Paltrokmolen 442406 JN Alphen aan den RijnBeerendrecht
€ 595,000 k.k.
- 122 m²living area
- 160 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstapklare, uitgebouwde woning met eigen parkeergelegenheid!
Description
Instapklare, uitgebouwde woning met eigen parkeergelegenheid en diepe, zonnige tuin!
In de populaire wijk Beerendrecht bieden wij deze fraai verbouwde 5-kamerwoning aan. Dit is jouw kans op een instapklare woning met royale woonkamer! De woning is door de huidige eigenaren in 2012 compleet verbouwd en uitgebouwd met een prachtig lichte serre-uitbouw. Ondanks de uitbouw is er nog steeds een mooie diepe tuin met overwegend middag- en avondzon overgebleven. Daarnaast hoef je met de eigen parkeergelegenheid voor de deur nooit meer te zoeken naar een parkeerplaats. De woning is voorzien van 9 zonnepanelen uit 2022 en er zijn al voorbereidingen om een eigen laadpaal te plaatsen.
De wijk Beerendrecht is een geliefde wijk net buiten het centrum van Alphen. Dit zorgt voor een ideale combinatie van een kindvriendelijke omgeving én toch alle voorzieningen op korte afstand!
Er zijn diverse basisscholen en speeltuinen in de buurt en je bent zo in het gezellige centrum met volop winkelaanbod, leuke terrasjes, bioscopen en theater. Daarnaast ben je in een paar minuten wandelen bij Park Rijnstroom, Sportpark de Bijlen en recreatiegebied Zegersloot voor een rondje om de plas of om te recreëren op het water.
De wijk heeft een goede ontsluiting richting de N207 en de N11, waardoor de grote steden in de Randstad snel te bereiken zijn. Liever met het openbaar vervoer? Het trein- en busstation is slechts een paar minuten fietsen!
Begane grond:
Via de voortuin met parkeergelegenheid voor 1 auto kom je bij de entree van de woning. Hier stap je de hal binnen met toiletruimte en vernieuwde meterkast. De moderne toiletruimte met zwevend toilet en fontein in meubel is half betegeld met grijze steenstrips.
Aan de voorzijde is er een royale keuken met veel kast- en werkruimte. Er is een verlengd blad met een gezellig zitje met barkrukken voor wat gezelschap tijdens het koken of een snel ontbijt. De moderne keuken (2012) is neutraal afgewerkt met witte fronten en een donker aanrechtblad. In de keuken is de volgende (inbouw)apparatuur aanwezig:
- groot fornuis met brede oven en grillplaat.
- afzuigkap
- vaatwasser
- kokend waterkraan
- koel-/vriescombinatie (los)
De woonkamer is een heerlijk royale en lichte ruimte door de schitterende serre uitbouw. Hier heb je de ruimte om gezellige zithoeken te creëren. Zo kun je in de lichte uitbouw met dubbele schuifpui een ruime eettafel kwijt. Een heerlijke plek om gezellig te tafelen, de krant te lezen of een spelletje te spelen. Voor de hete dagen is er boven de uitbouw een elektrische screen geplaatst die ervoor zorgt dat er niet te veel zonlicht binnenkomt. Op de vloer licht een speels gelegde lamelparketvloer en de wanden zijn glad afgewerkt met stuc. In de trapkast is er volop ruimte om spullen op te bergen en bij de bouw is rekening gehouden met de mogelijkheid voor het aanbrengen van een openhaard. Indien gewenst kan er dus redelijk eenvoudig een openhaard worden gerealiseerd.
Via de dubbele schuifpui kom je in de ca. 11 meter diepe tuin op het westen. Hier kun je zomers de hele dag wel een plek in de zon of schaduw vinden! De tuin is speels aangelegd met een vlonderterras, hoge borders en kunstgras. De tuin ligt behoorlijk vrij en achter in de tuin staat een vrijstaande houten berging. Via de poortdeur kom je in de achtergelegen poort.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer. Aan de achterzijde zijn er 2 fijne slaapkamers met dakkapel die nu in gebruik zijn als kinderkamers. Aan de voorzijde is er een ruime (ouder)slaapkamer met vaste kastenwand en de badkamer. De moderne badkamer (2012) is grotendeels betegeld met speelste steenstrips en compleet uitgevoerd met wastafelmeubel, ligbad, douche met regendouche en handdouche, toilet en designradiator. Het raam in de badkamer zorgt voor aangenaam daglicht en extra ventilatie.
Ook deze verdieping is strak afgewerkt met gestucte wanden en een lamelparketvloer.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap kom je uit op een lichte voorzolder. Deze biedt toegang tot de was-/stookruimte, een royale slaapkamer en een vliering. De was-/stookruimte is een afgesloten ruimte met dakvenster die zich aan de voorzijde bevindt. De wasapparatuur is netjes weggewerkt onder een werkblad en hier bevindt zich ook de omvormer voor de zonnepanelen, de mechanische ventilatie en c.v.-ketel (beide uit 2018).
De zolderkamer over de volle lengte is een royale slaapkamer met aan weerszijden een groot dakvenster. Indien gewenst kan deze ook worden opgedeeld in twee afzonderlijke slaapkamers.
Boven de slaapkamer is er een ruime bergvliering die te bereiken is via de voorzolder. Hier kun je fijn alle spullen opbergen! Ook deze verdieping is weer strak afgewerkt met gestucte wanden en een lamelparketvloer.
Bijzonderheden:
- Instapklare woning met fraaie serre-uitbouw.
- Zonnige, diepe tuin.
- Parkeergelegenheid op eigen terrein met voorbereidingen voor een eigen laadpaal!
- Mogelijkheid voor een 5e slaapkamer.
- Woning is voorzien van 9 zonnepanelen uit 2022.
- C.v.-ketel en mechanische ventilatie uit 2018.
- Energielabel A.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,877
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 160 m²
- Volume in cubic meters
- 432 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- AARLANDERVEEN C 5729
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 59 m² (11.00 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,456x
Viewed
90x
Saved
19-3-2026
On Funda
Neighborhood

Beerendrecht
Alphen aan den Rijn- Residents
- 2,200
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,596
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




