New
Toetsenbordpad 193821 BC AmersfoortHoefkwartier
€ 495,000 k.k.
- 90 m²living area
- 2bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherRuim hoekappartement met luxe keuken, balkon en eigen parkeerplaats!
Description
Direct online een bezichtiging inplannen? Ga naar onze website!
MODERN, DUURZAAM EN COMFORTABEL WONEN OP EEN FIJNE LOCATIE
Ben je op zoek naar een modern appartement waar comfort, duurzaamheid en een hoogwaardige afwerking samenkomen? Dan is dit ruime hoekappartement op de begane grond absoluut een bezichtiging waard. De woning beschikt over een lichte woonkamer, luxe open keuken met kookeiland, een ruime slaapkamer, aparte werkkamer en een comfortabel overdekt balkon.
Daarnaast woon je hier volledig gasloos en energiezuinig dankzij onder andere een warmtepomp, WTW-installatie en energielabel A++. Met eigen parkeerplaats, twee bergingen én slimme deelmobiliteit via de actieve VvE is dit een appartement dat klaar is voor de toekomst.
WAT MAAKT DIT APPARTEMENT INTERESSANT?
Duurzaam en energiezuinig wonen: Het appartement beschikt over energielabel A++, een warmtepomp, WTW-installatie en mechanische ventilatie. Hierdoor woon je comfortabel, volledig gasloos en voorbereid op de toekomst.
Luxe open keuken met kookeiland: De moderne keuken vormt het hart van de woning en is voorzien van hoogwaardige apparatuur, waaronder een Bora inductiekookplaat, Quooker, Siemens vaatwasser, combi-oven, koelkast en vriezer.
Lichte woonkamer dankzij hoekligging: De grote raampartijen en hoekligging zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en een prettige, open sfeer.
Ruime slaapkamer én aparte werkkamer: Naast de comfortabele slaapkamer beschikt de woning over een multifunctionele werkkamer die ideaal is als thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer.
Modern afgewerkte badkamer: De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en modern wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig in de hal.
Overdekt balkon als verlengstuk van de woonkamer: Vanuit de woonkamer bereik je het ruime overdekte balkon waar je heerlijk buiten kunt zitten en kunt genieten van rust en privacy.
Praktische bergingen en eigen parkeerplaats: De woning beschikt over een inpandige berging met wasmachineaansluiting en daarnaast een extra berging in de onderbouw. Ook is er een eigen parkeerplaats aanwezig.
Slimme deelmobiliteit via de VvE: Via de actieve Vereniging van Eigenaren maak je gebruik van elektrische deelauto’s en deelfietsen. Een duurzame en flexibele oplossing voor dagelijks vervoer.
Instapklaar en modern afgewerkt: De woning is strak afgewerkt en direct te betrekken, waardoor je hier zonder verbouwingen comfortabel kunt wonen.
WOONKAMER
De woonkamer vormt het hart van de woning en voelt dankzij de hoekligging heerlijk licht en ruim aan. Grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en versterken het open karakter van de leefruimte. De verbinding met de keuken en het balkon maakt dit een fijne plek om samen te komen, te ontspannen of gezellig te tafelen.
KEUKEN
De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is modern uitgevoerd met een stijlvol kookeiland. Dankzij de hoogwaardige apparatuur en praktische indeling is dit een heerlijke plek voor kookliefhebbers. Hier combineer je moeiteloos koken, gezelligheid en comfort.
SLAAPKAMER & WERKKAMER
De woning beschikt over een ruime slaapkamer en een aparte werkkamer. Beide ruimtes zijn prettig licht dankzij de grote ramen en flexibel in te richten. De werkkamer is ideaal als thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer en biedt extra mogelijkheden binnen de woning.
BADKAMER
De badkamer is modern en verzorgd afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche en wastafelmeubel. De combinatie van de rustige uitstraling en praktische indeling zorgt voor een comfortabele plek om de dag ontspannen te beginnen of af te sluiten.
BALKON
Het ruime overdekte balkon vormt een fijne verlenging van de woonkamer. Dankzij de beschutte ligging kun je hier comfortabel buiten zitten en genieten van rust, privacy en de groene omgeving rondom het complex.
BERGING EN PARKEREN
De woning beschikt over een inpandige berging met wasmachineaansluiting en extra opslagruimte. Daarnaast is er een tweede berging aanwezig in de onderbouw. Ook beschik je over een eigen parkeerplaats, waardoor parkeren altijd eenvoudig is.
OMGEVING
Het appartement ligt in het moderne Hoefkwartier, onderdeel van de wijk De Hoef in Amersfoort. Deze eigentijdse woonomgeving combineert duurzaam wonen met een centrale ligging en goede bereikbaarheid.
In de directe omgeving bevinden zich winkels, supermarkten, openbaar vervoer en diverse dagelijkse voorzieningen. Ook station Schothorst ligt op korte afstand, waardoor steden als Utrecht en Amsterdam goed bereikbaar zijn.
Daarnaast zijn de uitvalswegen richting de A1 en A28 snel te bereiken en ben je binnen korte tijd in het gezellige centrum van Amersfoort. De combinatie van moderne voorzieningen, bereikbaarheid en een fijne woonomgeving maakt dit een aantrekkelijke plek om te wonen.
SAMENVATTING
Een modern en duurzaam hoekappartement met luxe afwerking, een stijlvolle keuken met kookeiland, een aparte werkkamer, overdekt balkon en een eigen parkeerplaats. Dankzij de energiezuinige installaties, praktische indeling en warme uitstraling woon je hier comfortabel én toekomstgericht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 255 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,500
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 294 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 13 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and heat recovery unit
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- AMERSFOORT M 371
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMERSFOORT M 371
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, sheltered location and in residential district
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Hoefkwartier
Amersfoort- Residents
- 930
- Family with children
- 12%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.