Plutostraat 1562402 XH Alphen aan den RijnPlanetenbuurt-Zuid
€ 295,000 k.k.
- 84 m²living area
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Instapklaar 5-kamerappartement met vergrootte badkamer en keurige afwerking gelegen op de vijfde verdieping
Dit instapklare appartement op de vijfde verdieping betreft een keurig onderhouden appartement welke nagenoeg in zijn geheel in 2024/2025 is gerenoveerd. Het appartement beschikt over vergrootte badkamer, liefst 4 slaapkamers en een instapklare afwerking. Het appartement is zeer gunstig gelegen nabij winkels, scholen, uitvalswegen en openbaar vervoer. Zo treft u op enkele minuten afstand de winkelcentra Herenhof en Ridderhof. Ook het recreatiegebied Zegersloot ligt in de directe nabijheid met onder andere een recreatiestrandje en vele wandel- en fietspaden. De wijk kenmerkt zich door een ruime opzet met veel groen en waterpartijen.
Graag geven wij u, vooruitlopend op uw vrijblijvende bezichtiging, een idee van de indeling en afwerking:
Begane grond
Op de begane grond vindt u de afgesloten entree met de postbussen. Hier heeft u toegang tot de hal met lift en trappenhuis. De bij het appartement behorende berging is via de ondergelegen bergingsgang te bereiken en is met zijn ruim 12 vierkante meter verrassend groot.
Vijfde verdieping
Via de galerij op de vijfde verdieping loopt u richting de voordeur van de woning waar zich tevens de uitgebreide en moderne meterkast bevindt.
Binnenkomend in de entree loopt u richting de hal in het midden van het appartement. Vanuit deze hal heeft u toegang tot de ruime woonkamer met open keuken, de toiletruimte, de badkamer en drie slaapkamers. Tevens heeft de huidige bewoner een vierde ruime slaapkamer gerealiseerd aan de voorzijde van de woning.
De woonkamer betreft een heerlijke ruimte welke strak is afgewerkt met keurige wanden en een nette laminaatvloer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime balkon op het oosten waar u ’s ochtends en in het begin van de middag heerlijk kan genieten van de zon. Daarbij kijkt u vanaf het balkon leuk weg over wat water en groen.
De huidige bewoner heeft ervoor gekozen een open keuken te realiseren welke in 2024 is geplaatst. De keuken is modern afgewerkt met strakke fronten en een kunststof werkblad met spoelbak. Het keukenblok is helemaal compleet en beschikt over de volgende inbouwapparatuur:
- Inductiekookplaat
- Afzuigkap
- Oven
- Magnetron
- Vaatwasser
- Koelkast
- Vriezer
De vier slaapkamers zijn allemaal van fijn formaat. De twee grootste slaapkamers zijn gelegen aan de voorzijde en zouden beide als ouderslaapkamer gebruikt kunnen worden. Beide slaapkamers zijn afgewerkt met een keurige laminaatvloer en nette wanden. Eén van deze slaapkamers is uitgevoerd met de opstelplaats van de wasmachine en wasdroger welke netjes is weggewerkt in de vaste schuifkast. De twee anders slaapkamers liggen aan de achterzijde van het appartement, en zijn ideaal als kinderkamer, kastenkamer of kantoor te gebruiken.
Tot slot de inpandige badkamer en toiletruimte. Beide in 2025 gerenoveerd en keurig netjes. Ook heeft de huidige bewoner ervoor gekozen de badkamer wat groter te maken waardoor er nu een mooi ligbad geplaatst is. Verder is de badkamer voorzien van een wastafel in meubel en spiegelkast. De naastgelegen toiletruimte beschikt over een vrijhangend toilet met fonteintje.
Verduurzamingsplan VvE
Vanwege de extra subsidie voor het verduurzamingsplan wordt de VVE bijdrage per 1 januari 2027 naar alle waarschijnlijkheid verlaagd. Er is een plan in voorbereiding voor een groot verduurzamingstraject met onderstaande werkzaamheden:
- Nieuwe gevel met onderhoudsvrije steenstrips
- Nieuwe gevelisolatie
- Dakisolatie
- Vloerisolatie
- Kunststof kozijnen
- Nieuwe voordeur
- Co2 gestuurde ventilatie
De appartementen zullen hierdoor een stuk energiezuiniger worden!
Bijzonderheden:
Bij de aankoop van een appartement wordt men van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De VvE-bijdrage voor dit appartement is €362,- per maand (2026). Tevens betaalt u een voorschot voor het collectieve verwarmingssysteem en warm water ter hoogte van €90,- per maand. De bijdrage van de VVE bijdrage zal per 1 januari 2027 verlaagd worden. Ook kan het voorschot na verduurzaming van het complex naar beneden bijgesteld worden.
De stukken van de V.V.E. worden zichtbaar in uw move account na het inplannen van de bezichtiging bij deze woning.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,512
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 362.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 12 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- OUDSHOORN C 10098
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDSHOORN C 10098
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 362.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,438x
Viewed
70x
Saved
17-3-2026
On Funda
Neighborhood

Planetenbuurt-Zuid
Alphen aan den Rijn- Residents
- 1,860
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,238
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



