New
Moldaviëstraat 241362 JJ AlmereEuropakwartier Oost (brt)
€ 419,000 k.k.
- 76 m²living area
- 2bedrooms
- A+energy label
Eye-catcherCentraal gelegen tot in de puntjes verzorgde instapklare maisonnette
Description
** Let op: de vraagprijs betreft een bieden-vanaf-prijs **
Ben je op zoek naar een instapklaar appartement waar je zo in kunt? Geen kluswerk, alleen verhuisdozen uitpakken en genieten van je nieuwe thuis? Dan is dit jouw kans! Deze lichte en goed onderhouden maisonnette in Almere Poort beschikt over een luxe keuken, moderne badkamer, vloerverwarming, een zonnig terras en is energiezuinig met een energielabel A+. De afwerking is door de gehele woning strak, verzorgd en helemaal van deze tijd.
Smink Taxatie en Makelaardij biedt deze prachtige maisonnette aan gelegen aan de Moldaviëstraat 24. Neem contact op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging!
LOCATIE
De woning is gelegen in de unieke en populaire wijk New Brooklyn in Almere Poort. Deze wijk kenmerkt zich door een bijzondere architectuur, geïnspireerd op Brooklyn in New York, met brede straten, hoge bomen, karakteristieke gevels en sfeervolle binnentuinen.
Ook het appartement heeft toegang tot één van deze groen aangelegde binnentuinen, waar met zorg gekozen beplanting zorgt voor een natuurlijke en rustige omgeving. Denk aan fruitbomen zoals kersen-, pruimen- en appelbomen, gecombineerd met bijzondere soorten zoals de Amerikaanse sering en tulpenboom.
De ligging is ideaal: op loopafstand van het Almeerderstrand en het Station Almere Poort, met directe verbindingen richting Amsterdam, ’t Gooi en Lelystad. Met de auto ben je binnen enkele minuten op de A6 richting Amsterdam (ca. 15 minuten) of het Gooi.
In de directe omgeving vind je daarnaast diverse scholen, kinderopvang, sportvoorzieningen, winkels en supermarkten. Ook gezellige hotspots zoals Poortiek en Koffiepunt liggen om de hoek!
MAISONNETTE
Met de lift bereik je de tweede verdieping, waar de entree van deze maisonnette zich bevindt. De woning is verdeeld over de tweede en derde verdieping, wat zorgt voor een speelse en ruime indeling.
Aan de voorzijde beschik je over een eigen zonnig terras, waar je heerlijk de dag begint met een kop koffie en ontbijt. Binnen kom je in een ruime hal met plek voor een garderobe, meterkast en een modern afgewerkt separaat toilet. Deze stijlvolle toiletruimte biedt extra comfort, uitgerust met bidetfunctie.
De keuken is een echte eyecatcher: strak, modern en zeer compleet. Je beschikt over veel werk- en bergruimte en uiteraard over hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, koel-/vriescombinatie, combi-oven, inductiekookplaat, afzuigkap en een Quooker.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde. De combinatie van licht, ruimte en afwerking zorgt voor een warm en huiselijk gevoel. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eettafel, de perfect plek om te genieten met familie en vrienden.
DERDE VERDIEPING
Op de bovenverdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Beide kamers zijn goed bemeten en veelzijdig in gebruik.
De moderne badkamer is luxe uitgevoerd en voorzien van een ruime inloopdouche met regen- en handdouche en een wastafel met meubel. De goudkleurige kranen in combinatie met de moderne tegelafwerking geven de badkamer een stijlvolle en luxe uitstraling.
Daarnaast is er een praktische wasruimte, met voldoende plek voor een wasmachine, droger en extra opbergruimte. Ook vind je hier de mechanische ventilatiebox.
De woning is tot in detail afgewerkt, met onder andere geüpgrade binnendeuren en zwart deurbeslag, wat ook weer bijdraagt aan een moderne en strakke uitstraling.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 2024
- Lift aanwezig in het complex
- Gelegen in de unieke wijk New Brooklyn
- Instapklare en moderne maisonnette
- Luxe keuken met hoogwaardige apparatuur
- Moderne badkamer met luxe afwerking
- Zonnig privé terras
- Openbaar vervoer op loopafstand
- Woonoppervlakte ca. 76 m²
- Energielabel A+ (gasloos en energiezuinig)
- Privé berging op de begane grond
- VvE-bijdrage ca. € 140,- per maand
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,513
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 140.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Gable roof
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 274 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and complete floor heating
- Hot water
- District heating
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 140.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Europakwartier Oost (brt)
Almere- Residents
- 2,270