Sold
Keerkring 83813 BC AmersfoortSterrenbeeldenbuurt
€ 395,000 k.k.
- 76 m²living area
- 135 m²plot size
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- May 7, 2025
- Date of sale
- May 27, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 1 3 4 9
Gezinswoning met karakter en ruimte op toplocatie!
Gelegen in de geliefde wijk De Koppel, vind je deze fijne gezinswoning met zowel een ruime voor- als achtertuin. De woning beschikt over een lichte doorzonwoonkamer, een dichte keuken, drie slaapkamers en een royale vliering voor extra opbergruimte. Hier geniet je van het beste van twee werelden: de rust van een groene omgeving en de levendigheid van de stad om de hoek. De wijk heeft een prettige, gemoedelijke sfeer met tal van voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten in de directe omgeving. Dankzij de gunstige ligging ben je binnen enkele minuten in de bruisende binnenstad van Amersfoort en rijd je eenvoudig de A1 of A28 op.
Deze middenwoning is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een comfortabele woning met een centrale ligging. Laat je verrassen door de mogelijkheden en maak van dit huis jouw thuis!
Indeling
Begane grond: Entree, hal met trapopgang, trapkast/kelder met meterkast en toiletruimte. Lichte doorzonwoonkamer met een schouw, een vaste kast en directe toegang tot de achtertuin. De dichte keuken is voorzien van een eenvoudig keukenblok en aansluiting voor een wasmachine of vaatwasser. Ook vanuit de keuken bereik je de tuin.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers. In de kleinste slaapkamer aan de achterzijde is een praktische wasruimte gecreëerd met wastafel, wasmachine-aansluiting en een vaste kast. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een douche, handdoekenradiator en een raam voor natuurlijke ventilatie en daglicht, een prettig detail.
Zolder: Via een vlizotrap bereik je de ruime vliering. Deze zolder is ideaal als bergzolder, met plaats voor de cv-ketel en voorzien van een dakraam.
Buitenruimte: De achtertuin is gelegen op het noordwesten en fraai aangelegd met groen, kunstgras, een betegeld terras en een pad naar de achterpoort. Achterin staat een vrijstaande stenen berging met elektra; ideaal als opslag- of hobbyruimte. De tuin is via een achterom bereikbaar en biedt volop mogelijkheden voor eigen invulling, of je nu een speelplek voor kinderen, een sfeervolle zithoek of een groene oase wilt creëren. De voortuin maakt het totaalplaatje compleet en geeft de woning extra uitstraling.
Bijzonderheden:
- Lichte en ruime doorzon woonkamer.
- Dichte keuken met toegang tot de achtertuin.
- 3 slaapkamers.
- Royale vliering met dakraam, bereikbaar via vlizotrap.
- Achtertuin gelegen op het noordwesten. Achterom bereikbaar.
- Vrijstaande stenen berging die voorzien is van elektra.
- Openbare parkeergelegenheid.
- Verwarming en warm water door middel van CV-combiketel (2008).
- Gelegen in de kindvriendelijke en centraal gelegen wijk De Koppel.
- Vaste projectnotaris; De Vries Vellenga Leenknegt notarissen.
- Voorrang sociale huurders gemeente Amersfoort van woningcorporaties Alliantie, Portaal en Omnia Wonen.
Vraagprijs: € 395.000,- k.k.
Wat u verder moet weten:
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt met anti-speculatiebeding (niet verhuren noch verkopen gedurende een periode van 2 jaar);
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- Niet bewoning, asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor.
VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE
Als sociale huurder (bij de Alliantie of een andere corporatie) krijg je vaak voorrang op de koopwoningen en/of middensegment huurwoningen die wij aanbieden. Dit doen wij, omdat wij streven naar een passende woning voor zoveel mogelijk mensen. De woning die wordt achtergelaten kan dan weer aangeboden worden aan mensen die op de wachtlijst staan voor een betaalbare huurwoning. Zo krijgen meer mensen de kans om te wonen in een huis die past bij hun situatie.
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij inschrijving geldig. Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op ik-zoek.de-alliantie.nl, geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar. De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs.
Benieuwd naar de complete voorrangsregeling? Kijk op ik-zoek.de-alliantie.nl en zie direct wat de voorrangsregeling voor jou betekent.
Wil je als sociale huurder aanspraak maken op de voorrang? Vergeet niet bij de makelaar te melden dat je een huurder bent van een sociale huurwoning van Alliantie, Portaal en Omnia Wonen in Amersfoort.
De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,197
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Plot size
- 135 m²
- Volume in cubic meters
- 314 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- D
Cadastral data
- AMERSFOORT G 5833
- Cadastral map
- Area
- 135 m²
Popularity
3,177x
Viewed
41x
Saved
7-5-2025
On Funda
Neighborhood

Sterrenbeeldenbuurt
Amersfoort- Residents
- 1,755
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 4,946
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




