Nijmegenstraat 23826 KD AmersfoortLaakse Tuinen
€ 1,389,000 k.k.
- 251 m²living area
- 399 m²plot size
- 6bedrooms
- A+++energy label
Description
Vrijstaand wonen aan het water, volledig gasloos en met een energie-overschot dit is zo’n huis dat zelden voorbij komt.
Stel je voor: wonen op een plek waar comfort, rust én zekerheid vanzelfsprekend zijn.
Een huis dat niet alleen vandaag perfect voelt, maar ook klaar is voor de toekomst.
Deze vrijstaande woning aan de Nijmegenstraat 2 in Amersfoort is volledig gasloos, heeft energielabel A+++ en wekt met 36 zonnepanelen structureel meer energie op dan er wordt verbruikt.
Hier woon je met een gerust gevoel en met de mogelijkheid om, dankzij een thuisbatterij, vrijwel onafhankelijk te worden van het elektriciteitsnet.
Maar wat deze plek écht bijzonder maakt, is hoe het voelt om hier te zijn.
Gelegen aan het water, in de geliefde Laakse Tuinen in Vathorst, vind je hier een zeldzame combinatie van rust, ruimte en luxe. Terwijl scholen, winkels, horeca en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden, ervaar je thuis vooral stilte, privacy en vrijheid. Een veilige, kindvriendelijke omgeving waar het leven net wat langzamer en aangenamer voelt.
Vanaf het moment dat je binnenstapt, valt het licht direct op. De woning is tot in detail hoogwaardig afgewerkt en ontworpen met maximale aandacht voor ruimte en comfort. De lichtkoepels zorgen de hele dag voor een prachtige, natuurlijke lichtinval en geven het huis een open, ontspannen sfeer.
De woonkamer en tuin lopen naadloos in elkaar over. Op zonnige dagen zet je de openslaande deuren open en wordt buiten vanzelf een verlengstuk van binnen. Leven aan het water krijgt hier echt betekenis.
De leefkeuken is het kloppend hart van het huis. Een plek waar je samenkomt, kookt, praat en geniet. Luxe uitgevoerd en praktisch ingericht, perfect voor zowel het dagelijkse leven als lange avonden met vrienden en familie.
Op de begane grond bevindt zich een volledig privéverblijf met een ruime slaapkamer, inloopkast en een luxe badkamer met ligbad en inloopdouche. Een plek van rust en comfort, ideaal als master bedroom of voor gelijkvloers wonen.
Op de verdieping zorgen twee aparte slaapvleugels, elk met een eigen badkamer, voor optimale privacy. In totaal beschikt de woning over vijf slaapkamers, drie badkamers en een aparte werkruimte waardoor wonen en werken hier moeiteloos samenkomen.
De tuin maakt het geheel compleet. Onderhoudsvriendelijk aangelegd in 2025, direct aan het water en voorzien van een eigen aanlegsteiger en zwemtrap. Hier begin je je dag met een kop koffie aan het water en eindig je met lange, ontspannen zomeravonden. De voorbereidingen voor een jacuzzi zijn al getroffen.
Dit is zo’n huis waar alles samenkomt: ruimte, luxe, duurzaamheid en een gevoel van vrijheid.
Een plek waar je niet alleen woont, maar écht leeft. Klaar voor de toekomst en klaar voor de volgende stap.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,475,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,534
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Type of roof
- Flat roof covered with plastic
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 251 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- Plot size
- 399 m²
- Volume in cubic meters
- 1,036 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 baths, underfloor heating, 3 washstands, 2 showers, and 2 toilets
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HOOGLAND O 3738
- Cadastral map
- Area
- 399 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,414x
Viewed
141x
Saved
22-1-2026
On Funda
Neighborhood

Laakse Tuinen
Amersfoort- Residents
- 2,370
- Family with children
- 56%
- Avg. asking price / m²
- € 5,464
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.