New
Wipmolen 12406 KH Alphen aan den RijnBeerendrecht
€ 500,000 k.k.
- 120 m²living area
- 148 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Uitgebouwde eindwoning met zonnige tuin in het geliefde Beerendrecht!
Droom jij ook van een woning in Beerendrecht? Kom dan zeker kijken bij deze uitgebouwde eengezinswoning met een riante woonkamer, 4 ruime slaapkamers en een grote bergvliering! De woning is gelegen op een hoek van een rij van slechts 3 woningen en ligt heerlijk centraal. In 2023 is de woning voorzien van een nieuwe dakkapel met kunststof kozijnen en HR++-beglazing. Binnen kun je de woning helemaal naar je eigen smaak verder afwerken.
De woning ligt op een mooie plek in de wijk. Letterlijk om de hoek tref je speeltuin De Malle Molen. Daarnaast loop of fiets je via het tunneltje aan het eind van de straat zo naar de sportvelden en recreatiegebied Zegersloot. Een hele fijne uitvalsbasis voor een rondje plas of recreëren op het water.
Beerendrecht is een perfecte plek voor opgroeiende jeugd. Ze kunnen vrij snel zelfstandig naar de sportverenigingen en ontmoeten elkaar bij de verschillende speeltuintjes of het voetbalveld. Er zijn meerdere scholen op korte loop-en fietsafstand en ook het gezellige centrum van Alphen ligt op korte afstand. Met de auto ben je vrijwel direct Alphen uit, waardoor je zo op de N11 en N207 rijdt. Hierdoor zijn de grote steden in de Randstad snel te bereiken. Voor het openbaar vervoer kun je gebruik maken van de bus op slechts 2 minuten lopen of de trein op nog geen 10 minuten fietsafstand.
Vooruitlopend op een vrijblijvende bezichtiging, geven wij alvast een idee van de indeling en afwerking:
Begane grond:
Via een voortuin kom je aan bij de entree van de woning. Vanuit hier stap je in een hal met toiletruimte, meterkast en trap naar de verdieping.
Aan de voorzijde van het huis is er een U-vormige keuken met keukenapparatuur, lichte keukenfronten en antracietgrijs werkblad.
De tuingerichte woonkamer met trapkast is heerlijk ruim door de uitbouw. Hierdoor is er alle ruimte voor een grote eet-en zithoek! De wanden zijn netjes afgewerkt en op de vloer ligt een laminaatvloer met daaronder comfortabele vloerverwarming als bijverwarming. Voor extra sfeer en warmte is er een prachtige houtkachel geplaatst. Zo kun je in de winter flink besparen op de verwarmingskosten!
Via openslaande deuren kom je in de tuin op het noordwesten met houten berging en achterom. Hier kun je van ’s morgen tot ‘s avonds heerlijk van de zon genieten!
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde zijn er 2 fijne slaapkamers met kunststof dakkapel. Aan de voorzijde vind je de ouderslaapkamer en de badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van nette wandafwerking en een laminaatvloer. De badkamer is heerlijk ruim en voorzien van een raam voor extra ventilatie en daglicht. De badkamer is compleet uitgevoerd met een toilet, ligbad, douche, wastafelmeubel en designradiator. Houdt er rekening mee dat deze badkamer vervangen zal moeten worden.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap kom je op een kleine voorzolder met dakraam. Daarna kom je in een ruime slaapkamer met groot dakvenster en veel opbergruimte achter de knieschotten. Via deze kamer is er ook toegang tot een aparte was-/stookruimte (Nefit cv-ketel, 2006).
Vliering:
Door de hoge nok is over de gehele verdieping een vliering gemaakt. Deze is te bereiken via een vlizotrap in de slaapkamer. Een ideale ruimte om heel veel spullen te stallen!
Bijzonderheden:
- Uitgebouwde eindwoning.
- Zonnige tuin op het noordwesten.
- Dakkapel vernieuwd in 2023
- Ruime bergvliering.
- Gelegen in een kindvriendelijke buurt.
- Bouwkundig rapport aanwezig.
- Energielabel B
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,167
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 148 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- AARLANDERVEEN C 5597
- Cadastral map
- Area
- 148 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 48 m² (8.50 metre deep and 5.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,372x
Viewed
20x
Saved
30-7-2026
On Funda
Neighborhood

Beerendrecht
Alphen aan den Rijn- Residents
- 2,200
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,692
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



