Sold
Poseidonsingel 281363 TR AlmereHomeruskwartier Zuid
€ 275,000 k.k.
- 47 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 10, 2025
- Date of sale
- November 28, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Let op: SUUS Makelaardij biedt deze woning aan met een bieden vanaf prijs.
In het fijne Homeruskwartier in Almere Poort ligt dit moderne en lichte appartement dat perfect is voor starters die op zoek zijn naar comfort én een ideale ligging. Met twee slaapkamers, een goed uitgeruste keuken, comfortabele badkamer en zeer praktische indeling is dit een heerlijke plek voor wie op zoek is naar een rustige woonomgeving met de voordelen van het wonen in de stad. Voorzieningen zoals winkels zijn in de buurt, maar ook de natuur ligt op steenworp afstand. Het bijzondere van dit appartementencomplex is namelijk dat er een grote, groene binnentuin met biologische zwemvijver is. Oftewel: reden genoeg om deze woning beter te leren kennen!
SUUS Makelaardij laat je dit leuke appartement graag zien. Neem snel contact op en kom ervaren hoe prettig het is om hier te wonen.
Het appartement ligt op de tweede verdieping van het moderne complex Ithaka. Je komt het gebouw binnen via de centrale entree met intercom, lift en trappenhuis. Ook kun je vanuit hier naar de appartementen op de begane grond en zijn hier de gemeenschappelijke bergingen en de toegang tot de grote binnentuin.
Bij binnenkomst in de woning stap je de nette hal binnen, waar zich de meterkast, het toilet, de badkamer en de toegang tot de woonkamer en slaapkamers bevinden. De vloer is afgewerkt met laminaat dat door de hele woning is doorgelegd, wat zorgt voor een rustige uitstraling. De lichte, gestuukte muren en plafonds maken het geheel modern en fris.
De woonkamer is verrassend licht door de grote raampartijen en heeft voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eettafel. Dankzij de open indeling voelt de ruimte prettig en ruim aan.
Aansluitend aan de woonkamer vind je de open keuken. Deze is praktisch ingedeeld, met veel werk- en opbergruimte. Daarnaast is hij modern afgewerkt met lichte kastfrontjes en een donker composiet aanrechtblad. De keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur, namelijk een inductiekookplaat met recirculatiekap, een oven, een vaatwasser, een koelkast en een vriezer.
Het appartement heeft twee slaapkamers. De eerste kamer grenst direct aan de woonkamer en is nu in gebruik als werkkamer, maar is ook geschikt als logeer- of kastenkamer. De tweede slaapkamer is ruimer en biedt voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een kast. Beide kamers zijn licht en netjes afgewerkt.
De badkamer grenst direct aan de grootste slaapkamer. Deze is compact maar voorzien van alles wat je nodig hebt: een inloopdouche, een wastafel en een radiator. De badkamer is netjes afgewerkt met witte vloertegels en witte wandtegels tot aan het plafond.
Bij het appartement hoort een gemeenschappelijke berging, ideaal voor het stallen van fietsen.
De ligging van deze woning is erg goed. Je woont hier namelijk in het Homeruskwartier. Dit is een jonge en levendige wijk met veel voorzieningen in de buurt. Op loopafstand vind je diverse winkels, horecagelegenheden, een grote supermarkt en de gezellige Homerusmarkt met kleine speciaalzaken. Maar ook voor de natuur hoef je niet ver te zoeken. In het gemeenschappelijke park is het heerlijk vertoeven in de biologische zwemvijver, tussen de wilde bloemen in de heemtuin of lekker in de zon op de ligweide. Wil je er toch op uit in andere natuurgebieden? Dat is ook geen probleem, want onder andere het Pampushout, het strand en het Duingebied liggen dichtbij. De verbindingen met omliggende steden zijn daarnaast erg goed: de bushalte ligt om de hoek, station Almere Poort is vlakbij en met de auto rijd je binnen enkele minuten de A6 op richting Amsterdam, Schiphol of Utrecht.
Disclaimer: Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief. Aan eventuele onjuistheden kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,851
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 108.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 47 m²
- Volume in cubic meters
- 176 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and swimming pool
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ALMERE W 433
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 108.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,982x
Viewed
55x
Saved
10-11-2025
On Funda
Neighborhood

Homeruskwartier Zuid
Almere- Residents
- 2,420
- Family with children
- 45%
- Avg. asking price / m²
- € 4,891
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




