New
Willem de Clercqstraat 77604 AR AlmeloRohof en omgeving
€ 389,000 k.k.
- 132 m²living area
- 270 m²plot size
- 4bedrooms
- Fenergy label
Description
Wat een plaatje! Karaktervol wonen aan de rand van het centrum.
Kamphuis Makelaars Woning Check:
Wat direct opvalt: de fraaie jaren '30 details;
Wat prettig voelt: de privacy volle tuin;
Wat handig is: een oprit voor meerdere auto's;
Wat dit huis typeert: karakter, authenticiteit en volop ruimte.
Wat bijzonder! Deze fraaie jaren '30 woning bied je naast karakter ook nog eens volop ruimte op een prachtige plek! Kom je snel kennis maken met jouw nieuwe huis?!
Jouw nieuwe woning staat aan de rand van het Almelose stadscentrum. Een rustige, groene en fijne woonomgeving met de faciliteiten van de binnenstad in de directe nabijheid. Wat zeg je daarvan?!
Video:
Redenen genoeg om uitgebreid kennis te maken met dit authentieke huis!
Kijk bijvoorbeeld mee tijdens onze live video! Met deze video die we live voor je streamen op Facebook kun je direct een eerste indruk krijgen van jouw nieuwe huis. Uiteraard hebben we deze video ook opgeslagen op deze site. Onder het kopje video op deze site kun je hem terug kijken zo vaak als je wilt.
Zelf binnen kijken? Doen! Onze makelaars staan voor je klaar. Bel, mail of app voor jouw persoonlijke afspraak met ons.
Het huis:
Deze riante 2^1-kap woning is toe aan zijn nieuwe bewoner(s). Het bied je verrassend veel ruimte op een fraaie, groene locatie. Het karakter van toen is hier nog volop te vinden in de vorm van glas-in-lood, granito-vloer, fraaie erker en een besloten tuin. Maar ook vier ruime slaapkamers, een riante zolder en een stenen garage met flinke oprit.
Indeling:
Hal/entree, toilet met fonteintje. Vanuit de statige hal bereik je aan de linkerzijde de riante woonkamer voorzien van karakteristieke erker en fraaie glas-in-lood bovenlichten. Aan de rechterzijde van de hal bevindt zich de keuken. Riant en tuingericht en voldoende ruimte voor de grote eettafel. Als verrassing heb je hier toegang tot een praktische kelder.
De leuke tuin ligt lekker op het westen en kent volop privacy. Tevens beschik je over een fijne stenen garage met riante oprit voor meerdere auto's. Wel zo fijn!!
1e verdieping:
Overloop, vier ruime slaapkamers waarvan eentje voorzien van balkon. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. Een tweede vaste trap brengt je naar de...
2e verdieping:
Riante zolder verdieping met kleine dakkapel en dakvenster. Tevens vind je hier de C.V.-opstelplaats (Remeha, eigendom, 2021).
Wanneer maken we een afspraak om dit fraaie huis te bekijken samen?!
Met een duidelijk financieel plaatje voorkom je teleurstellingen en sta je sterker in de onderhandelingen / biedproces.
Een goed en onafhankelijk hypotheekadviesgesprek geeft snel inzicht. Wij brengen je graag in contact met Cafer Kaplan of Dorien Sanderink van Univé Oost.
Aankoop begeleiding:
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van je toekomstige woonhuis!
Overeenkomst / informatie:
Download de uitgebreide brochure voor alle details en info via deze site, ook het meetrapport van jouw nieuwe huis stellen we je graag ter hand. Wist je trouwens dat er pas een overeenkomst is gesloten wanneer de afspraken schriftelijk zijn vastgelegd tussen koper en verkoper. In deze overeenkomst zal een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom dienen te worden gesteld door de koper.
Onze uitingen zijn met de grootste zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Het interne Kamphuis Makelaars kwaliteitskeurmerk is hierop van toepassing en sluit foutjes vrijwel uit. Maar.... eventuele onjuistheden geven geen rechten of anderszins aanspraken. Wij adviseren je dan ook alle informatie te controleren en zo nodig na te meten. Aan deze aanbieding of onze overige uitingen op Facebook, Instagram, Tik Tok of gelijkwaardig kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,947
- Year of construction
- 1933
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 270 m²
- Volume in cubic meters
- 590 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-ALMELO A 6039
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 33 m² (13.00 metre deep and 2.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Rohof en omgeving
Almelo- Residents
- 500
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.