Sold
Briljantstraat 4422403 AP Alphen aan den RijnEdelstenenbuurt
€ 275,000 k.k.
- 80 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 3, 2025
- Date of sale
- June 26, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Fijn 4-kamerappartement op de tweede verdieping met heerlijk balkon op het zuiden en zeer ruime garage
Bent u op zoek naar een ruim 4-kamer appartement met een zonnig balkon en een groen uitzicht? Dan is dit uw kans! Het appartement ligt op de tweede verdieping van de “Meerzichtflat’’ en heeft een fraai uitzicht op het prachtige recreatiegebied “Zegersloot”. In de directe omgeving vindt u het centrum van Alphen aan den Rijn, winkelcentrum "De Ridderhof", bushaltes, uitvalswegen richting de grote steden van de Randstad en verschillende sportvoorzieningen.
Graag geven wij u, vooruitlopend op uw vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:
Begane grond
Op de begane grond bevindt zich de centrale entree met een lift, trappenhuis en een toegangsdeur naar de gang met de individuele fietsenbergingen en garages. Deze woning beschikt over een zeer royale garage, die eenvoudig bereikbaar is vanuit de centrale hal en een prettig formaat heeft (5,93 m x 4,06 m). De garage is voorzien van een elektrisch bedienbare kanteldeur met afstandsbediening, waardoor u eenvoudig met de auto naar binnen rijdt.
Tweede verdieping
Via de galerij betreedt u de entree van de woning. Hier vindt u een praktische vaste kast en de meterkast (7 groepen). Vanuit de entree zijn er doorgangen naar verschillende vertrekken. Ook bevindt zich hier de toegang tot de toiletruimte, die is uitgerust met een vrijhangend toilet en een fonteintje. In vrijwel het gehele appartement ligt een doorlopende laminaatvloer.
Direct aan de voorzijde bevindt zich de toegang tot de keuken, die is geplaatst in een praktische L-vormige opstelling. De keuken is voorzien van een kunststof werkblad met spoelbak en beschikt over de volgende (inbouw)apparatuur:
- 90 cm gasfornuis,
- afzuigkap,
- vaatwasser
- koelkast
- vriezer
Aangrenzend aan de keuken bevindt zich een ruime en praktische vaste voorraadkast. Hier vindt u tevens de boiler (Daalderop, 80 liter) en de opstelplaats voor de wasmachine.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de heerlijk lichte woonkamer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het zonnige balkon op het zuiden. Vanaf het balkon geniet u van een vrij uitzicht over het recreatiegebied Zegersloot. Dankzij de zuidelijke ligging heeft u hier vrijwel de hele dag zon. Zowel het balkon als de woonkamer is voorzien van een elektrisch bedienbaar zonnescherm.
Via de tweede hal heeft u toegang tot alle overige vertrekken van het appartement. Zo bereikt u drie ruime slaapkamers: één aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van twee vaste kasten én een grote schuifkastenwand, waardoor er volop bergruimte is. De slaapkamers aan de balkonzijde hebben eveneens een prettig formaat en zijn uitstekend te gebruiken als slaapkamer, kastenkamer of thuiswerkruimte/kantoor.
Tot slot is de inpandige badkamer bereikbaar via de hal. Deze bevindt zich tussen de slaapkamers en is afgewerkt met een granito vloer en tegels op de wand. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en een wastafel.
Bijzonderheden:
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De servicekosten voor dit appartement bedragen circa € 230,- per maand. inclusief voorschot voor de blokverwarming ter hoogte van circa € 55,- per maand. De stukken van de V.V.E. worden zichtbaar in uw move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.
Woning wordt verkocht vanuit een erfenis waardoor een niet zelfbewoningsclausule van toepassing is.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,438
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 230.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 24 m²
- Volume in cubic meters
- 259 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- OUDSHOORN C 4367
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDSHOORN C 4367
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 230.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,223x
Viewed
62x
Saved
3-6-2025
On Funda
Neighborhood

Edelstenenbuurt
Alphen aan den Rijn- Residents
- 2,720
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,571
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




