Sold
Afrikaring 593823 CH AmersfoortWoudzoom e.o.
€ 625,000 k.k.
- 149 m²living area
- 193 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- September 2, 2025
- Date of sale
- September 18, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
RUIME 2/1 KAPWONING IN KATTENBROEK MET DUURZAME UPGRADE EN MULTIFUNCTIONELE RUIMTE
Deze royale twee-onder-een-kapwoning aan de Afrikaring 59 heeft alles wat je zoekt: ruimte, comfort én duurzaamheid. Met maar liefst 149m² woonoppervlakte verdeeld over drie volwaardige verdiepingen biedt dit huis volop mogelijkheden voor het hele gezin én werken aan huis.
DUURZAAM WONEN ANNO 2024
Deze woning uit 1992 is helemaal klaar voor de toekomst. In 2024 is er een nieuwe CV-ketel én hybride warmtepomp geïnstalleerd, en sinds 2023 zorgen 16 zonnepanelen al voor een flinke energiebesparing. Het energielabel A+ onderstreept de duurzame ambities van deze woning. Afgelopen contractjaar hadden de eigenaren een negatief elektraverbruik en slechts 318 m3 gas - daar word je toch blij van?
RUIMTE EN COMFORT
De begane grond verrast met een multifunctionele ruimte en een moderne woonkeuken met schuifpui voor een open verbinding naar de tuin. Ga je de tuinkamer gebruiken als werkkamer, speelkamer, slaapkamer of tv-kamer? Aan jou de keuze! De eigen entree maakt het uitermate geschikt voor werken aan huis. De ruime berging met toegangsdeur vanuit voor- en achtertuin maakt het plaatje compleet. Parkeren kan op eigen terrein dankzij de oprit.
Op de eerste verdieping vind je de tweede entree van de woning met toegang tot de royale living met vrij en groen uitzicht aan de voor- en achterkant. Dankzij de vide blijf je een open en speelse verbinding en contact houden met de woonkeuken beneden. De tweede verdieping biedt maar liefst vier slaapkamers en een in 2019 gerenoveerde badkamer met o.a. inloopdouche en tweede toilet.
LEVEN IN KATTENBROEK
Kattenbroek is niet zomaar een wijk - het is een architectonisch hoogstandje van Ashok Bhalotra dat Amersfoort in de jaren '90 op de kaart heeft gezet. De wijk staat bekend om zijn unieke ontwerp en prettige leefsfeer. Met voorzieningen op loopafstand zoals winkelcentrum Emiclaer en het groene Schothorsterpark én de historische binnenstad op fietsafstand woon je hier ideaal.
HEERLIJKE BUITENRUIMTE
De zonnige achtertuin ligt qua zonligging perfect op het zuidwesten - ideaal voor heerlijk genieten met eigen gezin, vrienden en familie!
BIJZONDERHEDEN
• Energielabel A+ dankzij 16 zonnepanelen (2023) en hybride warmtepomp (2024)
• Multifunctionele (praktijk-)ruimte met eigen entree
• Badkamer vernieuwd in 2019/2020
• Zonnige tuin op het zuidwesten
KOM JE KIJKEN?
We snappen dat een huis kopen meer is dan alleen een dak boven je hoofd. Het gaat om een thuis creëren, een plek waar je je écht op je gemak voelt. Daarom nemen we graag de tijd om samen met jou deze woning te bekijken tijdens een persoonlijke bezichtiging. Want wie weet? Misschien vind je hier wel het perfecte plekje om nieuwe herinneringen te maken. Bij Vlaming voel je je thuis, nog vóór je verhuist!
Neem gerust contact op met Vlaming Makelaardij voor een afspraak met Sjoerd Vlaming of Willeke van Munster - we helpen je met plezier op weg naar je nieuwe thuis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,195
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 193 m²
- Volume in cubic meters
- 563 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT O 1326
- Cadastral map
- Area
- 193 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 68 m² (9.90 metre deep and 8.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,666x
Viewed
86x
Saved
2-9-2025
On Funda
Neighborhood

Woudzoom e.o.
Amersfoort- Residents
- 1,305
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,418
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




