New
Venezuelastraat 362408 MB Alphen aan den RijnEvenaar-West
€ 540,000 k.k.
- 113 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Description
MOOIJ instapklaar appartement in de geliefde woonwijk Kerk & Zanen met groen uitzicht!
BIJZONDERHEDEN
- 55+ wooncomplex
- Ruim appartement
- Woonkamer van maar liefst 8 meter breed
- Moderne open keuken met inbouwapparatuur
- Twee volwaardige slaapkamers, waarvan 1 met wasruimte
- Drie slaapkamers mogelijk
- Royaal balkon
- Balkon op het zonnige noordwesten
- Strak afgewerkt
- Energielabel B aanwezig
- In het populaire Kerk & Zanen
- Op loopafstand van winkelcentrum de Atlas en het trein- en busstation
OMGEVING
Een gunstige ligging in de populaire wijk Kerk & Zanen, dichtbij vele voorzieningen. Op enkele minuten lopen zijn het Europapark, winkelcentrum de Atlas en het trein- en busstation te vinden. Het dichtbij gelegen Europapark is het groene hart van deze wijk met tal van sport- en speelmogelijkheden. Een plek om te wandelen en te recreëren met water en een klein strandje!
Kerk & Zanen is een populaire en vooral kindvriendelijke woonwijk in Alphen aan den Rijn. In de wijk zijn diverse basisscholen, kinderopvang en speeltuinen en -veldjes te vinden. De wijk is dan ook erg geliefd bij jonge gezinnen!
Dankzij de centrale ligging aan de N11/N207 is de gehele Randstad vanuit Alphen aan den Rijn goed bereikbaar. Schiphol en grote steden als Amsterdam, Utrecht, Den Haag en Rotterdam zijn binnen circa 20 tot 30 autominuten bereikbaar. Geeft u de voorkeur aan het openbaar vervoer, dan zit u ook goed in Alphen.
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van het complex.
APPARTEMENT
- Binnenkomst in de hal van het appartement biedt toegang tot de meterkast, de bergruimte en de woonkamer. De hal is ruim opgezet en beschikt over ruimte voor de garderobe
- De woonkamer van de woning is maar liefst 8 meter breed en beschikt over veel natuurlijk lichtinval. Er is voldoende ruimte aanwezig voor een ruime zit- en eethoek. Vanuit de woonkamer is tevens toegang tot het balkon
- De open keuken grenst aan de woonkamer en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koel-vriescombinatie
- Door de gehele woonkamer en keuken ligt een neutrale laminaatvloer. De wanden en het plafond zijn netjes afgewerkt
- Vanuit de woonkamer bereik je de tweede hal van het appartement, welke toegang biedt tot twee slaapkamers, de badkamer en het separate toilet
- Het appartement beschikt over twee slaapkamers. Beide zijn volwaardig van formaat en hebben dezelfde doorgelegde laminaatvloer. De wanden zijn neutraal behangen. De grote slaapkamer beschikt over een op maat gemaakte hoekkast welke toegang biedt tot een separate ruimte voor de wasmachine en/of droger en bergruimte. Ook is er via deze slaapkamer weer toegang tot het balkon
- Er is een ruime badkamer aanwezig met een ligbad en separate inloopdouche. Tevens beschikt de ruimte over een wastafel in meubel en is er mechanische ventilatie aanwezig. De badkamer is neutraal betegeld met witte wandtegels een antraciet vloertegels
- Het balkon van de woning is gelegen op het noordwesten, waardoor je hier heerlijk van de zon kunt genieten. Je kijkt uit op een gezellig groen park aan de achterzijde van het complex
Zie jij jezelf hier al vertoeven? Vraag nu een bezichtiging aan voor dit MOOIJE appartement!
AAN DE TEKST, FOTO’S EN PLATTEGRONDEN KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 540,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,779
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 257.87 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 349 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler
Cadastral data
- ALPHEN AAN DEN RIJN B 7421
- Periodic contribution
- Yes (€ 257.87 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
918x
Viewed
15x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Evenaar-West
Alphen aan den Rijn- Residents
- 1,965
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 4,368
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.