Sold
Lambert Heijnricsstraat 12-F3817 ES AmersfoortVermeerkwartier-Oost
€ 289,000 k.k.
- 57 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 10, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Goed onderhouden driekamer appartement gelegen op de zesde verdieping met een balkon op het zonnige zuiden en een eigen berging op de begane grond. Het complex is voorzien van twee liften die te bereiken zijn via een paar traptreden.
Het appartement is gunstig gelegen in de rustige wijk Dorrestein op loopafstand van het park Randenbroek en het fraaie stadspark Elisabeth Groen, langs de Randenbroekerbeek en het Lockhorsterbos. Te voet of met de fiets ben je in enkele minuten in de historische binnenstad van Amersfoort. Daarnaast zijn winkelcentra, scholen, bossen, NS Amersfoort Centraal en de ontsluitingswegen uitstekend bereikbaar.
Indeling:
Begane grond: gezamenlijke afgesloten entree, hal met mozaïek (monument) en intercominstallatie met video, brievenbussen, trappenhuis, ingang bergingen en liftopgang.
Zesde woonlaag: via de galerij met mooi zicht over Amersfoort, sportvelden en op de Lieve Vrouwentoren bereik je de entree en stap je binnen in de gang met meterkast, toilet en videofoon.
We lopen door naar de woonkamer waar je een prachtig zicht hebt over de omgeving. De woonkamer is voorzien een vaste kast.
Via de toog loop je naar de zijkamer die vroeger als slaapkamer in gebruik is geweest. Nu heeft de huidige eigenaar er een tweede zithoek en een werkplek staan. Vanuit deze ruimte is het sfeervol ingerichte balkon te bereiken. Heerlijk genieten van het uitzicht en het zonnetje.
De woonkamer, zijkamer en de gang zijn voorzien van houten vloerdelen.
De keuken(2020) ligt aan de voorzijde (galerij-zijde) van het appartement. De U-vormige keukeninrichting is netjes en voorzien van de volgende apparatuur: een keramische kookplaat, een wasemkap en een vaatwasser. In de keuken hangt ook de elektrische boiler (2024). Tevens vinden we hier de opstelplaats voor de wasmachine. De wanden zijn netjes afgewerkt en op de vloer met vloerverwarming ligt laminaat.
De fraaie, geheel betegelde badkamer(2020) is modern ingericht en is voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel.
De derde kamer is ingericht als slaapkamer en heeft een vaste kastenwand met drie schuifdeuren.
Balkon: houten vloertegels, een plantenbak en een gezellig zitje en je zit hier heerlijk beschut. De ligging op het zonnige zuiden en het uitzicht maken het extra bijzonder.
Berging: de berging is op de begane grond en is zowel via de centrale hal als buitenom te bereiken.
Info: bouwjaar: 1960, inhoud: 187 m3, woonoppervlakte: 57 m2, gemeten volgens de branche brede meetinstructie, servicekosten € 242,- per maand inclusief € 70,- voorschot stookkosten, elektrische boiler, energielabel C, dubbele beglazing, kozijnen van kunststof (woonkamer) en hardhout in de keuken en in de slaapkamer, actieve VvE, het appartementencomplex is een gemeentelijk monument, voldoende parkeergelegenheid. Het appartementencomplex is recent voorzien van nieuwe dakbedekking met isolatie en zonnepanelen (voor algemeen gebruik) en van spouwmuur isolatie. Ook zijn de balkons geverfd en voorzien van coating.
Kortom: een leuk appartement op een unieke locatie!
Deze woning heeft een eigen website waarop meer informatie te vinden is dan op Funda,
Wil je een afspraak maken? Je kunt ons bellen of mailen voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,070
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 242.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 187 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- AMERSFOORT B 9571
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 242.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,369x
Viewed
71x
Saved
10-4-2025
On Funda
Neighborhood

Vermeerkwartier-Oost
Amersfoort- Residents
- 2,040
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 5,637
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




