Under offer
Brechtje Spiegelerf 273813 NL AmersfoortQueekhoven e.o.
€ 495,000 k.k.
- 108 m²living area
- 132 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherJouw nieuwe woning met sauna, zonnige tuin en ligging aan het water?!
Description
VRAAG JE BEZICHTIGING VIA HET FORMULIER VAN FUNDA AAN -->
Gelegen op een rustig woonerf in de geliefde wijk Schothorst, vind je aan het Brechtje Spiegelerf 27 deze fijne en verzorgde TUSSENWONING met BERGING en evt. GARAGE. Met drie slaapkamers, een lichte woonkamer met open haard, een goed uitgeruste keuken, de zonnige, groene tuin met een schitterend vlonder aan het water, een eigen sauna in het tuinhuis én de mogelijkheid tot aankoop van een garage, is dit een woning die méér biedt dan je op het eerste gezicht verwacht. Perfect voor doorstromers, jonge gezinnen of stellen die de stad dichtbij willen houden, maar elke dag in rust willen thuiskomen. Welkom aan Brechtje Spiegelerf 27!
KENMERKEN
- Verzorgde en goed onderhouden tussenwoning
- Tuingerichte woonkamer met houten vloer, open haard en schuifpui
- 3 fijne slaapkamers, met de mogelijkheid voor een 4e slaapkamer
- Achtertuin op het zuiden met groen, vijver én vlonder aan het water
- Tuinhuis met (infrarood)sauna aan de achterzijde en extra bergruimte
- Aangebouwde stenen berging aan de voorzijde,
- Mogelijkheid voor het kopen van een garage
- In 2025 zijn er nieuwe kunststof kozijnen geplaatst
- Op loopafstand van winkelcentrum, station, scholen en stadspark
INDELING
De ligging aan het Brechtje Spiegelerf is een grote plus voor deze woning. Het is er rustig, groen en vriendelijk. En parkeren kan praktisch voor de deur, dankzij de ruime opzet van het woonerf.
Bij binnenkomst valt op hoe netjes en verzorgd alles is. Je komt binnen via de hal met garderoberuimte en een verrassend praktische toevoeging: een kleine vliering bovenin de hal. Aan de voorzijde van de woning ligt de keuken, die van alle gemakken is voorzien: een oven, vaatwasser, koelkast, gaskookplaat en afzuigkap. Terwijl je kookt, kijk je uit op het woonerf: een rustige, overzichtelijke plek waar kinderen ook nog buiten kunnen spelen.
En dan de woonkamer: ruim, licht en met een mooie houten vloer. De open haard voegt in de koudere maanden warmte en sfeer toe, terwijl de grote schuifpui in de zomer als vanzelf openstaat. Je loopt hier zo de tuin in, en dat is waar deze woning pas echt tot z’n recht komt.
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers, waarvan een met ingebouwde kastenwand. De grote ouderslaapkamer is te splitsen in twee kleinere slaapkamers, zodat de woning uiteindelijk over 4 slaapkamers beschikt. De badkamer is keurig verzorgd en praktisch ingericht met een ligbad, wastafelmeubel en tweede toilet. Op de overloop is extra kastruimte én een aparte technische ruimte.
De zolderverdieping is ingericht als derde slaapkamer, een fijne plek onder het schuine dak, met volop licht en verborgen bergruimte. Of je er nu een tienerkamer, hobbyruimte of rustige werkplek van maakt: de mogelijkheden zijn er.
TUIN
Aan de voorzijde bevindt zich de aangebouwde stenen berging, voorzien van elektra. Ideaal voor fietsen, tuingereedschap of als extra opslagruimte. Deze berging is direct van buitenaf toegankelijk en biedt nét dat beetje extra gemak.
De achtertuin is méér dan alleen een buitenruimte. Het is een verlengstuk van je woning én van je leven. De ligging op het zuiden zorgt voor zon van ’s ochtends vroeg tot laat in de avond. De groene inrichting met borders, gras, een vijver en groene planten maakt het een plek die leeft en ademt.
Achter in de tuin, bijna verborgen tussen het groen, ligt een ruim houten vlonder aan het water. Een plek die roept om een heerlijke zondagochtend met koffie, of een zomeravond met een goed glas wijn. Het water kabbelt zachtjes, het riet beweegt mee met de wind, vogels fluiten... Hier kom je tot rust, écht.
En alsof dat nog niet genoeg is, staat er ook een vrijstaand houten tuinhuis in de tuin. Hierin is een volwaardige sauna met infrarood en een kachel geplaatst. Een heerlijke luxe die stilletjes aanwezig is, klaar om jou te verwennen wanneer je dat wilt. Geen wellnessresort, geen reservering, gewoon… thuiskomen. Slim detail: onder het tuinhuis is extra bergruimte gecreëerd, ideaal voor bijvoorbeeld tuinkussens. Alles netjes uit het zicht, maar altijd binnen handbereik.
ONDERHOUD
Deze woning is met liefde bewoond en bijgehouden. In 2025 zijn alle kozijnen vernieuwd en vervangen door onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen met HR++ glas. De al aanwezige rolluiken zorgen voor comfort én verduistering. De woning is volledig geïsoleerd en heeft energielabel C.
OMGEVING
De ligging is minstens zo aantrekkelijk als het huis zelf. Je woont hier in Schothorst, een wijk die bekend staat om haar groene opzet, kindvriendelijkheid en bereikbaarheid. Binnen een paar minuten lopen ben je bij:
- Winkelcentrum Schothorst
- Diverse (basis)scholen en kinderopvang
- Station Amersfoort Schothorst
- Het prachtige Stadspark Schothorst, voor een wandeling of picknick
- En met de auto zit je zo op de A1 of A28. Ideaal voor je werk of als je snel op pad wilt.
GARAGE ALS OPTIE
Wil je je auto overdekt kunnen parkeren of heb je behoefte aan extra opslag? Dan is er goed nieuws: aan de overzijde van de woning is er ook een garage beschikbaar, die apart te koop is. Deze garage is dus niet inbegrepen in de vraagprijs, maar vormt een waardevolle aanvulling voor wie nét dat beetje extra ruimte zoekt.
WORDT DIT JE NIEUWE THUIS?
Een verzorgde woning op een uitzonderlijke plek. Een tuin die meer is dan groen en een terras… Een huis waar binnen en buiten elkaar versterken. En een wijk waar je de stad voelt, maar de rust vindt. Brechtje Spiegelerf 27 is geen huis voor even. Het is een plek om jaren van te genieten. Vraag een bezichtiging aan via Funda en ervaar zelf hoe het voelt om hier te wonen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,583
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 132 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, sauna, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT K 2944
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 57 m² (12.30 metre deep and 4.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,868x
Viewed
93x
Saved
21-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



