New
Laaxumstraat 583826 AJ AmersfoortZuiderzeestedenbuurt-Oost
€ 679,000 k.k.
- 125 m²living area
- 100 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen aan het water, met een eigen aanlegsteiger, meerdere terrassen én een afwerking waar je direct verliefd op wordt? Aan de Laaxumstraat 58 in Vathorst komt alles samen. Deze stijlvolle middenwoning is netjes verzorgd en biedt een luxe woonbeleving met verrassend veel sfeer, ruimte en privacy. Hier hoef je alleen nog maar je spullen neer te zetten en te genieten!
Bij binnenkomst ervaar je direct de hoogwaardige afwerking en het oog voor detail. De entree biedt toegang tot de inpandige garage, een waardevolle toevoeging aan de woning. Ideaal voor extra bergruimte, een hobbyruimte of het gemak van droog en veilig parkeren.
De garage is bovendien voorzien van een aan de straatzijde elektrisch bedienbare garagedeur.
Daarnaast beschikt de woning over een inpandige berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, perfect als praktische wasruimte of extra opslag.
Voor het stallen van fietsen beschikt de woning over een praktische en afsluitbare buitenberging.
De woonverdieping is werkelijk een plaatje. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan daglicht, terwijl het uitzicht over het water direct een gevoel van rust en ruimte geeft. De moderne, witte greeploze Siematic keuken vormt het stijlvolle hart van de woning en is uitgerust met hoogwaardige Siemens inbouwapparatuur, waaronder een geïntegreerde grill. Het speelse split-level ontwerp van de woonkamer creëert een natuurlijke scheiding tussen koken en wonen, met behoud van een open en ruimtelijk karakter.
Een paar treden lager kom je in de sfeervolle woonkamer, een fijne plek om na een lange dag lekker neer te ploffen. Het uitzicht over het water is elk seizoen weer bijzonder en geeft een heerlijk gevoel van rust. Via het balkon stap je zo naar buiten om van de zon en de privacy te genieten. En extra leuk: vanaf hier bereik je ook je eigen steiger, zodat je op mooie dagen zo met de boot het water op kunt.
Op de eerste verdieping waren oorspronkelijk drie slaapkamers aanwezig. De twee kamers aan de voorzijde zijn samengevoegd tot een heerlijke, royale kingsize slaapkamer. Liever weer drie kamers? Dat is eenvoudig terug te brengen naar de oorspronkelijke indeling.
De luxe badkamer voelt als een eigen wellnessplek, met een whirlpool, inloopdouche en een dubbel wastafelmeubel met verwarmde spiegel. De moderne afwerking en sfeervolle verlichting maken het helemaal af. Als absolute eyecatcher beschikt deze verdieping over een fantastisch dakterras aan het water. Hier geniet je in alle rust van het vrije uitzicht, de privacy en lange zomeravonden op hoogte, met meer dan genoeg ruimte voor een royale loungeset.
Ook de ligging is een groot pluspunt. Op korte loopafstand liggen het Kaipark, winkelcentrum Vathorst en het NS station. Daarnaast bevinden scholen, sportvoorzieningen en natuurgebied ‘t Hammetje zich eveneens op loopafstand, net als de uitgestrekte polder richting Nijkerk en Bunschoten. Een ideale combinatie van comfortabel wonen, natuur, alle voorzieningen binnen handbereik en uitstekende bereikbaarheid!
- Asking price
- € 679,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,432
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 38 m²
- Plot size
- 100 m²
- Volume in cubic meters
- 530 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- HOOGLAND B 4096
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and alongside waterfront
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 32 m² (5.61 metre deep and 5.73 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zuiderzeestedenbuurt-Oost
Amersfoort- Residents
- 2,565
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,389