Sint Maartenstraat 6-A2405 HZ Alphen aan den RijnBurgemeester Visserpark
€ 697,500 k.k.
- 157 m²living area
- 140 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Prachtig wonen aan de Oude Rijn in een unieke en ruime woning met 3 terrassen, op enkele minuten loopafstand van het centrum.
In een rustige, doodlopende straat op een steenworp afstand van het centrum van Alphen aan den Rijn ligt deze royale woning aan de Oude Rijn. De woning biedt een prachtige combinatie van ruimte, licht en comfort, met maar liefst vier slaapkamers en twee eigen parkeerplaatsen. Elke etage heeft zijn eigen buitenruimte waardoor u op elk moment van de dag een fijne plek in de zon of schaduw kunt vinden. In deze woning geniet u van rust en een prachtig uitzicht op de Oude Rijn, waardoor elke dag voelt als vakantie.
Het centrum, het Burgemeester Visserpark en het Bospark liggen op enkele minuten loopafstand. Ook het station is dichtbij, evenals de diverse uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht, Den Haag en Rotterdam.
De onder architectuur ontworpen woning is in 2007 gebouwd, uitstekend geïsoleerd en beschikt over energielabel A. Doordat de woning beschikt over eigen buitenmuren, ervaart u extra rust en privacy. Met een gebruiksoppervlakte van 156,9 m² is dit een royale gezinswoning op een prachtige locatie.
Begane grond
Naast de woning geniet u van een dubbele parkeerplaats op eigen terrein. U kunt de woning zowel betreden via de inpandige berging als via de voordeur. De woning beschikt over een ruime, lichte hal met een grote, afgesloten garderobe. Vanuit de hal heeft u door de glazen deur al prachtig uitzicht op de Oude Rijn. Daarnaast heeft u vanuit de hal toegang tot de inpandige berging van circa 10 m², het toilet en de ruime woonkamer. De gehele benedenverdieping heeft vloerverwarming en een imposante plafondhoogte van circa 3,3 meter.
De woonkamer kenmerkt zich door veel licht en ruimte: de hoge plafonds in combinatie met de grote raampartijen zorgen voor een ruimtelijk gevoel en een prachtige lichtinval. De visgraatvloer, hoge plinten en strakke wanden geven de woonkamer een stijlvolle en moderne uitstraling. Daarbij zorgt het vrije uitzicht over de Oude Rijn voor een unieke woonbeleving die nooit verveelt.
De grote dubbele schuifdeuren verbinden de woonkamer op natuurlijke wijze met het terras aan de Oude Rijn en laten binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Het terras van circa 21 m² biedt ruimte voor meerdere zit- en loungesets. Hier geniet u in de zomer volop van de zon, het water en de voorbijvarende pleziervaart. Dankzij de grote schuifdeuren en het elektrische zonnescherm voelt het terras in de zomer als een verlengstuk van de woonkamer.
De woonkamer staat bovendien in directe verbinding met de open keuken. De keuken is uitgevoerd in een L-vorm en uitgerust met diverse inbouwapparatuur en 5-pits gasfornuis. De keuken is licht en biedt volop werk- en kastruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime, lichte overloop met toegang tot twee slaapkamers, waaronder een zeer royale master bedroom van ca. 24 m². De master bedroom heeft een raampartij van 5 meter breed met uitzicht over de Oude Rijn en is voorzien van airconditioning. De tweede slaapkamer is eveneens ruim en licht.
Op deze verdieping vindt u ook de ruime badkamer. De badkamer is volledig betegeld en is voorzien van een toilet, douche en badkamermeubel. De badkamer heeft een aparte hoek met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Deze verdieping biedt toegang tot een royaal dakterras van ca. 17 m², waar u de hele middag en avond kunt genieten van de zon. Daarnaast vindt u op de overloop de technische ruimte. De cv-ketel is in 2026 geplaatst, heeft energielabel A en is hybrid ready.
Tweede verdieping
Met de open trap bereikt u de overloop van de tweede verdieping. Dankzij de lichtkoepel en het grote raam is deze verdieping opvallend licht en prettig. De overloop biedt toegang tot nog eens twee ruime slaapkamers. Beide slaapkamers hebben een grote raampartij en zijn voorzien van airconditioning.
De slaapkamer aan de achterzijde van het huis heeft uitzicht over de Oude Rijn. Via een deur naar buiten betreedt u de derde unieke buitenruimte: een dakterras met weids uitzicht over het water, de koningin Julianabrug en de Alphensebrug. Door de hoge ligging van dit terras kunt u hier ook genieten van middag- en avondzon.
Bijzonderheden
• Prachtige ligging direct aan de Oude Rijn én nabij het centrum
• Energielabel: A
• 2 eigen parkeerplaatsen
• 3 schitterende buitenruimtes
• Indrukwekkende plafondhoogte
• Gebruiksoppervlakte van 156,9 m²
• Grote inpandige berging
• Airconditioning (verwarmen en koelen) in 3 slaapkamers
Een unieke kans voor wie ruim, comfortabel en bijzonder wil wonen aan het water nabij het centrum.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 697,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,443
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- Exterior space attached to the building
- 65 m²
- Plot size
- 140 m²
- Volume in cubic meters
- 616 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (2025, in ownership)
Cadastral data
- ALPHEN AAN DEN RIJN A 7539
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 21 m² (3.56 metre deep and 5.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,484x
Viewed
63x
Saved
28-1-2026
On Funda
Neighborhood

Burgemeester Visserpark
Alphen aan den Rijn- Residents
- 1,590
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,954
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




