Sold
Briljantstraat 2102403 AJ Alphen aan den RijnEdelstenenbuurt
€ 240,000 k.k.
- 62 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- June 16, 2025
- Date of sale
- July 10, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze woning is onder voorbehoud verkocht. Indien de woning onverhoopt niet definitief verkocht wordt, zullen we de bij ons geregistreerde geïnteresseerden direct benaderen. Indien u interesse heeft in deze woning, vernemen wij dit gaarne van u, zodat wij dit in het verkoopdossier kunnen noteren en u kunnen benaderen mocht voornoemde situatie zich voordoen.
Starters opgelet! Ruim 3-kamerappartement met ruim balkon op het westen gelegen op de 8e verdieping
Dit heerlijk lichte 3-kamerappartement op de 8e verdieping is gelegen op een gunstige locatie. Zo is winkelcentrum De Ridderhof op loopafstand te bereiken en is ook het gezellige centrum van Alphen aan den Rijn binnen enkele minuten aan te fietsen. Daarnaast zijn er diverse sportfaciliteiten en openbaar vervoer voorzieningen te vinden in de nabije omgeving van het appartement. Tot slot is het recreatiegebied Zegerplas vanaf de voorzijde van het complex te zien en kan je hier heerlijk wandelen en genieten van de mooie omgeving.
Graag geven wij je, vooruitlopend op een vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:
Begane grond
Centrale entree op de begane grond met brievenbussen, beltableau, lift en trapopgang. Tevens is vanuit buitenaf de berging (5 m2) te bereiken op de begane grond.
Achtste verdieping
Via de galerij kom je binnen in de entree welke toegang geeft tot de ruime hal. Via de hal heb je toegang tot alle vertrekken in het appartement waaronder de badkamer welke tot het plafond is betegeld met douche en wastafel. De aparte toiletruimte beschikt over een staand toilet en is tot halverwege betegeld. Naast de toiletruimte is de moderne meterkast te vinden welke beschikt over 5 groepen en 2 aardlekschakelaars.
De ruime en lichte woonkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement. Vanuit de woonkamer is er toegang mogelijk tot het woningbrede balkon, maar liefst 9 meter lang, welke is gelegen op het westen. De zon schijnt hier heerlijk in de middag en avond op het balkon. Vanwege de ligging op de 8e verdieping kijk je daarbij leuk weg over Alphen. Vanaf de galerij heb je ook een heel mooi uitzicht en kun je ook de Zegerplas zien.
De keuken is ook aan de achterzijde gelegen en is opgesteld in een rechte opstelling met bovenkasten. De keuken beschikt over een kunststof werkblad met dubbele spoelbak en ook vanuit de keuken kun je het balkon bereiken. In de keuken bevindt zich ook de boiler (Inventum) welke de voorziening voor het warme water in het appartement regelt. Tot slot is in de hoek de opstelplaats voor de wasmachine te vinden.
Het appartement beschikt verder over 2 slaapkamers. De grootste slaapkamer is gelegen aan de galerijzijde en beschikt over een praktische vaste kast. De andere slaapkamer ligt tussen de keuken en woonkamer in. Deze slaapkamer is ideaal als werkruimte of kinderkamer.
V.v.E.
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. U betaalt circa
€ 216,10 per maand aan de V.v.E. voor het beheer en onderhoud van het appartementencomplex. Daarnaast betaalt u een voorschotbedrag van circa € 60,-- per maand voor collectief C.V.-gebruik. U betaalt éénmalig toetredingskosten om u bij de V.v.E. in te schrijven. Deze kosten bedragen € 116,16 (2025) en betaalt u enkel bij in- en uittreding in de V.v.E.
De stukken van de V.V.E. worden zichtbaar in het Move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.
Bijzonderheden:
- Dit is een voormalige huurwoning van woningcorporatie Woonforte.
- Indien er meerdere kandidaten op de woning reageren en de woning willen kopen zullen wij een ieder verzoeken een uiterst voorstel te doen.
- Voor de overdracht is een vaste projectnotaris aangewezen te weten notariskantoor Kroes & Partners te Alphen aan den Rijn.
- Als u de woning koopt gaat u akkoord met een zelfbewoningsverplichting
De zelfbewoningsverplichting houdt in dat u de woning koopt om zelf te bewonen (of u koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop bent u als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf (of door eerstegraads familie) te laten bewonen. Dit is een oneindig kettingbeding. De woning wordt hierdoor enkel verkocht aan “natuurlijke” personen en niet aan investeerders.
- Woonforte behoudt altijd het recht om de woning te gunnen aan de meest geschikte kandidaat.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 240,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,871
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 216.10 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 62 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 210 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 8th floor
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- OUDSHOORN C 9231
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 216.10 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,959x
Viewed
24x
Saved
16-6-2025
On Funda
Neighborhood

Edelstenenbuurt
Alphen aan den Rijn- Residents
- 2,720
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,596
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




