Sold
Diezestraat 103812 KX AmersfoortRivierenbuurt-West
€ 475,000 k.k.
- 83 m²living area
- 148 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 5, 2025
- Date of sale
- February 23, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Mooie woning met uitbreidingsmogelijkheden in het populaire Soesterkwartier!
Op een rustige locatie in de gezellige Diezestraat in het Soesterkwartier vind je deze charmante en goed onderhouden jaren’30 woning. De woning beschikt over drie slaapkamers, een ruime half open keuken en een zonnige achtertuin. Aan de achterzijde is de woning al uitgebouwd waardoor de keuken en eetkamer van een comfortabel formaat zijn. Een dakopbouw behoort tot de mogelijkheden, hierdoor creëer je relatief simpel een extra verdieping. In de voortuin is ruimte om je auto te parkeren, uiteraard kan je hier ook weer een groen karakter aan geven.
De woning heeft een bijzonder gunstige ligging. Op korte afstand vind je diverse winkels, het NS Centraal Station, bos Birkhoven en Dierenpark Amersfoort. De charmante historische binnenstad is binnen vijf minuten per fiets bereikbaar. Daarnaast is de woning strategisch gesitueerd tussen de A28 richting Utrecht en de A1 richting Amsterdam, beide binnen tien minuten rijden. Een ideale locatie!
Ben je op zoek naar een woning met uitbreidingsmogelijkheden in het populaire Soesterkwartier? Ga dan snel naar de website van Fred de Bas Makelaardij en maak een afspraak voor een bezichtiging en ontdek alles wat deze mooie woning te bieden heeft!
Heb je zelf nog een huis te verkopen dan komen wij graag vrijblijvend en kosteloos langs voor een waardebepaling. Zo weet je financieel precies waar je aan toe bent.
De indeling:
Entree, gang met garderobe en toilet. Mooie glazen paneeldeur richting de woonkamer, belegd met lichtgrijze vloer en openslaande deuren naar de tuin. Half open keuken met verschillende inbouwapparatuur o.a. een vaatwasser, oven en een 5 pits fornuis met afzuigkap.
Verdieping:
Overloop met toegang tot totaal 3 slaapkamers, De grootste master bedroom bevindt zich aan de achterzijde van het huis. De 2 overige aan de voorzijde. De toegangsdeuren naar de slaapkamers zijn allen authentieke paneeldeuren. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafel. Verder op de overloop een bergkast en een luik richting een vliering.
Tuin:
De achtertuin ins praktisch ingericht, naast de aangebouwde stenen schuur is een overkapping geplaatst.
Kenmerken:
Bouwjaar: 1952
Woonoppervlakte: 82,5 m²
Energielabel: C
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,723
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Plot size
- 148 m²
- Volume in cubic meters
- 332 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT D 9557
- Cadastral map
- Area
- 148 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 52 m² (9.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,502x
Viewed
25x
Saved
5-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




