
- Volume in cubic meters
- 324 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Bosch (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- ALKMAAR K 1425
- Cadastral map
- Area
- 135 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 73 m² (11.30 metre deep and 6.48 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
697x
Viewed
14x
Saved
15-4-2026
On Funda
Neighborhood

't Rak-Zuid
Alkmaar- Residents
- 3,655
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,930
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




