New
De Gouden Ploeg 1363824 DW AmersfoortStadskwartier
€ 525,000 k.k.
- 118 m²living area
- 132 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherUitgebouwd familiehuis met luxe uitstraling in kindvriendelijke buurt
Description
Ruime familiewoning | goed onderhouden | vrij uitzicht | 5 slaapkamers | kindvriendelijke ligging
Ben je op zoek naar een goed onderhouden eengezinswoning op een kindvriendelijke locatie in Nieuwland? Welkom aan De Gouden Ploeg 136! Deze fijne tussenwoning staat klaar voor nieuwe bewoners. Jouw meubels verhuizen, de verhuisdozen uitpakken en hier kan geleefd worden. De woning biedt een eigentijdse keuken met vrij uitzicht over de straat, een ruime woonkamer met openslaande deuren naar de tuin, vijf slaapkamers verdeeld over twee woonlagen, een verzorgde badkamer en een groene, onderhoudsvriendelijke tuin. Niet alleen de woning, maar ook de wijk sluit perfect aan bij het drukke gezinsleven. Zo vind je speeltuintjes, scholen en sportfaciliteiten allemaal dichtbij. Ook winkels voor de dagelijkse boodschappen zijn op fietsafstand te bereiken en met de auto rijd je binnen vijf minuten de snelweg op. Enthousiast? Laat ons je meer vertellen!
Koken en ontspannen
Via de hal stap je binnen in de keuken, aan de voorzijde van de woning. Direct vallen de grote ramen op, die een levendig uitzicht bieden over de straat. Terwijl jij hier staat te koken, houd je zicht op de speeltuin waar de kids na schooltijd nog even lekker spelen. De keuken is ruim opgezet en beschikt over alle apparatuur voor het koken van een heerlijke maaltijd. Denk daarbij aan een gaskookplaat, grote oven, kokend waterkraan (Quooker), koelkast, vriezer en een vaatwasser. Dankzij het extra diepe werkblad biedt het aanrecht meer dan genoeg werkruimte.
Voor eten, spelen en ontspannen vind je aan de achterzijde de woonkamer. Dankzij de uitbouw heb je hier volop ruimte voor een eethoek om samen uitgebreid te tafelen, maar ook voor een sfeervolle zithoek om na een drukke werkdag te genieten van een goed boek op de bank of waar je met gasten gezellig kunt borrelen.
Slapen en verfrissen
De Gouden Ploeg 136 biedt maar liefst vijf kamers, verdeeld over twee woonlagen. Zo vind je op de eerste verdieping drie slaapkamers. De kamer aan de voorzijde beslaat de volledige breedte van de woning en biedt dankzij de vele ramen volop daglicht. Hier creëer je bijvoorbeeld een leuke kinderkamer. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers, waaronder de masterbedroom met grote kledingkast en een derde slaapkamer voor bijvoorbeeld een babykamer of logeerkamer.
Ook de badkamer vind je op de eerste verdieping. De badkamer is praktisch ingericht met een grote inloopdouche, een modern wastafelmeubel (2023), een designradiator en een (2e) toilet. Dankzij de ruime opzet kun je hier zonder problemen samen tandenpoetsen.
De zolderverdieping is een echte plus! Dankzij twee grote dakkappelen vind je hier nog eens twee kamers, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor een extra slaapkamer, werkplek of hobbyruimte. Op de overloop vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Ook opbergen is hier geen probleem. Zowel aan de voor- als achterzijde vind je over de gehele breedte diepe knieschotten.
Buitenleven
Zet op zomerse dagen de tuindeuren maar open! Terwijl de kids lekker spelen, geniet je op het ruime terras van een kop koffie in de ochtendzon, een zomerse barbecue of een lange zomeravond met vrienden en familie. Het grote elektrische zonnescherm zorgt voor aangename schaduw op warme dagen. Achterin de tuin staat een praktische berging met voldoende ruimte voor fietsen, buitenspeelgoed en tuinspullen. De tuin is namelijk ook achterom bereikbaar.
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 1996
- Energielabel: B
- 13 zonnepanelen
- Vloerverwarming beg. grond (2025)
- Oplevering: in overleg
Was jij bij het zien van de foto’s al verkocht? Kom dan eens langs voor een bezichtiging!
'Heb je vragen over deze woning of over de huidige woningmarkt? Neem gerust contact met ons op!'
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,449
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Plot size
- 132 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT O 5813
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 43 m² (7.95 metre deep and 5.37 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
24-6-2026
On Funda
Neighborhood

Stadskwartier
Amersfoort- Residents
- 3,210
- Family with children
- 48%
- Avg. asking price / m²
- € 4,333
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



