New
Jan Janslaan 387602 VT AlmeloVriezenveenseweg en omgeving Haghoek West
€ 229,500 k.k.
- 80 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Wonen op niveau, met uitzicht op groen én verrassend veel ruimte.
Dit leuke 4-kamerappartement op de 3e verdieping combineert licht, rust en een fijne sfeer op een manier waar je blij van wordt.
Vanuit de woonkamer en vanaf het balkon kijk je heerlijk vrij weg over bomen en groenstroken. Ondertussen woon je hier op korte afstand van werkelijk alle dagelijkse voorzieningen. En met een eigen fietsenberging in de onderbouw heb je meer dan genoeg ruimte voor het stallen van je fiets(en) en andere grote spullen.
Bij binnenkomst in de entree treffen we o.a. de meterkast en vaste kast. Stappen we verder lopen we de hal binnen met doorloop naar o.a. de living. De woonkamer voelt direct uitnodigend aan. Grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval en dankzij de open en brede opzet voelt het geheel heerlijk ruimtelijk.
De huidige bewoners hebben het appartement sfeervol ingericht met een eigentijdse uitstraling. Daarbij is het appartement grotendeels voorzien van nette laminaatvloeren, wat zorgt voor een rustige en verzorgde basis. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op. Een fijne plek voor een kop koffie in de ochtendzon of juist ontspannen aan het einde van de dag terwijl je uitkijkt over het groene plantsoen.
Grote plus: de woonkamer beschikt over een elektrisch bedienbaar zonnescreen, waardoor je ook op zonnige dagen heerlijk comfortabel woont.
Ook de dichte keuken, aan de voorzijde gesitueerd, heeft een prettige ligging en kijkt mooi vrij weg, ditmaal uitkijkend over de wijk. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse apparatuur, waaronder een royaal gasfornuis met oven. De ruime voorraadkast beschikt ook over de witgoedvoorziening.
Via de ruime (tussen)hal zijn alle vertrekken bereikbaar. Het appartement beschikt over maar liefst drie (slaap)kamers, waardoor je hier verrassend veel mogelijkheden hebt. Denk aan slapen, thuiswerken, hobbyruimte of een fijne kleedkamer. De hoofdslaapkamer is ruim opgezet en rustig gelegen. De tweede kamer wordt momenteel gebruikt als thuiswerkplek. De derde (slaap)kamer is eveneens multifunctioneel inzetbaar.
De badkamer en het separate toilet zijn modern uitgevoerd in stijlvolle donkere kleurstellingen, wat zorgt voor een luxe uitstraling. Strak en helemaal van nu.
Wat daarnaast direct opvalt aan dit appartement? Het vrije gevoel. Geen benauwd uitzicht, maar juist lucht, groen en privacy. Dat maakt wonen hier extra prettig.
Locatie
De Jan Janslaan ligt op een centrale én groene locatie in de wijk Haghoek. Scholen, de PLUS supermarkt, sportvoorzieningen en openbaar vervoer bevinden zich allemaal op korte afstand. Ook het stadscentrum bereik je binnen enkele fietsminuten. Daarnaast wandel je vanuit huis zó het groen in voor een ontspannen wandeling of een frisse ronde in de buitenlucht. Daarbij zijn Almelose uitvalswegen eenvoudig bereikbaar.
Bijzonderheden: bouwjaar 1964, woonoppervlakte ca. 80 m2, servicekosten ca. € 217,00 p/m, gelegen op de 3e verdieping, balkon gelegen op het zonnige zuiden, vrij uitzicht over groenvoorzieningen, licht en ruim 4-kamerappartement, uitgerust met keurige laminaatvloeren, fijne woonkamer met grote raampartijen, drie mooie (slaap)kamers, moderne badkamer en toilet, verwarming en warm water voorziening middels Intergas HR combiketel (eigendom, 2023), het appartement is grotendeels uitgerust met kunststof kozijnen inclusief HR++ beglazing, eigen fietsenberging in de onderbouw, centrale ligging nabij voorzieningen en groen, gewilde wijk Haghoek.
Dit appartement wil je niet alleen bekijken… dit appartement wil je voelen.
Plan snel een bezichtiging en ontdek zelf hoe fijn wonen hier is.
*Vergeet je niet ook de video te bekijken voor de live-bezichtiging?
**Als 1e op de hoogte zijn van het nieuwste aanbod?
Like/volg ons op FB en Insta => Bij ons geldt: "social first".
Bel/mail of app voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door. De informatie is door ons met zorgvuldigheid samengesteld.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakte zijn indicatief.
Op verzoek van verkoper zal bij het sluiten van de koopovereenkomst tot meerdere zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper binnen een bepaalde tijd een waarborgsom c.q. bankgarantie ter grootte van 10% van de overeengekomen koopsom worden verlangd.
Deze presentatie alsook onze uitingen op o.a. FB of Instagram zijn informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 229,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,869
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 221 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- ALMELO A 6369
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ALMELO A 6369
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vriezenveenseweg en omgeving Haghoek West
Almelo- Residents
- 1,925
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,689
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.