Sold
Beestenmarkt 333811 JB AmersfoortBeestenmarkt
€ 350,000 k.k.
- 56 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 24, 2025
- Date of sale
- October 14, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
EEN IDEALE WONING VOOR IEDEREEN DIE BIJ DE BINNENSTAD WIL WONEN, MAAR OOK WIL GENIETEN VAN DE RUST EN EEN FIJNE TUIN.
Welkom bij jouw toekomstige droomwoning in het hart van Amersfoort! Dit fijne appartement is gelegen op de begane grond en combineert een centrale ligging met een rustige, prettige leefomgeving. Je profiteert hier van een lichte woonkamer met directe toegang tot je eigen tuin. Met een moderne keuken, een ruime slaapkamer en een complete badkamer gelegen midden in de stad met alle voorzieningen om de hoek is dit dé plek waar jij je thuis zult voelen. Perfect voor starters die een goede balans zoeken tussen stad en ontspanning. Nieuwsgierig?
Lees dan snel verder!
WAT MAAKT DEZE WONING BIJZONDER?
Lichte en ruime woonkamer
De woonkamer is het centrale hart van de woning. De grote raampartij laat veel natuurlijk licht binnen en via de deur stap je zo jouw eigen tuin in. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek én een eettafel.
Moderne keuken
Hou je van koken? Deze keuken is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, een oven en een koelkast met vriesgedeelte. Compact en goed ingedeeld, met een moderne uitstraling en comfortabel in gebruik. Hier maak je de lekkerste gerechten klaar!
Royale slaapkamer met veel licht
De grote slaapkamer biedt alle ruimte die je nodig hebt voor een tweepersoonsbed én een royale kledingkast. Dankzij de twee grote ramen komt er volop daglicht binnen, waardoor de kamer heerlijk licht en fris aanvoelt.
Fijne badkamer met wasmogelijkheid
De badkamer is verzorgd: compact, maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Denk aan een wastafel, een moderne douche en een handige wasmachineaansluiting. Functioneel en netjes afgewerkt.
Eigen tuin
Via de woonkamer stap je direct jouw eigen tuin in. De tuin is op het zuiden gericht, hier kun je heerlijk de hele dag genieten van de zon en van de groene omgeving. Er is ruimte voor een fijne loungeset en een eettafel. Ideaal voor een rustig moment in de buitenlucht.
THUISKOMEN IN HET HART VAN AMERSFOORT
Dit appartement bewijst dat comfortabel wonen in een drukke stad helemaal niet ingewikkeld hoeft te zijn. Zodra je binnenkomt, valt meteen de heldere en ruimtelijke sfeer op. De woonkamer voelt ruim en open aan, met voldoende plek voor al je meubels. Doe de deur open en je stapt zo de tuin in – een ideale uitbreiding van je leefruimte, zeker tijdens zonnige dagen. Ook al woon je midden in de stad, je kunt hier heerlijk rustig wonen en genieten van alle voordelen die de stad te bieden heeft.
De keuken is modern met een gaskookplaat, oven en koelkast met vriesvak. Fijn en goed ingedeeld zodat je niets tekortkomt. De keuken is afgescheiden van de woonkamer door glas en een deur, zodat je ongestoord kunt koken en als je de deur open houdt, blijf je in contact met je gasten.
De slaapkamer biedt verrassend veel ruimte. Een royaal tweepersoonsbed, een grote kledingkast en misschien een klein bureau? Het past allemaal. Door de twee grote ramen komt er voldoende daglicht de ruimte binnen. Een fijne plek om te slapen, wakker te worden en de dag rustig te beginnen.
De verzorgde badkamer mag niet ontbreken in het totaalplaatje. Hier heb je alles binnen handbereik: een wastafel, een douche die uitnodigt tot een snelle opfrisbeurt én de aansluiting voor een wasmachine. Geen overdaad, maar precies genoeg om het je comfortabel te maken.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is natuurlijk de tuin. Zet een loungeset neer, plant nog wat extra groen, en geniet gewoon van een kop koffie in de buitenlucht. De combinatie van een gezellig appartement met de bonus van de buitenruimte maakt dit echt een mooie kans om te genieten van binnen én buiten.
Met dit appartement woon je in het beste van twee werelden. Aan de ene kant: rust en een fijne leefomgeving, aan de andere kant ligt de historische binnenstad van Amersfoort op loopafstand. Gezellige terrasjes, winkels, supermarkten en mooie wandelroutes door de stad – het ligt allemaal om de hoek.
Het station is eenvoudig lopend of op de fiets te bereiken en reis je met de auto, dan ben je binnen vier minuten op de belangrijkste uitvalswegen. Hier woon je écht centraal, met alles wat je maar nodig hebt binnen handbereik.
Bijzonderheden:
- in de koopakte komt een niet bewoond clausule (verkoper heeft hier niet gewoond)
- in de koopakte komt een asbestclausule (asbestplaat tegen de deur van de stookruimte)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 210 per month
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,250
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 186 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT E 8644
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,572x
Viewed
30x
Saved
24-9-2025
On Funda
Neighborhood

Beestenmarkt
Amersfoort- Residents
- 1,040
- Family with children
- 11%
- Avg. asking price / m²
- € 5,575
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




