Sold
Rumbastraat 531326 NK AlmereDanswijk Noordoost
€ 445,000 k.k.
- 111 m²living area
- 122 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 11, 2025
- Date of sale
- April 12, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
In de populaire danswijk gelegen goed onderhouden sfeervolle uitgebouwde woning(3 meter)
Bijzonderheden:
- Lichte tussenwoning gelegen in Danswijk;
- Uitbouw voorzien van gelaagd veiligheidsglas HR++, inbraakveilige voorpui bestaande uit twee vaste en twee kiepschuivende delen glas HR+; onderhoudsbeurt in 2024;
- Riante leefruimte ca 35m2;
- Badkamer en toilet gedeeltelijk vernieuwd (2024);
- Nieuwe laminaatvloer (2024) eerste verdieping en de zolder;
- Beschikt over 3 slaapkamers, voorheen 4;
- Zonnige tuin op het zuiden;
- Voorbehoud gunning verkoper;
- Oplevering in overleg.
Deze tussenwoning is gelegen in de kindvriendelijk wijk Danswijk. De woning is goed onderhouden, beschikt over een uitbouw voorzien van HR++ glas, heeft een ruime tuin op het zuiden en is voorzien van 3 slaapkamers. In de straat vindt u voetbalveld en speeltuin. In de directe omgeving bevinden zich een basisschool, naschoolse opvang, supermarkt Albert Heijn openbaar vervoer, NS-station Parkwijk en bent u op korte afstand van Almere Centrum met al zijn winkels, cafés, restaurants, het Flevoziekenhuis en overige voorzieningen. Via de uitvalswegen bent u op korte afstand van de A6 richting Amsterdam of Lelystad.
Indeling:
U komt de woning binnen in de hal waar u de meterkast vindt met glasvezelaansluiting en waar u uw jas kunt ophangen. U loopt verder naar de leefruimte van de woning waarbij de open keuken zich aan de voorzijde bevindt met een lichte keuken in een rechte opstelling. De keuken is voorzien van diverse apparatuur waaronder een keramische kookplaat met daarboven de afzuigkap, een oven, een losse koelkast, een magnetron en een vaatwasser. De magnetron bevindt zich in het kastgedeelte aan de overzijde. Er is een trapkast aanwezig voor extra bergruimte.
De woning is uitgebouwd met een glazen HR++ uitbouw en heeft hierdoor een ruim woongedeelte. Op dit moment is in het midden van de woning het zitgedeelte gecreëerd en in de uitbouw de eethoek. Er is veel ruimte en u heeft veel lichtinval. De uitbouw is voorzien van inbouwspots, elektra voor zonnescherm, verlichting voor tuin en schuur. U heeft boven de uitbouw een zonnescherm (doek moet u vervangen). De uitbouw is voorzien van een dubbele HR++ schuifdeur naar de tuin.
De gehele begane grond is voorzien van een hardstenen vloer van cotto d’este.
Tuin:
De achtertuin is gelegen op het zuiden en is bestraat. Achterin de tuin vindt u een mooie druivenplant en er staat een honingboom “saphora japonica pendula” wat ook veel schaduw brengt. De tuin is aan beide zijden en omheind door houten schuttingen en inbraakveilige tuindeur uit 2024. Er is een houten berging in de achtertuin en u heeft een achterom. Tegen de achtergevel is een buitenkraan geplaatst.
1e verdieping:
U komt uit op de overloop, waar u toegang heeft tot de 2 slaapkamers variërend in grootte. Aan de achterzijde is de grootste slaapkamer gelegen, deze is over de gehele breedte van de woning. Voorheen waren dit 2 slaapkamers, dit is makkelijk terug te brengen. Aan de voorzijde is de 2e slaapkamer gelegen. De badkamer is tevens aan de voorzijde gelegen en is gedeeltelijk vernieuwd in 2024. De badkers is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel, toiletkast en toilet. De badkamer is voorzien van een raam voor tevens natuurlijke ventilatie.
De verdieping is voorzien van een nieuwe laminaatvloer uit 2024.
2e verdieping:
U neemt de trap naar de 2e verdieping waar u de open ruimte heeft welke in gebruik is als 3e slaapkamer. Zowel de voor- en achterkant zijn voorzien van dakramen. Er is hierdoor veel lichtinval. Op deze verdieping vindt u tevens de aansluiting voor de wasmachine en droger en de mechanische ventilatie uit 2024. De zolder kunt u ook ideaal indelen met een tussenwand als aparte kamer en overloop. Ook deze verdieping is voorzien van een nieuwe laminaatvloer uit 2024.
Let op, Schouten Makelaars Almere biedt deze woning aan met een bieden vanaf prijs.
Alhoewel zorgvuldig samengesteld, kunnen er aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Wij staan dan ook niet in voor de juistheid en volledigheid van de getoonde gegevens.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,009
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 122 m²
- Volume in cubic meters
- 392 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and sliding door
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ALMERE U 3858
- Cadastral map
- Area
- 122 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (10.30 metre deep and 4.90 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,532x
Viewed
63x
Saved
11-3-2025
On Funda
Neighborhood

Danswijk Noordoost
Almere- Residents
- 2,160
- Family with children
- 48%
- Avg. asking price / m²
- € 4,153
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




