Sold
Ambonstraat 222405 EN Alphen aan den RijnBurgemeester Visserpark
€ 349,500 k.k.
- 92 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 26, 2025
- Date of sale
- June 19, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Op en top verzorgd vierkamerappartement met nieuwe keuken, luxe badkamer en zonnige balkons
Een heerlijk ruime en lichte woning nabij het centrum met alle bijbehorende voorzieningen. Dit appartement biedt verrassend veel ruimte met een royale woonkamer, eetkamer, twee slaapkamers, fraaie badkamer en grote berging in het souterrain.
Het appartement heeft een leuke ligging op een zeer centrale plek. Je woont hier op loopafstand van het winkelcentrum de Baronie, het centrum van Alphen aan den Rijn, het Bospark, scholen en openbaar vervoer. Daarnaast liggen ook het zwembad en sportscholen op korte afstand van het appartement.
Het appartement is in de afgelopen jaren in zijn geheel gemoderniseerd en keurig onderhouden door de huidige eigenaar, die met veel plezier hier heeft gewoond. Is dit de plek waar jij jezelf ziet wonen? Neem contact op met ons kantoor voor een vrijblijvende bezichtigingsafspraak.
Graag geven wij hieronder alvast een idee van de indeling en afwerking van dit keurige appartement.
Begane grond
Centraal afgesloten entree met trapopgang naar de appartementen en de toegang naar het souterrain met de bergingen.
Bij de woning behoort een royale berging met een formaat van 4,50 bij 1,98 meter. Via de achterzijde kun je op straatniveau de bergingsgang betreden dus ook de fiets of scooter kun je gemakkelijk in de berging parkeren.
Tweede woonlaag
Op de tweede verdieping ligt dit royale appartement. Hal met toegang tot alle vertrekken.
De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is zeer fraai afgewerkt met een ingebouwde houtkachel en open verbinding naar de eetkamer. Hierdoor is het appartement extra ruimtelijk en voelt het zeer royaal aan. Uiteraard is de mogelijkheid behouden om de kamers weer van elkaar te splitsen zodat er een derde slaapkamer kan ontstaan. Zowel vanuit de woonkamer als de eetkamer is het balkon te betreden. Dit is een heerlijke plek in de middag/avondzon. Een heerlijke plek om na de werkdag even bij te komen.
De keuken is gelegen aan de achterzijde van het appartement. De keuken is in 2025 (!!) geplaatst. Een fijne plek om te koken maar ook om de dag te starten. Deur naar het balkon open en dan lekker op het balkon ontbijten of een kop koffie drinken. De keuken heeft een neutrale kleurstelling met de witte keukenopstelling in combinatie met het grijze werkblad dat mooi matched met de grijze vloertegels.
De keuken is uitgevoerd met de volgende inbouwapparatuur;
- inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging,
- vaatwasser,
- spoelbak,
- combi-oven (2021 aangeschaft) en
- losse koel/vries combinatie (ter overname).
Vanuit de hal (of vanaf het balkon) kunnen ook de twee naastgelegen slaapkamers aan de achterzijde bereikt worden. Verzorgd en netjes is een goede omschrijving van deze kamers. Een keurige laminaatvloer en alle wanden zijn geschilderd.
De nette badkamer is modern en fraai afgewerkt. In de badkamer bevat;
- een royale douchehoek,
- een groot wastafelmeubel,
- elektrische vloerverwarming en
- aansluiting voor de wasmachine.
Ben jij opzoek naar een instapklaar appartement? Bel ons dan zeker om dit fraaie appartement te bezoeken!
Bijzonderheden:
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De servicekosten voor dit appartement bedragen € 200,-- per maand. De stukken van de V.v.E. worden vrijgegeven in move na het inplannen van de bezichtiging.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 349,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,799
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 305 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, flue, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 5601
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,607x
Viewed
41x
Saved
26-5-2025
On Funda
Neighborhood

Burgemeester Visserpark
Alphen aan den Rijn- Residents
- 1,590
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,954
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




