Havenhoofd 1121353 PM AlmereCentrum Haven Zuid
€ 450,000 k.k.
- 128 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherZeer ruim 3-kamer appartement met twee slaapkamers in Almere Haven
Description
Door een brand in een datacentrum in Almere zijn wij telefonisch niet bereikbaar, het beste kunt u reageren via Funda, dan bellen wij u terug!!
Flevopand Makelaars is bijzonder trots u dit instapklare en zeer ruime appartement te mogen aanbieden. Dit verrassend royale 3 kamer appartement van circa 128 m² met 2 slaapkamers (mogelijkheid tot 4) is gelegen op de begane grond van het wooncomplex Havenhoofd in het gezellige Almere Haven. Dankzij de ruime opzet ervaart u hier het comfort en de ruimte van een woning, gecombineerd met het gemak van een appartement.
Het appartement maakt onderdeel uit van het wooncomplex Havenhoofd, dat direct nabij de haven van Almere Haven is gelegen. De gezellige boulevard met diverse horecagelegenheden ligt op korte afstand en ook winkels voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich in de directe omgeving. Hierdoor combineert deze locatie levendigheid met het comfort van alle voorzieningen dichtbij.
Indeling
Entree complex:
Via de centrale entree met bellentableau komt u in de verzorgde hal met toegang tot het trappenhuis en de lift. Vanuit hier bereikt u tevens de inpandige bergingen onder het complex.
Indeling appartement:
Via de entree komt u in de hal van het appartement, die toegang geeft tot de woonkamer. Deze is royaal van opzet en heeft door de grote raampartijen een prettige lichtinval. De ruimte biedt volop mogelijkheden om een comfortabele zit- en eethoek te creëren.
De open keuken heeft een tijdloze uitstraling en verkeert in nette staat. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, oven, magnetron, afzuigkap en een koel-/vriescombinatie. De vloeren in de woonkamer/keuken zijn voorzien van een houten parketvloer.
Via de woonkamer komt u in een gang waaraan twee slaapkamers gesitueerd zijn. Dankzij de royale oppervlakte van de woning is het mogelijk om met relatief eenvoudige aanpassingen extra kamers te realiseren, waardoor zelfs een indeling met drie of vier slaapkamers tot de mogelijkheden behoort.
Aan diezelfde gang bevindt zich ook het separate toilet en de badkamer die neutraal is afgewerkt en is voorzien van een inloopdouche en een wastafel. Hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor uw wasmachine en droger. Ook zijn er in de gang nog een drietal praktische opbergkasten te vinden.
Buiten:
Via de woonkamer heeft u ook toegang tot een overkapt terras op het zuidoosten, hiervandaan kijkt u uit op de binnentuin van het complex. Hier kunt u in de ochtend en vroege middag heerlijk beschut van de zon genieten.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte circa 128 m²
- Gelegen op de begane grond
- Momenteel 2 slaapkamers, mogelijkheid tot 4 slaapkamers
- Terras op het zuidoosten aan de binnentuin
- Tijdloze keuken en badkamer
- Energielabel B
- Inpandige berging onder het complex
- Servicekosten € 341,25 per maand, waarvan € 16,25 voor de kelderbox
Let op! De verkoper heeft de woning niet zelf bewoond hierdoor nemen wij een niet zelf bewoningsclausule op in de koopakte.
Waar wacht u nog op?
Dit appartement biedt een combinatie van ruimte, comfort en een fijne ligging nabij de haven van Almere Haven. Een uitstekende kans voor wie ruim wil wonen op een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of plan een bezichtiging om de mogelijkheden van dit appartement zelf te ervaren.
Omgeving:
Het appartement is gelegen op een bijzonder aantrekkelijke locatie in Almere Haven, het oudste en meest sfeervolle stadsdeel van Almere. Hier woont u op loopafstand van de haven, de boulevard en diverse gezellige horecagelegenheden. Een wandeling langs het water of een terras aan de jachthaven behoort hier tot het dagelijkse leven. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er diverse winkels in de directe omgeving en ook het centrum van Almere Haven ligt op korte afstand. Hier vindt u een compleet aanbod aan winkels, supermarkten, horeca en andere voorzieningen.
Wie van buitenleven houdt zit hier uitstekend. Het (surf)strand van Almere Haven ligt om de hoek en ook het Gooimeer biedt volop mogelijkheden voor watersport, wandelen of fietsen langs de dijk.
Daarnaast is de ligging verrassend centraal. Met de auto bereikt u via de A6 en A27 snel steden als Amsterdam, Utrecht, Hilversum en Amersfoort. Ook met het openbaar vervoer zijn er goede verbindingen; met de bus bent u snel bij NS-stations zoals Amsterdam Amstel of Bijlmer Arena.
Kortom: een fijne woonomgeving waar water, voorzieningen en bereikbaarheid samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,516
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 341.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 424 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Proline NeXt CW 4 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ALMERE H 1930
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and along waterway
Popularity
3,636x
Viewed
33x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum Haven Zuid
Almere- Residents
- 1,010
- Family with children
- 13%
- Avg. asking price / m²
- € 4,086
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.